Ana Menü

Haydi Hentbol Maçına

Başlatan Tolgahan_BJK, Ekim 11, 2009, 01:55:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tolgahan_BJK

Arkadaşlar yarın saat 17:00 'de
Dikilitaş Süleyman Seba Salonu'nda
hentbol takımımızın Kızılyıldız ile Avrupa Kupası maçı var !

Takımımızın hocası Müfit Arın semtten bir kaç arkadaşa mesaj atmış maça ilgi gösterin çok ihtiyacımız var diye...

Artık sözün bittiği yerdir... Ruhsuz topçuların peşinden onbinlerce kişi stada koşacağımıza, yürekten oynayan, sevgiye ilgiye aç, salonda kalabalık görünce ayakları titreyen hentbolcu kardeşlerimizin yanında olalım.

Hocamızın ricasını kırmayalım, yarınki maçta oyuncularımızın yanında olalım !

Ben saat 16:30 gibi salonda olucam.
Bilet vs problem değil. Girişi ben çözebiliyorum ;)
0 506 843 94 81 'den isteyen kardeşim çekinmeden ulaşsın.
Hem tanışmış da oluruz.

Konunun yeri burası değil biliyorum ama herkesin haberdar olması için buraya açıyorum konuyu. Yarın maç saatine kadar konunun burda kalması Beşiktaşımızın menfaatinedir bence.

Maç ile ilgili haber ;

Hentbol Takımımız, Pazar günü EHF Kupası ikinci tur ilk maçında Kızılyıldız'ı ağırlayacak. Hentbol Takımımız'ın tecrübeli antrenörü Müfit Arın, EHF Kupası'nda tur atlayacaklarına inandığını söyledi.

Hentbol Takımımız, EHF Kupası ikinci turunda Kızılyıldız'la ilk maçını 11 Ekim Pazar günü saat 17.00'de Süleyman Seba Spor Salonu'nda oynayacak. Mücadelede Avusturyalı hakemler Robert Hintenaus ve Peter Schneider görev yapacak. Siyah-Beyazlılarımız, bu önemli mücadelede taraftarlarımızın desteğini bekliyor. Bu maçın rövanşı ise 17 Ekim Cumartesi günü deplasmanda oynanacak.
EHF Kupası maçları nedeniyle ligdeki ilk iki maçı ertelenen Siyah Beyazlılarımız'ın antrenörü Müfit Arın, yeni sezon öncesi yaptığı değerlendirmede iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini söyledi. Arın, "Lige biraz geç başlayacağız ama hedefimiz her zaman olduğu gibi şampiyonluk. Bu yıl çok iyi ve iddialı bir kadro kurduk. Oyuncularımızın hepsi çok iştahlı ve Beşiktaş formasıyla büyük işlere imza atmak istiyorlar" diye konuştu.
Kızılyıldız hakkında değerlendirmelerde bulunan Müfit Arın, "Rakipimiz hentbolun ekol olduğu bir ülkenin takımı. Biz de iyi bir takımız. Keyifli bir tur olacağını ve ikinci maçın sonunda tur atlayacağımızı düşünüyorum. Avrupa Kupalarında gidebildiğimiz en iyi noktaya gitmek ve Beşiktaş'ın isminden söz ettirmek istiyoruz. Ben tur atlayacağımızı düşünüyorum, oyuncularım da bir üst tura yükselmek istiyorlar" dedi.
Geçtiğimiz yıllardaki Avrupa maçlarının takıma büyük bir tecrübe kazandırdığının altını çizen tecrübeli antrenörümüz, rakip saha dezavantajını atlattıklarını vurgulayarak, "Salona başaracağımıza inanarak çıkıyoruz. Kendimize olan güvenimizi kazandık. Geçtiğimiz senelerden şu güne gelinceye kadar çok sayıda uluslararası müsabaka oynadık ve iyi takımları yenmeyi başardık. Tecrübeyle birlikte özgüvenimiz de yerine geldi. Oyuncularımız da başarı için gerekli olan havayı yakaladılar ve o havalarını kaybetmek istemiyorlar. İstanbul'a gelen rakiplerimiz de karşılaştıkları seyirci baskısından ve aldığımız başarılı sonuçlardan dolayı Beşiktaş'tan çekiniyor. Her geçen gün üzerimize koyarak ilerliyoruz" ifadelerini kullandı.

Kaynak : bjk.com

Tolgahan_BJK

Beyler işi olmayan gelsin... kalabalık olucağa benziyo.

Hatta benden promosyon. Forumdan maça gelecek üç kişiye maçtan sonra kazanda bira ısmarlayabilirim :)

Takım bizi takımımız... Boşlamayalım

CR7

abi salon nerde tarif edebilirmisin?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

sercAn1903

ben zaten yürüyüşe gidicem ordan maça geçerim ama yeri tam olarak nerede?ve bilet konusunu nasıl halledicez?
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

erdibatmaz

Tolgahan abi hallediyomuş bilet konusunu... tel yazmış.

ben gelemiyorum, çok isterdim gelmeyi ama işim var :( başka bi hentbol maçında veya akatlar'da falan görüşürüz umarım.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

sercAn1903

bende gidemiyorum :( ne yürüyüşe nede maça
Sarıyer maçı var..
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

ilhan mansız_melis

Türkiye'yi Avrupa'da en iyi temsil eden takım Beşiktaş hentbolda inşallah bugün Kızılyıldız'ını da yeneriz

Başarılar Beşiktaş'ım !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: yg1903 - Ekim 11, 2009, 03:05:02
abi salon nerde tarif edebilirmisin?

kusura bakma kardesim anca bakabiliyorum foruma...

nerden geleceğine göre tarif edebilirim ama sen Beşiktaş'a gel. Fulya'ya doğru yürü... BJK Evlendirme Dairesi ve Migros kalcak sol tarafında. Orda kime sorsan gösterir.

carsi52

İstanbulda olup o maça gelmeyi çok isterdim ama değilim malesef.
Gidecek arkadaşlara allah bağırma gücü versin :)
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Tolgahan_BJK

34 - 30 yendik :)

bu ilk maçtı... bi de deplasmanda oynicaz kızılyıldızla.

video falan da cektim ama nası yüklenir foruma bilmyorum. çözebilirsem koyucam buraya.

Bu arada günün flaş gelişmesi, pascal da saat 4 gibi semtteydi. Üç beş dakka sohbet etme şansı da bulduk. Maça gelemedi ama onun canı sağolsun. Adam semtte takılıyo :) yemek yemiş define'de, alışveriş falan yapmış...

Tolgahan_BJK

Yaklaşık 800 kişi vardı. Takıma çok iyi destek olundu.

Molalarda ve devre arasında ise öne çıkan tezahüratlar;

* Yeter Yıldırım Demirören
* Başkan olsanaaaa, başkan olsanaa! karagümrüğe başkan olsanaaa !
* Şerefsiz yönetim Beşiktaşı mahvettin

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

tebrikler Beşiktaş'ım

gidemedim maça malesef
baya bi geç kalktım çünkü ve çıkasıya daha da geç oldu
inşallah sonraki maçlara..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

erdibatmaz

bi ara hentbol maçına da gitmek lazım.. yine bi organizasyon gözüktü ufukta... :)
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P