Ana Menü

Sorumlu Sinan vardar mi?

Başlatan ALONE EAGLE, Ekim 08, 2009, 22:41:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ALONE EAGLE

Olayların sorumlusu Sinan Vardar
Sinan Vardar hakkında şok iddialar

Olayların sorumlusu Sinan Vardar
Bir dükkan, 2 çek, 500 bilet

İşte iddialar: Vardar, kapalının geçmiş yıllarda önde gelen isimlerinden bir tribün lideriyle görüştü. Ona Beylerbeyi'nde bir dükkan tahsis etti ve burada Büyük Beşiktaşlılar Derneği'nin kurulmasına yardımcı oldu. Aynı tribün liderine Denizli maçı öncesi pankart ve masraflar için Ülkü Ocakları'nın eski bir mensubu tarafından 2 çek ve Karagümrük Grubu'na dağıtılması şartıyla da 500 bedava bilet verildi. Ki o pankart kapalı tribünde açılan "2 kupayı unutma, vefasızlık yapma" yazan, yönetime destek olan pankarttı. Söz konusu tribün lideri, geçen yıl Alen ve arkadaşlarına "Hodri meydan" diyen yeni grup üyeleriyle maç öncesi toplantı yapıp "Bu Alenler başkana yumurta atılmasını bile engelleyemiyorlar. Tribünleri kontrol altında tutamıyorlar. Kapalı artık size emanet, onları atacağız oradan" dedi. Grubun bazı isimleri "Biz bu oyunun içinde olmayız" diyerek olaya girmedi. Yeni oluşumun maçta sürekli olarak Beşiktaş lehinde bağırılması için baskı yapması ve taraftarlara saldırması ters tepti. ÇARŞI'nın "5 dakika protesto, sonra destek" planı tutmadı. Alen bile kendi grubuna "Bana güvenin. Takımı destekleyin" dese de başarılı olamadı. Ona olan güven de sarsıldı. "Kim bunlar, bizi esir almaya çalışıyorlar" diye düşünen çoğunluk, maç boyunca Demirören'i istifaya davet etti.

GAZETE HABERTÜRK / MERİÇ MÜLDÜR

"Habertürk kendini yalanlayacak"
Sinan Vardar bugün habertürk gazetesinde Meriç Müldür imzası ile çıkan haber hakkında sadece kartalhaber'e konuştu
Bugün habertürk gazetesinde olayların sorumlusu olarak gösterilen Sinan Vardar'dan şok açıklamalar:

"Bugün hakkımda habertürk gazetesinde Meriç Müldür imzası ile çıkan haber tamamen yalan ve uydurmadır. Bu bir karalama kampanyasıdır. Turgay bey ile ( Turgay Ciner) görüştüm. Kendisi de bu konuda üzgün olduğunu ve gerekli işlemleri yapacağını söyledi. Yarın bu haber gazetede yalanlanacak. Ben de bu şahıslar hakkında 1 milyon TL'lik maddi manevi tazminat davası açtım. Bu tamamen Sinan Vardar'ı yıpratmak için yapılmış bir haberdir. 40 senedir hayatımı futbola vermiş birisiyim. Her zaman karşı olduğum bedava bilet işine nasıl girerim? O dedikleri derneği bile tanımıyorum. Şimdi bu insanlar bu haberi yalanlayacaklar. Yarın gazetede eğer bu haber yalanlanmaz ise bu tazminatın boyutu çok daha ağır olur. Herkes haddini bilsin. Sinan Vardar, Türk futbolu ve Beşiktaş'a kazandırdıkları ile ortadadır." dedi.

Serkan Üstüner-kartalhaber.com

KUCUK HARF LUTFEN
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

ALONE EAGLE

Savaş her yere sıçradı herkese bulaştı.....
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

[KralKartal]

Haberde asagida

Alıntı YapBir dükkan, 2 çek, 500 bilet

İşte iddialar: Vardar, kapalının geçmiş yıllarda önde gelen isimlerinden bir tribün lideriyle görüştü. Ona Beylerbeyi'nde bir dükkan tahsis etti ve burada Büyük Beşiktaşlılar Derneği'nin kurulmasına yardımcı oldu. Aynı tribün liderine Denizli maçı öncesi pankart ve masraflar için Ülkü Ocakları'nın eski bir mensubu tarafından 2 çek ve Karagümrük Grubu'na dağıtılması şartıyla da 500 bedava bilet verildi. Ki o pankart kapalı tribünde açılan "2 kupayı unutma, vefasızlık yapma" yazan, yönetime destek olan pankarttı. Söz konusu tribün lideri, geçen yıl Alen ve arkadaşlarına "Hodri meydan" diyen yeni grup üyeleriyle maç öncesi toplantı yapıp "Bu Alenler başkana yumurta atılmasını bile engelleyemiyorlar. Tribünleri kontrol altında tutamıyorlar. Kapalı artık size emanet, onları atacağız oradan" dedi. Grubun bazı isimleri "Biz bu oyunun içinde olmayız" diyerek olaya girmedi. Yeni oluşumun maçta sürekli olarak Beşiktaş lehinde bağırılması için baskı yapması ve taraftarlara saldırması ters tepti. ÇARŞI'nın "5 dakika protesto, sonra destek" planı tutmadı. Alen bile kendi grubuna "Bana güvenin. Takımı destekleyin" dese de başarılı olamadı. Ona olan güven de sarsıldı. "Kim bunlar, bizi esir almaya çalışıyorlar" diye düşünen çoğunluk, maç boyunca Demirören'i istifaya davet etti.

GAZETE HABERTÜRK / MERİÇ MÜLDÜR
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi