Ana Menü

Yıldırım Demirören'e saldırı!

Başlatan djinonu, Ekim 01, 2009, 19:17:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsibxl

Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

Cem Goren

ya senın karsında ıyı kotu bı baskan var besıktasın senın takımının baskanı nereye varacaksın onu doverek adamda gurur olsa zaten gıtmıstı bugune kadar

her ne kadar dünya futbol tarihinin en kötü başkanı olsa da o bir beşiktaş başkanı ve ona göre davranmamız lazım.gidene kadar fiili tepki göstermemeliyiz. beşiktaş başkanına yapılmış her hareket beşiktaşa yapılmış harekettir.

A L I N T I D I R
altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

başkalarının laflarını alıp kendi lafın gibi koyuyosun ya gercekten gösteriş amaçlı yazıyorsun farkında değilsin.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

ya senın amacın ne arkadasım baskası yazıyorsa o alıntıdır hosumuza gıtmıstır yada dogrudur alıntıdır madem o kadar yureklıydın yada doluydun gıtseydın havaalanınada sende saldırsaydın baskana aacın ortalıgımı germek
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

"Benim de hatalarım olabilir, ama..."
Başkan Yıldırım Demirören, Moskova dönüşü havalimanında yapılan saldırıyı "Çirkin" olarak nitelendirdi ve "Kızgınım, üzgünüm

Başkan Yıldırım Demirören, Moskova dönüşü havalimanında yapılan saldırıyı "Çirkin" olarak nitelendirdi ve "Kızgınım, üzgünüm. Daha da önemlisi kırgınım. Ne ben, ne teknik heyetimiz, ne de futbolcularımız bunu haketti" dedi.

LigTv'nin haberine göre taraftarların protesto etme hakkı bulunduğunu vurgulayan Demirören, "Ancak bunun da bir ölçüsü vardır. Yumurta atmaları, tekme savurmaları çok çirkin. Geçen sezonun çifte kupalı şampiyonu havalimanından böyle çıkmamalıydı. Benim de hatalarım olabilir. Ancak tepkisi bu şekilde olmamalı. Sağduyulu Beşiktaşlıların yeri elbette ki ayrıdır. Beni sevindiren muhalif olan Beşiktaşlıların bile beni arayıp, geçmiş olsun demeleriydi. Kendilerine çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı. Demirören, Denizlispor maçında tribündeki yerini alacağını da vurguladı.

Beşiktaş'ta gözler Denizlispor maçına çevrilirken; Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin taraftarların gösterdiği tepkiye rağmen Rüştü'yü yine ilk onbirde oynatacağı öğrenildi.

Denizli'nin ise Rüştü'ye "Sana güveniyorum. Eleştirilere, tepkilere kafanı takmayacağını biliyorum. dediği belirtildi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Tolgahan_BJK

demirören her şeyi hakediyor !

başkanlık koltuğunu bu kadar karaktersiz bir adamın işgal ediyor olmasının Beşiktaşlılık duruşuna verdiği zarar, bu adama atılacak dayağın Beşiktaşlılığa vereceği zarardan fazladır ;)

djinonu

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Ekim 02, 2009, 21:52:34

demirören her şeyi hakediyor !

başkanlık koltuğunu bu kadar karaktersiz bir adamın işgal ediyor olmasının Beşiktaşlılık duruşuna verdiği zarar, bu adama atılacak dayağın Beşiktaşlılığa vereceği zarardan fazladır ;)

unutmayin bilgiliyi nasil göndertti...adamin anasina karisina küfür ederken birakin bagirsin dedirten demirörene az bile...
ama sonucta malesef baskanlik koltugunda...ama insallah yakinda kaybolur o koltuktan...
az bile yapiliyor...bizim bilgili yine serefliydi nagmusuna fazla kondurmayip gururuyla cekip gitti...ama bunda gurur deenen bir damla birsey yok!

djinonu

CSKA maçının ardından İstanbul'a dönüşü gerilim filmlerini aratmayacak olaylara sahne oldu. Başkan Yıldırım Demirören'e yumurta atılması ve arabasının tekmelenmesi ile skandala dönüşen olayın gelişimi şöyle:

GECE sabah saat 2.55'te Beşiktaş, Sabiha Gökçen Havalimanı'na inerken Moskova'dan dönen takımı karşılamak için 50 taraftar havalimanında sinirli şekilde geldi. Gece yarısı olduğu için alanda sadece 6 polis vardı ama kızgın kalabalığa rağmen takviye istenmedi.

BANA BİRŞEY YAPMAZLAR Kİ!

UÇAK indikten sonra morali bozuk olan başkan Yıldırım Demirören, bavullarını bile beklemeden arabasına atlayıp havalimanından biran önce ayrılmak için binanın dışına çıktı. Kendisi tepki göreceğine dair uyarılınca, "Ben Beşiktaş başkanıyım, ne yapacaklar ki, alt tarafı 'Yeter' diye bağırırlar" dedi.

DEMİRÖREN, yönetici Şeref Yalçın ve korumasıyla birlikte tam arabasına doğru giderken "Yıldırım Demirören yeter, Antep'e başkan olsana" tezahüratları başladı. Bir taraftar ise Demirören'in üzerine yumurta attı. Korumaya gelen yumurta dağılarak başkanın üzerine de sıçradı. Olayların ciddiyetini gören yönetici Şeref Yalçın seri bir şekilde Yıldırım Demirören'i arabasının içine soktu.

BUNA rağmen içlerin de bir de bayanın bulunduğu kızgın taraftarlar başkanın arabasına tekmeler savurmaya başladı. Ardından başkanın arabası alandan ayrıldı. Yönetici Hakan Aksoy ise içerde bekleyen Denizli ve takımı korumak için girişimlere başladı.

DENİZLİ ÇIKMAK İSTEDİ AMA

Bu kargaşa sırasında Denizli "Gidelim" dedi ama Aksoy "TV'lerde Beşiktaş takımına yumurta atılan görüntüler görmek istemiyorum" diyerek takımı ateşe atmadı. Sadece kendisi çıkıp dışarda "Bu taraftara kim hesap verecek, formanın hakkını vermiyorsunuz" diye bağıran 50 kişiye ne istediklerini sordu... Aksoy, taraftarların şok isteğiyle karşılaştı:

"Rüştü'yü verin, kimseye dokunmayalım.

AKSOY tehlikeli boyuta giden olayı önlemek için B planını devreye soktu. Taraftarları sakinliğe davet ederken görevlilerden takım otobüsünün arka kapıdan içeri sokulmasını sağladı, takımı da arka kapıdan çıkardı...

BEKLEME salonunda ise Rüştü ile bazı oyuncular arasında ilginç şakalaşmalar oldu. Takım arkadaşları Rüştü'ye, "Seni verelim, kurtulalım" derken tecrübeli kaleci de "Ben alışkınım, beni feda edin sizi kurtarayım" dedi. Bu arada taraftarlar ise sonradan gelen çevik kuvvet tarafından alandan gönderildi.

'KARARTAMAZLAR'

BU arada Demirören bu saldırı öncesinde Beşiktaş Dergisi'ne yazdığı makalesinde ise taraftarlara çok güvendiğini belirtmişti. Demirören "Büyük Beşiktaş taraftarı, sizi dünyanın en büyüğü yapan, iyi ve kötü her günde takımınıza verdiğiniz inanılmaz destek, sadece takımınızın değil tüm ülke ve insanımızın sorunlarına çare aradığınız haykırışlarınız değil midir? Hiçbir güç, tek yürek olmuş Beşiktaşlıların yolunu ve ışığını karartamaz."

Organize mi, rant mı?

SABİHA Gökçen'de yaşanan skandal olaylar beraberinde ilginç soruları da getirdi. 50 taraftarın bir grubun üyeleri olduğu iddia edilirken, ocak 2010'daki seçim öncesinde yapılan bu girişim kafaları da iyice karıştırdı. Olayları, takımı karıştırmak isteyen bir grubun rant amaçlı yapması akıllara gelirken, gecenin 3'ünde bu kadar kişinin orda olması da "Planlanmış operasyon" olasılığını kuvvetlendiriyor. Tüm bu olayların başarısızlığa karşı masum bir isyan olarak değerlendirmek ise akla pek yatkın gelmiyor.

Rüştü, 14 Aralık 1999'da saldırıya uğramıştı

2. Pendik'ten ucuz kurtuldu!

BEŞİKTAŞLI bir kısım taraftarın önceki gece kellesini istediği Rüştü Reçber, F.Bahçe forması giyerken 1999'da Pendik faciası sonrasında saldırıya uğramıştı. 14 Aralık 1999'da oynanan ve Pendikspor'un 2-1'lik skorla F.Bahçe'yi elemesinden sonra tesislerden ayrılan Rüştü'nün yolunu kesen F.Bahçeli taraftarlar tecrübeli kaleciye linç girişiminde bulunmuştu. Bu olayın sırrı 10 yıl geçmesine rağmen esrarını korurken az kalsın Rüştü, aynı felaketi yaşayacaktı. Beşiktaşlı yöneticiler durumu fark edip önlem olmasa başarılı kaleci, 10 yıl sonra yine saldırıya uğrayacaktı.

Erdal Cömert-Vatan

ilhan mansız_melis

Büyük Beşiktaş taraftarı bile bu hale geliyorsa o adamın oturup düşünmesi gerek neden diye !

Aklı olan,azıcık da olsa takımını düşünen istifa ederdi ama nerdeee
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Beşiktaş taraftarının düştüğü duruma bak!

Şu olayı savunur hale gelmişler..

Serserileri kral yaptınız ya helal olsun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

free10

Arkadaşlar kusura bakmayın ama paylaşmak durumunda hissettim kendimi....forzadan bir arkadaşın bu konu ile ilgili yorumu....

yumurta açılımı,
Beşiktaş başkanının yumurtadan kaçılımı,
Biz bu hareketleri fenerlilerden görmüştük,
Protestonun kralını zamanında yapıp ,sahaya sırtımızı dönmüştük...

Ne protestolar yapılabilirdi,
o protestolar ki bin tane küfüre bedeldi....
BERTOLT BRECHT

ALONE EAGLE

Nush ile yola gelmeyeni etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.][/glow]
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

ALONE EAGLE

Demirören istifa etse bile kulup onun yaptığı bu sefil transferlerden kurtulmak için  en az 3 yıl beklemek zorunda kalacak yeni gelenlerle 3 er yıllık anlaştı çünki. Diğer alternatiflerden biride  aldıklarını satmasıdır ki zaten o futbolcuları kimse almaz alsada 500 bin eurodan fazla para etmezler delgado dahil. Son alternatif sözleşmalari fesh etmek ama ozamanda  dünyanın tazminatını ödemek zorunda kalacağız. Anlayacağımız en az 3-5 yıl arası bu pisliğin temizlenmesi sürer,ozamana kadar da zaten önümüzde olan rakipler bizi iyice geçer. Bizde ikinci trabzon durumuna düşeriz. "    Demirören in yapacağı en önemli davranış kulupten bir kuruş talep etmeden çekip gitmesidir. TABATA nın,  fink in, ismail in, rıdvanın, erhanın,yusufun DELGADO nun ,tüm haklarınıda alsın başına çalsın. GİTSİN GAZİANTEP in başkanı olsun. BEŞİKTAŞ A 60 MİLYON LİRA VERDİN 500 MİLYON EUROLUK REZİL ETTİN...........
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

keskinli

Alıntı yapılan: free10 - Ekim 02, 2009, 23:53:13
Arkadaşlar kusura bakmayın ama paylaşmak durumunda hissettim kendimi....forzadan bir arkadaşın bu konu ile ilgili yorumu....

yumurta açılımı,
Beşiktaş başkanının yumurtadan kaçılımı,
Biz bu hareketleri fenerlilerden görmüştük,
Protestonun kralını zamanında yapıp ,sahaya sırtımızı dönmüştük...

Ne protestolar yapılabilirdi,
o protestolar ki bin tane küfüre bedeldi....
yazilari okurken ayni seyleri düsünmüstüm
tepki vermeyi ögrenmemiz gerekiyor
dayakl[kufur otomatik degistirilmistir]üfürlerle hic bi yere varilmaz
o grubun arasindan biri cikip su cümleyi kullanmaliydi;
"bravo baskan cok büyük is yaptin,simdi kizarmayan yüzünüz ne zaman kizaracak"
daha etkili olurdu bana göre
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

djinonu

diyorsunuzda tamam az bile olmus dedik bunlara...ama arkadaslar birde sunu düsünün ya...yani diyelim bu taraftarlar icti alkollü hareket etti mactan sonra;)
biz carsinin gözünün icine bakiyoruz tepki koysun diye...ama carsi dünyaya karsi...carsi natoya karsi...sana ne lan dünyadan sen besiktasi savun...taraftar carsi tarafindan etkileniyorsa maclarda yada susturuluyorsa ve yönetimi kiniyacagina tepki koyacagina dünyadaki problemleri ön plana cikariyorsa disardaki taraftarin tribünde verilmeyen tepki yüzünden damarlari atiyor... olay bundan ibaret