Ana Menü

[Anket] Taraftarın TABATA'ya tepkisi

Başlatan NoPasaran, Eylül 24, 2009, 00:21:26

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

Ben Resulun ne demek istediğini anladım.Ve ona katılıyorum

En son aldığımız dünyaca ünlü oyuncu kimdi? Carew onuda harcadık(Ernst Dünyaca ünlü değil)

Fener Carlos'u getirdi tüm dünya bütün sene onu konuşmadı mı?Brezilyada en çok bilinen takım oldu.Resmi sitelerinde bile Portekizce dil seçeneği var.

Galatasaray artık hersene süperstar olmasda star sayılabilecek oyuncuları transfer ediyor.Kewell GS'ye gelmeden bir-iki sene önce Avrupa'nın en iyi birkaç takımından birinde ilk 11 oynuyordu.Baros'da öyle.Keita Fransa'nın en büyük kulübünden geldi.Adı var.Nonda Monaco'da sakatlanmasa Avrupa'nın en iyi birkaç golcüsü arasında anılırdı.Sonra Elano'yu biliyoruz

Onlar bu transferleri yaparken biz hangi oyuncularla KANDIRILDIK?

verilen sözlerden hangisi tuttu.Quaresmalarla kandırdılar bizi.

biraz düşünmek gerek GS ve FB her sene güçlerine güç katarken biz giderek düşüyoruz.E tabi buda 2 büyük yaratmaya çalışan basına süper malzeme oldu.

yani lafın kısası soruyorum size Avrupada birine sorduğunuzda 3 büyüklerden hangisi en çok biliniyor?

keskinli

Alıntı yapılan: Resulbjk - Eylül 24, 2009, 18:10:33
takımın büyüklğü yönetimin gücüdür. yönetim elindeki bu gücü kullanamıyorsa takım büyükmüdür???
yönetimler gelir gecer,büyüklügün ölcüsü bu degildir
bi ülkenin yönetimi kötü diye ülke kücülmez,zamani gelince fren cekilir
ayni buna benzer takim yöneticiligi,rakip cikmayinca mevcut yönetim kendini kuvvetli saniyor bizim takimda
gün gelir bi süleyman seba daha cikarir bu camia
rakip takimlar ve aldiklari oyuncular misali yanlis örnek
gecen sene dünyaca ünlü olmayan yusuf ve ernst ne kadar katkida bulundular sampiyonlukta
beceri meselesidir,istedigin oyuncuyu almak,bu becerisiz yönetim ömür boyu kalacak degil ya
kendinizi bu kadar kücük görmeyin derim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

RCA

orcuna katılıyorum ve ekliyorum..

işin en kötüsü biz galatasary ve feneri tarihlerinin en kötü zamanlarında şampiyon olabildik! 61 puan topladılar nedmektir.

sorgulayın eleştirin lafım yok yapın önemli bişey. ama beşiktaşın bariz sorununu göz önüne serin artık.

ya abi ben 18 yaşındayım ve kendimi bildim bileli beşiktaş böyle .. yapcak bişe yok bekle bekle nereye kadar. küçük görme diyosun beşiktaş mı önde taraftarı mı ? yap bi iki adam gibi transfer inönüde yen fb yi gs yi sen ozaman taraftar gör takım gör. bunlar fasa fiso
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

Alıntı yapılan: keskinli - Eylül 24, 2009, 18:27:02
Alıntı yapılan: Resulbjk - Eylül 24, 2009, 18:10:33
takımın büyüklğü yönetimin gücüdür. yönetim elindeki bu gücü kullanamıyorsa takım büyükmüdür???
yönetimler gelir gecer,büyüklügün ölcüsü bu degildir
bi ülkenin yönetimi kötü diye ülke kücülmez,zamani gelince fren cekilir
ayni buna benzer takim yöneticiligi,rakip cikmayinca mevcut yönetim kendini kuvvetli saniyor bizim takimda
gün gelir bi süleyman seba daha cikarir bu camia
rakip takimlar ve aldiklari oyuncular misali yanlis örnek
gecen sene dünyaca ünlü olmayan yusuf ve ernst ne kadar katkida bulundular sampiyonlukta
beceri meselesidir,istedigin oyuncuyu almak,bu becerisiz yönetim ömür boyu kalacak degil ya
kendinizi bu kadar kücük görmeyin derim

bu maçta noldu gs maçında. o deidğim usta ayak orta açtı o dediğim büyük oyuncu indirdi o dedğim büyük oyuncu çaktı ve gol oldu bunuda unutma abi ;)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

keskinli

Alıntı yapılan: Resulbjk - Eylül 24, 2009, 18:30:19

işin en kötüsü biz galatasary ve feneri tarihlerinin en kötü zamanlarında şampiyon olabildik! 61 puan topladılar nedmektir.
bu düsünce cok sacma,onlar kötüydüde biz sampiyon olabildik gibi bi düsünce olamaz
demekki onlardan daha iyiydikki sampiyon olduk,demk sivasda onlardan iyiydiki ikinci oldu
peki onlar sampiyon oldugu zamanda biz kötü olmuyormuyuz,birileri iyi birileri kötü olacak bi sezon cok dogal
peki gecen sene ne oldu ,kim indirdi ortayi kim 4 atti :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Eylül 24, 2009, 18:35:39
Alıntı yapılan: Resulbjk - Eylül 24, 2009, 18:30:19

bu düsünce cok sacma,onlar kötüydüde biz sampiyon olabildik gibi bi düsünce olamaz
demekki onlardan daha iyiydikki sampiyon olduk,demk sivasda onlardan iyiydiki ikinci oldu
peki onlar sampiyon oldugu zamanda biz kötü olmuyormuyuz,birileri iyi birileri kötü olacak bi sezon cok dogal
peki gecen sene ne oldu ,kim indirdi ortayi kim 4 atti :)

Bu senede biz kötüyüz ondan şampiyon olacaklar :)

Böyle bir mantık varmı..

Kendi kendimize silah sıkıyoruz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Ya böyle düşünen renklilere ayar olurken kendi içimizde şu lafını söyleyenler yok mu bitiriyor beni!

Neymiş onlar kötü oldukları için biz şampiyon olmuşuz.Ne yani! Siz kötü bi sezon geçiriyosunuz diye bizde ayıp olur diye şampiyon olmayalım mı!

Alın işte! Şimdide biz kötü durumdayız! Gs yafa fb şampiyon olursa bende 'Biz kötü olmasaydık nah şampiyon olurdunuz!' mu diyeyim..!

Böyle bi mantık olmaz..!

Gs 17 kez şampiyon olmuş! Beşiktaş ve Fb kötü olmasaydı nah şampiyon olurdu!

Fb 17 kez şampiyon olmuş! Beşiktaş ve Gs kötü olmasaydı nah şampiyon olurdu!

Ts 6 kez şampiyon olmuş! Beşiktaş,fb ve gs kötü olmasaydı nah şampiyon olurdu!

Biri kötü olucak ki o işin kazananı olsun!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Ekselans31

tabata iyi mücadele ediyor bence..pahalıya alınmış olabilir ama yinede bişeyler yapmaya çalışıyor sahada...
düşünsenize zamanında tello da öyleydi ertuğrul hoca zamanında sonra denizli geldi yeri değişti kendini gösterdi ama şimdi yine suskun ne oluyo anlamıyorum.
SUÇ OYUNCUDA DEĞİL YÖNETİCİLERDE...
SEN İKİ KUPA BİRDEN ALMIŞ ŞAMPİYONLAR LİGİNDE OYNAYACAKSIN YILDIZ İKİ OYUNCU ALMAYACAKMISIN.....
galatasaray ne kupa aldı ne bişey adamlar teknikdirektörden keita yı aldı şimdi bak nasıl gidiyorlar...
AĞA BEN ONU BUNU BİLMEM YÖNETİMDE BÜTÜN SUÇ....

NoPasaran

Açık konuşmak gerekirse;

BOBO
CİSSE
ZAPO
DELGADO

ile çok önceden yollar ayrılmış olması yerine çok iyi oyuncular alınması gerekiyordu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alcatraz

arkadaşlar şimdi tabatayı böyle kötüleyenler ben inanıyorum ki  ilerde bağrına basacaklar delgado tigana döneminde ne yapıyordu delgado geçen sozun kaç maça çıktı ve ne yaptı elin kıytırık lincoln ü bile delgadodan başarılıydı. Fakat ben delgadoya kötü bir oyuncu demiyorum beşiktaşta delgado gibiside yok... 8 milyon euro verildi diye tabataya yüklenmeyin bakın bu sene bobo nobre nihat fink büyük beklentilerle alınan erhan güven ve ismail köybaşı tello holosko bunlar tabatadan daha köyü performans sergiliyor ve bu oyuncuların tabatadan kötü performans sergilemesi daha vahim çünkü bu oyuncular beşiktaşı tanıyan ve beşiktaşta oynayan oyuncular yani diyeceğim şu ki bekleyelim ve olanları izleyelim emin olun bu sezon şampıyonluk yarışının en gözde isimlerinden biri beşiktaş olacak...
AlCaTrAz

yenerr17

protesto haklı değil bence de eğer iyi oyuncuysa 2 3 maça kesin olarak performansını gösterecektir.umarım eski günlerine döner gaziantepteki günlerine yani

carsi52

Tabikide yanlıştı.Adam daha 3 maça çıktı manchester,gese ve kayseri napsaydı adam herkezi çalımlayıp gol mu atsaydı ? Bunu mu bekliyordunuz.
Bölünür senin için uykular!

dgkn1903

futbolculara bosa yuklenmeye gerek yok onları yonetım getırıo kımse gelıp zorla oynamıyo bu takımda amaa!!!!!!kotu oynuyosa proyesto edılecekkı anlasın BİRİLERI ole bız aldık bız getırdık bız oynatıyoruz mantalıtesının yurumeyecegını ben her sene lısanslı forma alıyorum tabatayı ızlemek ıcınmı alıyorum?? benım yakımım cıfte kupa almıs tabata + ismail köybası14.5euro adamlar elanoyu 7.5euro ya alıolar brezılyanın ılk 11 oyuncusu frıkılerı hep o kullanıo keıta zaten konusmaya gerek yok rıjkaardın karıyerı ortada bız nıe okadar bılet alalım kombıne alalım forma alalım vs vs sonra koybasıyı erhanın tabatayı ızleyelım yokyaa enayımı yazıo alnımızda bal gıbıde protesto ederım hıc hata yapmasın gıne ederım van der vaart 7euroya gelıodu quaresma10euroya gelıodu neymıs bız da ıyısını alıcaz sımdı soruyorum futbolcuyu protesto etmeyın sahıp cıkın dıyenlere TABATA DAHAMI IYI QUARESMA DAN????
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

ilhan mansız_melis

İlk maçıydı kötü oynaması doğal olabilir dedim
2. maçı ManU maçıydı ona da eyvallah
Ama Kayseri maçında da kötü oynamasının yanında verilen 8 milyon haklı olarak taraftarı kızdırdı

Bir yandan da protestolar onun performansını daha da kötü yapabilir en iyisi beklenmesi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

gese maçında mılletın hazıyla oynatıldı ve yanlıstı adamı dırek derbıde sahaya surduk bı hatadır yaptık manu macında tello onun gorevını ustlenebılırdı ordada bırazcık yanlıs var ama kayserı maçı ıcın kımse bırsey demesın artık uyummus alısmaymıs bırakmalıyız o maçta kotu oynadı zaten hersey kotuye gıderken tepkı gelmesı dogal
altın kapılarımız kan oldu tayfun