Ana Menü

Yeter Ulann

Başlatan Ersin Develi, Eylül 20, 2009, 19:32:23

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

beckyZWICKY

Ertuğrulu unutamadıysan fazla üzülme cok uzakta değil kardeş(!) takımımızda şuan, gidip destekleyebilirsin.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Tolgahan_BJK

Ertuğrul Sağlam, mustafa denizli'den daha iyi, daha efendi, daha Beşiktaşlıdır...

konu ile ilgili olarak da, harbiden yeter artık yaaa... bu hafta gitmezse hoca ve yönetim, ilerleyen haftalarda mutlaka bıçak kemiğe dayanacak ! daha fazla zarar vermeden çekin gidin

[KralKartal]

Gecmise cok takilirsak gelecegimizi zora sokariz...

Saglam tamam iyi efendi bende severdim kendisini,
suan bir takimi calistiriyor, artik gecmise bakmak ve kiyaslamak
her mesajlarda yanlis..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

allah senin gibi baskani ve senin gibi hazirliksiz hocayi bilmem ne yapsin...
ulan bu nedir
senin yenildigin takim son haftalarda hep yeniliyor ve simdi fb macini aldi aliyor bjk ligten kopuyor ve
LIG BASLANGIC HAZIRLIGI YAPMADIGI ICIN BESIKTAS TARIHININ EN KÖTÜ BASLANGICINI YASIYOR ne diyim ben buna kahretsin...

Tolgahan_BJK

bu adamın aynı takımla ikinci seneleri hep berbat... fenerde olduğu gibi, şimdi bizde rzil oluyor. kendisini de rezil ediyor. suratında ne hırs ne ne azim ne de olumlu bişey var !!!

bi galatasaray aristokrasisi görüyorum hala o meymenetsiz suatında... ve O'nu gördüğümde Beşiktaş'a yakıştırmıyorum... Geçen sene şampiyon olduğumuz gün de yakıştırmıyodum, bugün de yakıştırmıyorum !

defol git bilader, buası Beşiktaş, öyle saçma sapan basın açıklamalarıyla, kahin hoca ayakları sökmüyo işte... başarılı olsan yine de istemicem ama bi de başarısızsın. standart kadro çıkaramıyosun, her maç başka her maç başka ! bobo tello manchester maçında yok ! kayseri maçında oynatıyosun... daha ne diyim.....

git de bize sadece, sana Beşiktaşta hocalık yaptıranlara ses çıkarmamamızın utancı kalsın !!

carsi52

Ya lige artık havluyu attık sonunda başardılar yani havlu atmayı.
Bari Şampiyonlar Ligini yakmayın.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Adamlık nedir?

Açıklayında bilelim..

Kaç tane hoca tanıyorsun

"İstifam istenirse ederim diyen"

Adamlık arıyorsan Mustafa Denizli, herkesten adam..

İstifa ederim demek, 1 kuruş istemem demek..

Anlayana..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

sercAn1903

neden bizde bir teknik direktör 4-5 yıl kalmıyor kalamıyor.bizim sorunumuz sürekli teknik adam değişikliğinde birini bulup durun.gerekirse bu sene kötü olur bi dahaki sene şampiyon oluruz.
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

djinonu

Alıntı yapılan: sercAn1903 - Eylül 21, 2009, 10:40:32
neden bizde bir teknik direktör 4-5 yıl kalmıyor kalamıyor.bizim sorunumuz sürekli teknik adam değişikliğinde birini bulup durun.gerekirse bu sene kötü olur bi dahaki sene şampiyon oluruz.
kardes biz hep kaos zamaninda antrenör getiriyoruz ve baskasinin sistemine göre kurulmus takimla bas basa birakiyoruz
size sunu diyeyim sezon ortasina kadar gelsin biri yada tayfur calistirsin...ondan sonra bir yabanci gelsin transferlerini yapsin ve takimi önümüzdeki sezon icin hazirlasin ligte iddiali avrupada iddiali olacak bir takim iskeleti kursun olay budur;)

NoPasaran

Alıntı yapılan: djinonu - Eylül 21, 2009, 21:13:34
Alıntı yapılan: sercAn1903 - Eylül 21, 2009, 10:40:32
kardes biz hep kaos zamaninda antrenör getiriyoruz ve baskasinin sistemine göre kurulmus takimla bas basa birakiyoruz
size sunu diyeyim sezon ortasina kadar gelsin biri yada tayfur calistirsin...ondan sonra bir yabanci gelsin transferlerini yapsin ve takimi önümüzdeki sezon icin hazirlasin ligte iddiali avrupada iddiali olacak bir takim iskeleti kursun olay budur;)
Peki olamadı diyelim..

Çünkü ekonomikl olarak senden 2 gömlek üstün iki tane takım var karşında..

Yine mi kovacağzı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net