Ana Menü

Sinan Engin'den bombardıman

Başlatan Simurg, Eylül 13, 2009, 10:17:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Sinan Engin'den bombardıman: Suçlu Şeref Yalçın mı,  Kenan Öner mi?..
SİNAN ENGİN  Kanaltürk'te yayınlanan Telegol programında açtı ağzını yumdu gözünü
Sinan  Engin özetle şunları söyledi:

Baş sorumlu  Denizli!
"Beşiktaş'ın bugünkü yenilgisinde baş sorumlu Teknik  Direktör Mustafa Denizli'dir. Hoca inanılmayacak bir onbir sahaya sürdü. Oyuncu  değişiklikleri ise tam bir felaketti. Nihat'ı nasıl ilk onbirde oynatır  anlayamadım.

Beşiktaş'ta sezon başı iyi yapılanma yapılmadı. Sezon başı  iyi transferler yapılmadı. Doğru transfer yapmadı. Suçlu tabii ki Şeref Yalçın  mı, Kenan Öner mi? Tabii ki suçlu Mustafa Denizli'dir. Geçen sezon övgüler  yağdırıyorduk ancak bugünkü tablo Denizli'nin eseridir. Sezon başından bu yana  bir manteite eksikliği var.. Beşiktaş kamp yapmadı. Bobo'nun haline bakın;  inanılmaz vurdum duymaz. Yenen ilk gole bakın arka direkte bir tane bile oyuncu  olmaz mı? Biz eleştiri yaptık hoca eleştirilere "karga" dedi. Ümraniye fıstık  gibi tesisler. Ben giderken odamı ona verdim. her şey önünde. Ancak benim  görevimi yapacak kim var? Futbolcularla koordinasyonu kim sağlıyor?  Futbolcularda doymuşluk var. Aralarında para uçurumu var. Bugüne kadar  söylediklerim keşke çıkmasıydı. Ama bugüne kadar yaptığım eleştirilerde çok  haklı çıktım. Maalesef İşte sonuç meydanda"

Ahmet Çakar:  Mustafa Denizli Beşiktaş'ı katletti
Aynı programda söz alan  yorumcu Ahmet Çakar ise "Denizli Beşiktaş'ı katletti. Denizli yaptığı  saçmalıklarla farklı yenilgiye neden oldu. Suçlu Demirören değil tabii ki  inanılmaz hatalar yapan Mustafa Denizli'dir" yorumunu yaptı.

Çakar: Denizli kovulmak istiyor
Programın ilerleyen  dakikalarında Ahmet Çakar ilginç açıklamalarına devam etti. Çakar, "Denizli  'yarın sabah olsa da beni kovsalar' diye içinden geçiriyordur. Denizli gitmek  istiyor. Çünkü Denizli de bu sezon şampiyon olamayacağını biliyor" dedi. 

Çakar'dan Sinan Engin'e ilginç soru
Ahmat  Çakar daha sonra Sinan Engin'e dönerek "Program bittikten sonra gece saat 2'de  Yıldırım başkan arasa dese ki 'Gel sohbet edelim' ardından buluşsanız ve  "Takımın sana ihtiyacı var, gel Mustafa Hoca ile çalış' dese ne dersin?"  sorusuna Engin, "Öyle bir şey söz konusu olmaz. Ama başkan Aziz başkan gibi  Azizsilin yapmalı" yanıtını verdi. 

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Senin de Allah belanı versin Y.D'nin de

Almayın lan artık beşiktaş'ın adını ağzınıza
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pAscAliAnUmut

Sinan bi kaç hafta önce şey diyordu;

Milli takım Dünya kupasına gidemez Terim istifa eder Denizli'nin de kötü sonçları ard arda gelemye devam edecek o da bırakıp Milli takımın başına gelicek diyodu..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Engin,"Öyle bir şey söz konusu olmaz."

Bu adam başka laf bilmiyor mu allah aşkına ;D Takmayın şunları allah aşkına.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

gün dogdu denizli düsmanlarina
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

yenerr17

keskinli ben de yemn ederim aynısını yazıyordum.

djinonu

denizli final yapmak istiyor o kadar...emeklisini erken besiktasa ödetip birakmak istiyor...