Ana Menü

Van der Sar çekiniyor

Başlatan KeePSaKe, Eylül 04, 2009, 00:06:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

03 Eylül 2009 Perşembe * 08:57

Manchester United'ın '1 numarası' Edwin van der Sar, İnönü'nün atmosferinden çekindiğini itiraf etti.

Beşiktaşımız, Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United, Wolfsburg, CSKA Moskova ile eşleşti ve ilk maçını 15 Eylül 2009 Salı günü, grubun favorisi İngilizler'le oynayacak. Manchester gerçek anlamda bir yıldızlar topluluğu ve futbolla ilgilenenler çoğunlukla onları favori gösteriyor. Ancak Avrupa'da 'yılın kalecisi' seçilen Manchester'ın '1 numarası' Edwin van der Sar hiç de öyle düşünmüyor. Söz, Hollandalı file bekçisinde:

Nihat Kahveci çok tehlikeli...
"Beşiktaş'la eşleştiğimiz için mutluyum, çünkü İstanbul'u çok seviyorum. Fakat bu şehrin bir de kötü tarafı var, dünyanın en güçlü takımları için bile zor bir deplasman. Orada puan almak için gerçekten çok iyi oynamak zorundasınız. Beşiktaş seyircisini biliyoruz, rakiplerini büyük baskı altına alıyorlar. O sahaya konsantre olmadan çıkarsanız, kazanmanız kesinlikle imkânsız..."

"Grupta favori tabii ki biziz. Ancak Şampiyonlar Ligi'nde artık takımlar güç olarak birbirine çok yakın ve grupta rahatlıkla birinci olacağımızı şimdiden söylemek yanlış. Sonuçta diğer takımlarda da kaliteli isimler var. Beşiktaş'ı Avrupa'da herkes tanıyor. Stattaki müthiş atmosferi herkes biliyor. Ben, futbolcularından Nihat'ı çok beğeniyorum. Ne kadar tehlikeli olduğunu, Avrupa Şampiyonası'nda herkes gördü."

Rooney o sözleri söylememiştir...
"Rooney'in basında yer alan değerlendirmelerine gelince... Rooney çok eğlenceli birisi. Ayrıca iyi golcü. Gençken hatalar yapıyordu, ancak şimdi daha tecrübeli ve sadece futbolu düşünüyor. Beşiktaş hakkında o sözleri söylediğine inanmıyorum."

Kaynak: Fanatik
Since 1903

CR7

O atmoasferden Liverpool maçından sonra çekinmeyen olduğunu sanmıyorum
Van der Sar da haklı çekinmekte
Ama sanki sakattı ben mi yanlış hatırlıyorum :-\
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Kralkartal21

Bu Mancester maçını alırsak artık İngilizlerin Türklere bakış açısı tamamen değişecektir..
Türkiye'de hiç bi takımın özellikle Beşiktaş'ın İstanbul'da hiçte kolay lokma olmadığını herkese gösterecektir!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

CR7

Tottenham maçı gibi olmasın da
beyaz giyme olayı filan da olmasın
bkz:geçen sezonki fb ve tottenham maçları ve 2-1 mağlubiyetler
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Kubilay gibi düşünüyorum bende.Bu maç sanki BEŞİKTAŞ-Manchester değilde TÜRKİYE-İngiltere maçı gibi olucaktır.
Eğer yenersek artık her ingiliz kulübü TÜRKİYE'de hangi deplasmana gelirse gelsin çekinecektir.
Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Alıntı yapılan: yg1903 - Eylül 04, 2009, 00:17:06
Tottenham maçı gibi olmasın da
beyaz giyme olayı filan da olmasın
bkz:geçen sezonki fb ve tottenham maçları ve 2-1 mağlubiyetler
Bize organizasyon yaramıyor.. Yapmazlar umarım.

Büyükmustafa

Berabere kalsak bile İngilizler buranın zor olduğunu kabullenir.

[KralKartal]

Nihati daha yakindan taniyacaksin :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

bu basin hep böyle, o cekinir bu cekinir, antrenöru cekinir, sonra gelirler maci total kontrol ederler, kendilerini 5 kere sIkarlar, maci 3-1 alip giderler..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Simurg

İnönüde 90 dk nasıl dayanacaklar :)
İnş. herşey güzel gider

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

Alıntı yapılan: IsVecKarTaLi - Eylül 04, 2009, 13:03:57
bu basin hep böyle, o cekinir bu cekinir, antrenöru cekinir, sonra gelirler maci total kontrol ederler, kendilerini 5 kere sIkarlar, maci 3-1 alip giderler..

Tabii insallah bu sefer böyle olmaz ama buyuk takim olmanin farki böye maclarda ortaya cikar.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Bizden niye cekinsinler ki, baktim hollanda sitelerine bu haberi daha göremedim..

Fanatik her mac oncesi, bu tur haberler yapiyor..

Bizden ManU niye cekinsin? Biz cekiniyoruz..

Kralkartal21

Neden çekinmesin ?
Liverpool'da çekinmiyordu İstanbul'a gelirken, içerde dışarda 3 puan garanti diyordu..
Noldu sonra...

[KralKartal]

8 yedik... inönüde maci alsakta ne gruptan cikabildik ne baska sey..

kim neden cekinsin, adamlar devlere karsi cekinmiyor bizden mi cekinecek?

Kralkartal21

çekinmek; saygı, korku, utanma gibi duygularla bir şeyi yapmak istememek, kaçınmak.bir şey sürünmek

Çekinmek kelimesini başka yerlere çekmeyim.
En azından saygı duyuyolar ve duymalarıda gerekir zaten!

Liverpool dalga geçiyordu.Gördünüz Liverpool maçı öncesi gazetelerde çıkan haberleri.

Maçtan sonra gördüler tabi anyayı konyayı.

Rooney'de dalga geçti. Umarım inşallah o da görücek Beşiktaş'ın ne olduğunu.

Biz grubumuzda hep en favori olan takımları yendik. Barca,Liverpool,Marsilya,Göteborg,PSG,Chelsea....

Ama hiç gruptan çıkamadık ona bakarsanızda.