Ana Menü

Stad Projesi

Başlatan 2 dia 2 muerto, Şubat 06, 2007, 10:25:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

İnönü'ye sponsor

Beşiktaş'ta, Avrupa'da yaygınlaşan sponsorlu stat ismi projesi için start verildi. İlk adaylar Vodafone ve Fortis.

Yine Bir İlk Olacak
İlklerin kulübü Beşiktaş, Türkiye'de tarihi bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor. Siyah-beyalılar, Avrupa'da birçok statta uygulanan sponsorlu stat ismi projesi için çalışmalara başladı. Kartal bunu başarırsa, İnönü'ye sponsorun adı verilecek.

Ceyhan Yürütüyor
Bu konuda yönetici 
Numan Ceyhan'ın çalışmalara başladığı öğrenildi. Ceyhan'ın, Vodafone ve Fortis başta olmak üzere birçok firmayla görüşmelerde bulunduğu ifade edildi. Beşiktaş, bu girişim gerçekleşirse yıllık 10 milyon dolar gelir elde edebilecek.

Alıntıdır Fotomaç

Ben bu gazeteye inanmıyorum ama sizlerle paylaşmak istedim.Eğer bu olay gerçekse bile ben stadın adına bir sponsorun verilmesini istemiyorum; tarihimizdeki öenmli insanlardan birinin adını vermek sponsorun takımımıza vereceği paradan daha değerlidir

burak_bjk

oyle bi dusuncesi varmis bu yonetimin sponsorada stadi 45 bin kapasiteye cikartacaklarmis
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

Kartalizmatik

yakında kulüpte cola turka spor kulübü olur :@
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

levent1903

peki INÖNÜ ismini kayib mi edecez  ??????
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

cassa23

inönü ismi değiştirilemez....

GöKHaN

Insallah Gerceklesir..!!!!!
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

NoPasaran

Telsimin sitesindeki haberler bölümündede yer verilmiş :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Unforgiven

Kimse boşuna figan etmesin kominist düzeni işlemedi isim hakkımızı tabiki dğerlendircez herkes yapıyor bizde yapıcaz amaç ne avrupada başarı değilmi o zaman yapcaz Man. Utd. otopark geliri 7 milyon sterlin, lisanslı ürünlerden ortalama 8/10 milyon sterlin,Bilet satişları geliri maç başina yaklasık 800 bin sterlin civarında bu takımlarla nasıl başedebiliriz söğleyin olmak zorunda olmali ve olucakta çokta iyi olucak.

Alıntı yapılan: levent1903 - Şubat 06, 2007, 17:44:23
Hayır tabiki örnek gecmişte CARSLBERG firması şöğle bir teklif yaptı stad ismi şu şekilde olsun dedi;

CARSLBERG İNÖNÜ STADYUMU olsun yıllık 7/10 milyon $ çivarında para akişi ve istenilen bir yıldız transfer olucak dendi.
maalesef olmadı.
Peki sorarım size sponsora stad yaptırdiğimiz zaman inönü yada beşiktaş stadyumu olarak mi kalıcak tabiki hayır  sponsorun adı ve yaninda beşiktaş stadyumu diye konulcak çokta iyi olucak artık düzen bunu gerektiriyor ve olucak.

KOMİNÜST düzen kalmadı ve olmicakta,  dünya artık farklı şekilllerde işliyor ;)
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

Delirdik

cevap yazdığımı kitLemiştim :S

Her Şey PARA oLmamaLı. şeref bey oLsun diye uğraşıLırken tut sen biLmem ne A.Ş. nin stadı yap :@
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ölümünesevdam

para lasım bence yapılmalı isim hakkı kiralanmalı herşey para deildir ama denenebilir
SİYAHIN Zindan Olsun BEYAZ Aydınlık

bsever1903

ya ısım konulsa ne olur yıne bjk ınonu stadı derız bız.belesten stadıda yaptırmıs oluruz hasılatta elde ederız.burası artık bır a.ş arkadaslar alısıcaz bu tur ticari hamlellere.delgadoyuda ulker almadımı sonucta.bı delgado daha gelse fenamı olur..

moby

Lan warya o stadın ismi bi deişsin gidipte o isimi karalayıp yeniden İNÖNÜ yazmayan adam değildir.!!! ne lan bu reklam klübümüyüz ne klübüyüz anlamadım gitti ^'!%&^+//^+

freedom forever

Alıntı yapılan: Unforgiven - Şubat 07, 2007, 01:55:35
Kimse boşuna figan etmesin kominist düzeni işlemedi isim hakkımızı tabiki dğerlendircez herkes yapıyor bizde yapıcaz amaç ne avrupada başarı değilmi o zaman yapcaz Man. Utd. otopark geliri 7 milyon sterlin, lisanslı ürünlerden ortalama 8/10 milyon sterlin,Bilet satişları geliri maç başina yaklasık 800 bin sterlin civarında bu takımlarla nasıl başedebiliriz söğleyin olmak zorunda olmali ve olucakta çokta iyi olucak.

Alıntı yapılan: levent1903 - Şubat 06, 2007, 17:44:23
Hayır tabiki örnek gecmişte CARSLBERG firması şöğle bir teklif yaptı stad ismi şu şekilde olsun dedi;

CARSLBERG İNÖNÜ STADYUMU olsun yıllık 7/10 milyon $ çivarında para akişi ve istenilen bir yıldız transfer olucak dendi.
maalesef olmadı.
Peki sorarım size sponsora stad yaptırdiğimiz zaman inönü yada beşiktaş stadyumu olarak mi kalıcak tabiki hayır  sponsorun adı ve yaninda beşiktaş stadyumu diye konulcak çokta iyi olucak artık düzen bunu gerektiriyor ve olucak.

KOMİNÜST düzen kalmadı ve olmicakta,  dünya artık farklı şekilllerde işliyor ;)

komünist düzenle ne alakası var şimdi anlayamadım ?
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

mdc

Endüstriyel futbola verdiğimiz savaş işe yaramadı diyor.
Doğruda söylüyor.

Yaşasın Sokak
3 korner 1 penaltı !!!
HAYATTA BEŞİKTAŞ

alper_1903

Bence stad adi kalabilir ama Tribünlerin adi degistirilebilir

Mesela Telsim yeni acik olabilir
veya Fortis Kapali Tribünü

Ezikbahce böyle hareket etti zaten
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...