Ana Menü

Kartal Yuvası

Başlatan Simurg, Ağustos 08, 2009, 09:39:41

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

'3 HECE 8 HARF, SADECE BEŞİKTAŞ' İNDİRİM KAMPANYASI

Son haftalarda aldığı galibiyetlerle bu sezon da şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu gösteren takımımızın cumartesi günü oynayacağı derbi maçı öncesi büyük bir kampanya başlatılmıştır. Buna göre, 18 Kasım 2009 Çarşamba günü itibariyle İnönü'de bulunan ikinci mağazamız"İndirim Mağazası" olarak hizmet vermeye başlayacaktır. Başlatılan kampanya dahilinde, geçmiş tüm yaz ve kış kolleksiyonlarından birçok modelle birlikte, geçtiğimiz sezonun forma ve kamp & antrenman ürünleri ve yeni sezon kış ürünlerinden belirlenmiş 2 model çok özel fiyatlarla reyonlarda yerini alacak... Bu indirim kampanyası, stadımızda bulunan 'İNÖNÜ 2 İNDİRİM MAĞAZASI' nda başlatılmıştır. Diğer mağazalarımız ise bu kampanyaya stokları dahilinde katılacaklardır.
Ayrıca tüm Beşiktaşlılar'ın büyük bir heyecanla beklediği derbi maçına özel, Kartal Yuvası'nda satışta olan Şampiyonluk ürünlerinde %40 indirim sizleri bekliyor olacak. Bu ürünleri alarak hem şampiyonluk ruhunu geri getireceksiniz hem de her Beşiktaşlı'nın evinde 2008-2009 sezonundaki şampiyonluklarımızın hatırası bulunacak.
Beşiktaşlılığı bir yaşam biçimi olarak benimseyen taraftarlarımızı, Beşiktaşımızın 106 yıllık markasına destek için mağazalarımıza bekliyor, 3 Hece 8 harf, SADECE BEŞİKTAŞ diyerek, tribünlerimiz başta olmak üzere tüm Türkiye'yi Çarşamba gününden itibaren siyah ve beyaz renklere bürünmüş olarak görmek istiyoruz.
Gün, tüm Beşiktaşlılar'ın omuz omuza durduğunu ve Şampiyonluğa olan inancımızı gösterme günüdür.
Tüm Beşiktaşlıları mağazalarımıza bekliyoruz. Çünkü, "Korsanla Aşk, BEŞİKTAŞK olmaz.
kaynak:www.bjk.com.trgecen senenın her turlu urunudur ıns. atkı falan bakacaktım kendıme yarın bı okul cıkısı ugramak lazım :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

Ya istediğim çantadan inşallah vardır geçen sezonun ürünü diye hiç biyerde yok

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

Alıntı yapılan: Simurg - Kasım 17, 2009, 20:20:12
Ya istediğim çantadan inşallah vardır geçen sezonun ürünü diye hiç biyerde yok
zaten gecen senenın urunlerınde ındırım olacak formalardada olacakmıs 80tl olan formanın %40ını dustugumuz zaman 50tl oluyor galıba

atkı polar swıth bulursam almayı dusunuyorum yarın bı bakmak lazım :)

Simurg

o zaman bu sezon forma almayalım düşünce alırız ;D

BEŞİKTAŞK

Cem Goren

gecen senenın formalarına saldırsakmıne :) gecen sene alamadıgım bı atkı vardı lord of besıktas dıye onu bulursam kı ıns. bulurum alırım kısmetse :)

erdibatmaz

ikinci mağaza nerde yav?
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

CR7

Süper yarın gidim bari
Bu arada 2. mağaza yukarı yeni açığa çıkarkenki mağaza ;)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

bugun uskudardakıne sordum ubmro urunlerındede olacak dedı ama ellerıne daha gelmemıs stoklar belırlı bır tarıh yokmus cok almayı ıstededıgım gecen sene alamadıgım optık baskan sweatlerınden gelırmı dıye sordum stadın altına bakın bulursunuz dedıler 30tl olan fıyatı %40 ıle baya bı dusuyor:) guzel oldu bu ındırım :)

Cem Goren

bugun ındırımden faydalanalım dedım beyaz uzerıne 1903 yazan poları aldım bılenler vardır muhakka fermuarlı 19-03 seklınde yapılmıs hala duruyordu orda sasırdım normal fıyatı 65falanmıs ama ındırım sayesınde 32ye ınmıs adamla konustum ne zamana kadar surecek dıye sordum burasının outlett olma durumu var dedı yuksek bı ıht.mıs bu optık baskan sweatlarını sordum sımdılık yok ama baktırırız dedı yarın geleyımmı dıye sormaya kalmadan yarın burası ana baba gunu olur hıc ugramayın dedı :)  para ustu cıkmadı 2lira kasadan dedı hatıra bıletı vereyımmı dedım hayhay 4-3luk macın bıletınıde aldı9m gımısken

ben aldıgımda 54du sımdı 29amı ne dusmu :)

+18 !

Cem Goren

kardesım alacaktı onu okulda gıyemem dıye almadı vazgectı :)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

ay çok tatlı kartaldan cüzdan vardı onu aldım bayıldım ya ;D

BEŞİKTAŞK

pAscAliAnUmut

üff neden Bursa'da bir kartal yuvası yok ya  :sopa
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

aılton zamanında bı forma vardı sıyah-beyaz parcalı 24tlye dusmus almak lazım onu bayramda :)