Ana Menü

Olmadı Başkan! | Itır Esen

Başlatan CR7, Ağustos 08, 2009, 01:33:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Olmadı Sayın Demirören...
Daha ligler başlamadan taraftarın umudunu kırmaya hakkınız yok!
Ben mi yanlış anladım diye düşündüm, ama büyük bir çoğunluk benim gibi anladığına göre problem bende değil.
Kupalar gelip geçidir diyorsunuz, inanamıyorum size...
Galiba dün, kupalarla birlikte çekilmiş fotoğrafınız basına yansımıştı.
O kupalar geçici olsaydı, fotoğraf çektirecek tek bir kupa olmazdı etrafınızda...
Tam tersine, geçici olan Başkanlar, Yöneticiler, Futbolcular, Teknik Direktörlerdir.
Beşiktaş müzesinde ki kupalarla, yüz yıllar boyu hep var olacaktır...
Sayın Yıldırım Demirören; ayrıca, siz demediniz mi yankı yapacak birini daha alacağız diye... Dün gece de "üç ay için niye futbolcu alayım, niye o kadar para vereyim" diyorsunuz... Kulaklarım yanlış işitiyor herhalde dedim...
Bu kadar zaman, 10 numarayı boşuna mı bekledik... Bizi göz göre oyaladınız mı yani...
Her gün transfer haberi bekleyen, umutla ekran başında saatlerini geçiren, Televizyonda, Basında Beşiktaş'ı takip etmekten yorgun düşen bizler şimdi boşuna mı kafa yormuşuz, Dos Santos'mu, Deco'mu, o, bu mu diye...
Delgado'nun sağlam döneceği ne malum? Döndüğünde yeterli olabilecek mi? O gelene kadar, orta saha da kim oynayacak? Bunlara net bir cevap vermediniz.
Sonra diyorsunuz ki "Şampiyonlar Liginde gideceğimiz yer belli kimse büyük hayallere kapılmasın" Ben şahsen ilk defa duyuyorum bir kulüp başkanın çıkıp böyle konuştuğunu.
Ne olursa olsun, Başkanım, o maçlara taraftar gidecek siz niye umut kırıyorsunuz, bilet alıp gitmesin mi insanlar yani... Maç sahada kazanılmaz mıydı? Neler oluyor?
Takımınıza güvenmiyor musunuz?
Koskoca Beşiktaş  Takımı'nın başkanı böyle konuşursa bize düşman gerekmiyor zaten...
Sonra kalkıp televizyon ekranlarından Levent Erdoğan'ı bize şikâyet ediyorsunuz...
Konuşmasını  istemiyorsanız, çaresi sizde, biz ne yapabiliriz?
Dün gece taraftarınızı  hayal kırıklığına uğrattınız, bizi üzdünüz...
Haber 1903 özgür bir platformdur, hiç kimseye bağlı değildir.
Herkes kendi düşüncelerini yazmakta özgürdür, ama arkadaşım Haluk'ta Başkan gibi beni üzdü...
Taraftarın üzerine fazla yüklenmiş gibi geldi bana... Kendisi de çok iyi biliyor, Kapalı tribünün en göbeğinde ben varım...
Dünyanın en büyük taraftarı sayılan, Beşiktaş taraftarı üzerine düşeni her zaman, her koşulda yapar...
Onlar kalplerinin orta yerinde yaktıkları ateşle yine takımlarının peşinde olacaklardır...
Kimsenin şüphesi olmasın...
Koskoca Beşiktaş  Başkanı ve Yönetim Kurulu, yapması gerekenleri üzerlerine düşeni yapacaklar, görev onlarda, taraftarda değil...
Sayın Yıldırım Demirören'de düşünecek, yapamayacağı sözleri hiç vermeyecek...
ITIR ESEN / HABER1903
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

Çok güzel yazmış yine

Onlar kalplerinin orta yerinde yaktıkları ateşle yine takımlarının peşinde olacaklardır...
Kimsenin şüphesi olmasın...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Dün okuyunca foruma koymak istedim adeta benim düşünlerimin ta kendisi..Ancak forumda sorun vardı koyamadım..

Başkan TV ye çıktığında beni ve taraftarı çok şaşırttı bencede. Takımımızın yeterli olmadığını hem biz görüyoruz hem rakip takım taraftarları görüyor. Spohbetlerimizde herkesin ortak bir fikri var..

"Beşiktaşın orta alanında çok büyük bir yıldızı yok, rakibe korku salacak oyunu yönlendirecek ve gol atacak"

Bugün Beşiktaşın hangi bölgesi rakiplerinden üstün ki? Bunu göre ghöre taraftara tokat  atara gibi

"Ben 3 ay için oyuncu almam" diyorsun..

Dün belkide alınmayan 10 numara yüzünden galip gelemedik ama artık sıkmıyorum canımı.

Siz Sıkın canınızı SAYIN BAŞKAN..

En büyük transfer İsmail Köybaşı diyerekte kendinizi kandrmaya devam edin. İyi futbolcu olabilir ama bu senenin en iyi transgeri ELANO BLUMER dir, buda rakiplerimiz tarafından gerçekleşmiştir.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Evet haklısın volkan abi sana katılıyorum bende.En büyük transferi galatasaray elanoyu alarak yaptı.Ama şuda bir gerçek ki en iyi yerli transferlerini biz yaptık.
Ama bu takıma bi 10 numara lazım.
Bölünür senin için uykular!