Ana Menü

Batuhan en çok umut veren 26. futbolcu

Başlatan NoPasaran, Temmuz 31, 2009, 12:02:52

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Büyükmustafa

Lafı nereye istersen çekebilirsin,yazmadan önce bir düşünseydin keşke Batuhan'la Topaçın durumu aynımı diye.

CR7

Futbolcu malsa hic yaygara yapmasaydınız topac konusunda.
Batu soz konusu olunca veya altyapıdan herhangi biri futbolcu mal. Diger takımlardan alınan veya alınacak olunca baska bir takıma giderse mal degil.oh ne ala...
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Büyükmustafa

Topaça sormuşlar,Fenere gitmek istiyor musun?...Hayır ben Beşiktaşta oynamak istiyorum demiş.Buna rağmen bonservisini satmışlar..

Batuhan'a sormuşlar,evladım Antep'te oynarmısın?...Oynarım demiş kiralamışlar...(Türkiye'de ya Beşiktaş ya Eskişehir dediği halde).

Arada bir kelimeyi koz olarak güzel kullanıyorsunuz,ama ezbere yazıyorsunuz.

Beşiktaş Batuhan'a muhtaç kaldı değil mi?

+18 !

Alıntı yapılan: Büyükmustafa - Temmuz 31, 2009, 15:29:26
Batuhan oyuncak değil tabi ama her futbolcu gibi oda bir mal,alınır kiralanır oynatılır ve gerekirse satılır.Ne desek boş artık Türkiye'de her futbolsever teknik direktör olduktan sonra... :)
Konu kiLitLensin.

Bu mesaj son noktadır bence ..

CR7

Ne yapsaydı onu oynatmak istemeyen,ona kin duyan bir teknik direktorun yanında. Kadroda yer bulamayıp korelse miydi? Baska t.d olsa onu mutlaka oynatır kazanırdı.adam olsaymıs falanmıs filanmıs.sergen cok mu adamdı?luce oynattı iste.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

batuhanın sucu yokkı adama yuklenıyoruz hocamız ıstememıs oda yedek kalmaktansa gıttı bu saaten sonra yapacak hıcbırsey yok

yıgıt kesınlıkle katılıyorum son cumlene sergen neydıde luce oynattı bu herseyı acıklıyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kralkartal21

İş işten geçti.. Tartışmak boşa..
Seneye M.D 'de ayrılır büyük ihtimal.. Batuhan'da Beşiktaş'a geri döner..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

eyup1903

bu da denizli ye kapak olsun türk futbolcusunun önünü tıkamaktan vazgeç

Kralkartal21

Alıntı yapılan: eyup1903 - Temmuz 31, 2009, 18:27:53
bu da denizli ye kapak olsun türk futbolcusunun önünü tıkamaktan vazgeç

Herşey Mustafa Denizli'nin sucu zaten anasini satim..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

eyup1903

görünen köy kılavuz istemez genç futbolcuları sevmediği kesin aydın gitti batu elden gidiyor sırada kim var

NoPasaran

Batuhan eğer gerçekten ADAM olursa, büyük kazanç olur..

Batuhan kişiliği sorunlu bir adam. Bunu tek biz demiyoruz herkes söylüyor. Abartmaya gerek yok..HGerşey ortada..

Basının gazı ilede alaka yok..Sonuçta yapılanları görmemek için kör olmak gerek. Sürekli bir sorun çıkaran futbolcu..Ancak her hoca oyuncu kazandırmayla meshur eder kendisini..Mustafa Denizlinin ben pek art niyetli olduğunu düşünmüyorum. Bence konuşulmuştur tüm bunlar. Yedek kalacaksın demişlerdir oda ben gişdeyim bir sene daha demiştir..Bundan doğal bişey yok..

SENEYE GELİR OYNAR DEMİŞ MUSTAFA , doğru demiş siz batuha  oyuncak mı demişsiniz ne bu tepki anlamadım..

Beşiktaşın futbolcusu ise bizim ve kendisi için en doğrusu neyse onu yapacak..Antepe gitmesine kızmıştım ancak antep bu sene fena iddalı durumdaymış. Aldığım bilgilerede görede Trabzonspora gitmesine yönetim izin vermemiş, yedek kalabilir diye..

Seneye Batuhan Tam pişecektir artık. Artık yaşıda 20 ye geldi ancak bu güne kadar halen BEŞİJTAŞ İLK 11 inde oynayamıyorsa bunda birinci suçlu kendisidir..

Mustafa Denizlinin eğer Batuhana kini öfkesi var ise yanlış yapar ancak Beşiktaş formasının kutsallığınıda düşünmesi gerekiyor. Ben Batuhan gibi bir adamı nedense halen çok küçük görüyorum ve biraz daha olgunlaşmasını ümt ediyorum..

Seneye halen iyi olursa gelir ve oynar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

bence şu kadrado banko oynar batuhan ve hiçte sırıtmaz adam milli takım seviyesine geldi bizdede rahat oynar

NoPasaran

Eyüp nası banko oynar yahu..Abartmayın..Daha geçen sene bizdeydi ben hiç öle bir hava görmedim Batuhandan..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

bobo dan umudu kes bize fayda gelmez nobre de sakatlanırsa ne olacak bence batuhan kesinlikle nobre den iyi ve daha faydalı olacağı kesin

beckyZWICKY

Alıntı Yap
Coucerio, Beşiktaş'tan transfer edilen Batuhan'la ilgili bir soruya da, ''Ben onu görmedim, siz gördünüz mü? Bir gelsin, Görelim bakalım. Bugun ayın 31'i ama bu futbolcu ortada yok'' karşılığını verdi..

Sakatlığımı var bu çocuğun? yoksa keyfinden mi katılmıyor? sakatlığı olsa sanırım böyle bi açıklama yapmazlar.. Bilgisi olan varmı
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..