Ana Menü

Batuhan en çok umut veren 26. futbolcu

Başlatan NoPasaran, Temmuz 31, 2009, 12:02:52

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş`ın `pişmesi` için bu sene de Gaziantep`e kiraladığı Batuhan Karadeniz, İtalyanların ünlü spor gazetesi Gazzetta dello Sport`un yaptığı `Gelecek sezonun en umut veren yıldızları` klasmanında Pato ve Balotelli gibi isimlerin de yer aldığı 30 futbolcu arasında 26.sırada yer buldu.

Değerlendirmeyi 1989 ve sonrası doğan futbolcuların teknik-fiziksel özelliklerinin yanı sıra oynadıkları mevkiye göre yapan İtalyan gazeteciler, Batuhan`ın en önemli özelliğinin koordinasyonu olduğu, topla hareketlendiğinde kontrol edilmesi çok güç bir futbolcu olduğunu ve 1.92`lik boyuna rağmen bunun çok önemli bir özellik olduğunu vurguladılar. Değeri 6-7 milyon euro olarak gösterilen Batuhan`ı Milan`ın takip ettiği yazıldı. Sercan Yıldırım`dan da listeye girmese de `Türk futbolunun geleceği` olarak bahseldildi.

haber1903
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Quali sono i giovani che lasceranno il segno nella prossima stagione? Gazzetta.it ha selezionato i 30 giocatori nati dal 1989 in poi con le maggiori chance di mettersi in mostra. Al 26° posto c'è l'attaccante del Besiktas, in prestito al Gaziantepspor

Dal vostro normale ragazzone di 192 cm vi aspettate di sicuro tanti gol di testa. E quelli Batuhan Karadeniz li segna a grappoli, da sempre. Ma difficilmente chiedereste al vostro colosso di esibirsi in girate volanti, semi-rovesciate e acrobazie a mezz'aria per spedire il pallone in porta. Ebbene, questo attaccante classe '91, che insieme a Sercan Yildirim rappresenta il futuro del calcio turco, ha nel suo bagaglio fisico e tecnico anche prodezze simili. E' di proprietà del Besiktas, ma giocherà la prossima stagione del Gaziantepspor

Gleceğin iyi oyuncları demiş sercanla beraber
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Adam gibi adam olamadıktan sonra en iyisi olsa ne olacak inşallah bir an önce adam olur
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

umarım Batuhan geLecek sezon futboLuyLa herkesi utandırır ..

Yazık bu sezon bizde de oynayabiLirdi ..

NoPasaran

oynarsa iyi seneye forvetin birisi batu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 31, 2009, 13:09:13
Adam gibi adam olamadıktan sonra en iyisi olsa ne olacak inşallah bir an önce adam olur

Sen adam gibi adamsın demi ? Adam gibi adam olamadıktan sonraymışmış ne istiyorsunuz çocuktan bilmiyorum ki öldürdünüz bitirdiniz anasını satim çocuğu.Yakında ne hale getirceksiniz unutulcak gidicek.Kına yakarsınız o zaman.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 31, 2009, 14:48:50
Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 31, 2009, 13:09:13

Sen adam gibi adamsın demi ? Adam gibi adam olamadıktan sonraymışmış ne istiyorsunuz çocuktan bilmiyorum ki öldürdünüz bitirdiniz anasını satim çocuğu.Yakında ne hale getirceksiniz unutulcak gidicek.Kına yakarsınız o zaman.

Ben adam gibi adamım mı dedim lafı bana getirip durma hemen...Batuhan'ın futboluna bişey diyen yok düzelmedikçe kendisine zarar vericek çok tartıştık bu konuda seninle gerçekten sıkıldım banane ya ne hali varsa görsün inş. seneye bize gelir yüzümü kara çıkartır en çok ben sevinirim buna başka da bişey yazmıyorum
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Ağzınızda bir laf düzelmedikçe,adam olmadıkca vb vb vb..
Sapara konusunda yiğite 1 maç izleyerek mi yorum yapıyosun gibisinden laflar ediyorsun.
Batuhanında adam olup olmadığına sen karar veremezsin !
Batuhanın adam olup olmadığını sen bilemezsin.

+18 !

Batuhan konusunda oLumsuz düşünen herkes medyanın gazını haddinden fazLa aLmış demektir ..

MeLis hem futboLuna diyecek bir şey yok diyorsun hem de takımında istemiyorsun nasıL iştir bu anLamadım ..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Alıntı yapılan: +18 ! - Temmuz 31, 2009, 15:00:07
Batuhan konusunda oLumsuz düşünen herkes medyanın gazını haddinden fazLa aLmış demektir ..

MeLis hem futboLuna diyecek bir şey yok diyorsun hem de takımında istemiyorsun nasıL iştir bu anLamadım ..

Yani..
Kolpa basın diyip diyip basının gazıyla insan suçlamak biraz saçma mı desem ayıp mı desem bilemiyorum yani..

Büyükmustafa

Şu Batuhan olayını amma uzattınız,bu sene oynamazsa seneye gelir oynar.

carsi52

Batuhan oyuncak tabi.
Sorun mu canım seneye gelir oynar.

Büyükmustafa

Batuhan oyuncak değil tabi ama her futbolcu gibi oda bir mal,alınır kiralanır oynatılır ve gerekirse satılır.Ne desek boş artık Türkiye'de her futbolsever teknik direktör olduktan sonra... :)

carsi52

Mehmet Topuz konusunda futbolcu mal değil..
Şimdi futbolcu mal..Ohh ne ala memleket.

Neyse susuyorum ben artık.