Ana Menü

Ermeni meselesini Çarşı çözer

Başlatan hAlil21, Şubat 04, 2007, 20:14:33

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

senin yazdiklarindan ne oldugun belli oluyor, Turk olmadigin kesin, Besiktasli olmadigin
100 de 100 belli.
Bir Besiktasli daha anlayisli olur, bir Besiktasli her turlu haksizlikda tepkisini koyar.
yeri geldinde zencide olur, kapicida..
Bir Besiktasli kesinlikle kimsenin anasina laf söylemez..

ayip hemde cok ayip senin benim ulkemden hemde benim takimimi tuttugundan utaniyorum..

Alıntı yapılan: ALPeR - Şubat 07, 2007, 09:31:03
hepimiz ermeniyiz diyen adam da bunu destekleyen adamda.HEPİMİZ TÜRKÜZ  :bayrak: :bayrak: :bayrak:
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

rico_ pasa

Alıntı yapılan: ALPeR - Şubat 07, 2007, 09:31:03
hepimiz ermeniyiz diyen adam da  bunu destekleyen adamda.HEPİMİZ TÜRKÜZ  :bayrak: :bayrak: :bayrak:

ya hocam dogrusunda kufur etmen yanlıs hadi ettin bari anasına etmeseydin yakısmadı sana
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

BjKli_10-ur

Arkadaşlar hala mı anlamıyosunuz ya.Bu sloganlar ne şehitlere karşı ne de bunu söyleyen ermeni oluyor.

Bu slogan yıllardır kardeş olduğumuz bir toplumla çıkarları için bizi düşman edenlere!

Konuya bir de bu yönden bakarsanız sevinirim.

Bu konuyu milliyetçiliğe çekmenin anlamı yok.Çünkü Atatürk ün milliyetçiliği Türkiye toprağında yaşayan ,Hrant Dink gibi kendini Türk kabul eden,Türkiye nin çıkarlarını kendi çıkarlarının üstünde tutan herkes Türk tür!!!
Sensiz geçen günlerin ...

@LAYINA GİDER

hepimiz ermeniyiz demek lafta kalır alen abiye saygı biraz

gözzde_bjk

neden onlarca ınsan hrant dınkın olumunden sonra yurudu sorusunun cevabı cok basıt YILLARDIR SIYASI OYUNLARLA TURK VE ERMENI VATANDASLARIN ARALARINDAKI ILIŞKLER UZERINE OYNANSADA ONLARIN BOZULMAYAN BIRBIRLERINE ASLA DUSMAN GOZUYLE BAKMAYAN DUYGULARINI DEGISTIRIP BAZI COK BILMISLERIN KAFALARINDA YARATTIGI ERMENIDEN DOST OLMAZ DUSUNCESININ TEKRAR ORTAYA CIKMASINI SAGLAMAK ISTEYENLERE CEVAPTI!

BIRBIRLERIYLE IYI GECINEN BU 2 TOPLUMU BIRBIRINE DUSURMEYE CALIŞMAKTI ISTE BUNU NUMARANIN ISE YARAMADIGI YERDE TURK MILLETININ ZEKASI SAYESINDE TUM DUNYAYA TURKLERIN ERMENILERLE BIRSORUNU OLMADIGI COK GUZEL ACIKLANMIS OLDU!

TRIBUNDE ALEN ABINE NASI ERMENI KALIBIYLA DEIL AYNI SEVGIYI PAYLASTIGIN BI ARKADASIN GIBI BAKIYOSAN YOLDA GORDUGUN ERMENIYEDE DUSMAN GIBI BAKMIYCAKSIN CUNKU ONUNLA AYNI VATANI PAYLASIYORSUN!

ASLA HERKES ERMENILERI SEVMEK ZORUNDA DEGIL AMA AYNI VATANDA YASIYORSAK BIRBIRIMIZE SAYGI DUYMAK ZORUNDAYIZ!

GELELIM YAZIYAAA...
GERCEKTEN DEMOKRASININ GELDIGI EN BUYUK YERDIR TRIBUNUMUZ HERTURLU KOTU OLAYIN KARSISINDA OLAN YERI GELDIGINDE ACTIGI PANKARTLA GUNDEME OTURMAYI BILEN BI TRIBUNUZ .

SONUCTA ÇARSI HERSEYE KARSI!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

keskinli

büyük yazmak uyari sebebidir jimbo kardes.
biraz daha dikkatli ol lütfen
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

pascal24

hrant'ın ölmesini diğil bir ermeninin ölmesine bukadar yakın durdular ama şunu onlarda biliyoki her gün kaç şehitimiz
gidiyo bu vatan uğruna bir laf var anlayana BİR TÜRK DÜNYAYA BEDELDİR bu laf çok anlamlıdır o kadar şehit
ölüyoken bişey olmuya hepimiz askeriz hepimiz mehmetciğiz diyen yok ama bir ermeni ölünce olay oruyo neymiş
hakları savunuyomuş yok öyle bişey be burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ ve biz bu vatanın evladıyız biz
TÜRK doğduk TÜRK ölücez     :bayrak:      N E      M U T L U         T Ü R K Ü M      D İ Y E N E      :bayrak:
Köylü Köylü FERİKÖY'lü.......

IL Capitano

kardes benden baska jimbo varmi bilmiyorum ama ben buyuk yazmadim..
eger buyukle amacin buyuk harfse,
baska birseyse wallahi anlayamadimm

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 08, 2007, 21:32:07

keskinli

Alıntı yapılan: jimbo1903 - Şubat 08, 2007, 22:01:57
kardes benden baska jimbo varmi bilmiyorum ama ben buyuk yazmadim..
eger buyukle amacin buyuk harfse,
baska birseyse wallahi anlayamadimm

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 08, 2007, 21:32:07
özür dilerim arkadasim büyük harflerle yazi yazani uyarmak istemistim yanlis bakmisím.bu uyari besiktasim_oley icindi!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano