Ana Menü

'10 numara Yıldıray olabilir'

Başlatan eebjk, Temmuz 15, 2009, 12:38:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eebjk

'10 numara Yıldıray olabilir'

Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası'nı kazanan Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarını Ümraniye'de yaptığı antrenmanla sürdürürken, teknik direktör Mustafa Denizli basın mensuplarıyla sohbet etti.
Transfer konusunda çarpıcı ifadeler kullanan Denizli, "Yıldıray Baştürk ilgilendiğimiz oyuncular arasında bulunuyor. Kendisinin de Türkiye'ye dönmek istediğini duyduk. Mutlaka bir 10 numarayla kadromuzu güçlendireceğiz. Yıldıray kriterlerimize uyan bir futbolcu. Kadromuza dahil edebiliriz" dedi.
'Şampiyonluklar sahada kazanılır'
Yaptığı açıklamalarla geçen sezona damgasını vuran Denizli, sözlerini şöyle sürdürdü: Transfer döneminde gazetelerin bize olan ilgisi azalmış olabilir. Biz şampiyon takımız ve sadece eksik olan bölgelerimize transfer yapıyoruz. Ancak asla unutmamak gerek, şampiyonluklar sahada kazanılır. Tıpkı geçen sene olduğu gibi. Bu sene de şampiyon olacağız ve zafer fotoğraflarımız manşetleri süsleyecek. Takımımıza dönecek olursak, oyuncularımdan çok memnunum. Futbolcularımın performansı beni memnun ediyor. Herkes çok çalışıyor, kaytaran bir oyuncumuz yok. Özellikle de Serdar Özkan'ın pefrormansı çok iyi. Yeni transferler de beni etkiledi. İsmail olsun, Erhan olsun özveriyle çalışıyorlar. Yeni sezondan ben de çok umutluyum.
sadece BEŞİKTAŞ

djinonu

hocam kusura bakma simdi biraz yanlis düsünüyorsun....
bunamakmi yoksa basinin sisirmesimi bilemiyecegim
ÖNCE BESIKTASTA OYNAYAN FUTBOLCU O 10 NUMARAYI BI HAKETMESI LAGZIM...

Alp Erdem

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

[KralKartal]

Yok Ruquelme gelsin?

keske gelsin demekle olsa, kim faydali olacaksa gelsin, yerli oyuncudan yanayim,
Yildiray icin olumlu dusunuyorum, yabancidan daha faydali olacaktir...

Qua gelmez! Bosuna hayale kapilmayin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

beckyZWICKY

Bende Qua gelmez diye düşünüyorum fakat imkansız değil sadece maalesef çok zor.. Ama yinede umut.. Ve biz böyle yaparak aslında takımımızı küçümsüyoruz.. Bu takımda yıldız oyuncu alabilir.. En azından öyle umuyoruz.

unutmam gereken..

[KralKartal]

Burnumuzun dibindeki yildizlari goremiyoruz, milyon dolarlari 1 seneligine sokaga dökmek icin ugrasiyoruz..

Neden Qua? Baska yildiz veya baska iyi futbolcu mu yok alinacak?

Bir deli kuyuya tas atti, millet Qua hayaliyle herseyi unuttu..

Yaklasik Besiktasin 1 seneki transfer butcesini, bir futbolcuya verin diyoruz..
Nasil verecek? Baskan BORC verecek, Besiktas baskana daha cok borclanacak,
sonra ne olacak?

CL de gruptan cikamazsak, ben o zaman Qua'yi gorurum... O zaman bizim mantiga gore Real Madrid banko CLde sampiyon, Kaka ve C.Ronaldolari var..

Evet takimi kucumsuyoruz, bunuda Quayi istiyoruz diye site acarak,
neredeyse yalvariyor bu taraftar, okuyorumda, baskan al yalvaririm, buyuk baskan
al, ben kombineler alacam, forma alacam, ruyama giriyor baskan, al getir Quayi...
Yani kucuk dusuyoruz boyle, evet..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Temmuz 15, 2009, 16:28:41

Neden Qua? Baska yildiz veya baska iyi futbolcu mu yok alinacak?

buonanotte

Bu arada büyük futbolcular olmadan büyük başarılar sağlanmasıda çok zordur. Madem hayal diye görüyoruz bazı futbolcuları o zaman ŞL'de başarıyıda hayal görelim.. Böyle birşey yok.

unutmam gereken..

NoPasaran

buonanotte

Bunuda alamazsın..

Yine basının gazı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Neyi alabiliriz peki abi? süper ligden 2. ligden falan mı anca? ben öyle düşünmüyorum abi. beşiktaş klubu öyle kucuk bir klup değil niye alamayalım

unutmam gereken..

CR7

biz kimiz ki ya?

ayrıca yusuf beğenilmez yıldıraylar beğenilir
gelsin abicim gelsin o da gelsin

bu kulüp ne ki zaten?
biz ancak malezya 2. ligi
afrika 3.ligi
çin amatör küme
faroe adaları

gibi ülkelerdeki futbolcuları

veya abd bayan ligindeki futbolcuları getirebiliriz
bizim bütçemiz yok
borcumuz çok
taraftarımızın da hoşgörüsü,umudu,isteği yok

biz cl'de çok iyi işler yaparız yıldıray'la gelsin
şu marta denen bayan futbolcu var ya o bundan daha iyi iş yapar!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Biz Liverpool değiliz yada ne bileyim İnter Fiorentina Roma değiliz..

Biz Beşiktaşıız..

Ekonomik olarak Avrupanın Orta sıralarında yer alabilen , Bonservis bedeli olarak transfer döneminde maksimum 20 milyon dolar para harcayabilen bir takımız..

Quaresma geçen senelerde adı sıkça duyulan çok önemli bir oyuncu. Zaten bu formuyla Porto gibi senden çok daha başarılı bir klupten İntere gidiyor oradanda Chelseaye kiralanıyor..

Henüz yaşı genç..

BIRAKIRLARMI SANA ZANNEDİYORSUN?

Hayal kurmakta üstümüze yok. Baksanıza her sene kimleri alıyoruz basın tarafından ama gelenleri görüyorsunuz..

Riverli çocuğu internetet bir araştırın bakalım Gelirmi Beşiktaşa..

Geleceğin en büyük yıldız adaylarından gösterilen bir çocuk. Süper yetenek kabul ediliyor. 5 milyon euroya bize mi verecekler allah aşkına..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Ha ayrıca yıldıray için

Çok başarılı olur..Gelmesini çok isterim..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Böyle düşünürsek o zaman ŞL maçlarınıda izlemeyelim nasıl olsa yenilicez gruptan çıkamayacağız??? mağlup olduğumuzdada ağzımızı açmayalım?? kucuk takımız nede olsa...

Rakiplerimiz kimlerle ilgileniyor ''BASIN ŞİŞİRMESİ DEĞİL GERÇE OLARAK'' biz daha onların 1 gömlek altı oyuncularla ilgilenmeye gelince hayal oluyor.. yazık.. + QUaresma ile ilgileniyoruz neymiş hayalmiş kucuk düşüyormuşuz.. Asıl böyle düşünerek siz beşiktaşı küçük düşürüyor ve görüyorsunuz. Böyle düşündüğünüz için utanıyor ve üzülüyorum.

unutmam gereken..

NoPasaran

Şampiyonlar Liginde ne hedefliyoruz?

Yahu 15 milyon euro biz bir adama bonservis verebilirmiyiz bunları gerçekten nasıl konuşuyoruz aklım almıyor..

Bak yıldırayı alabiliriz..

1,5 milyon euro...

Gerçek hedefler koyalım. biz 2.tura çıkarsak başarılı sayarız kendimizi buda bir gerçek..

Bazı şeyler hemen bir anda olmaz..

Geçens ene 8 tane ye..Bu sene .Çeyrek final de..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net