Ana Menü

5 yıl şampiyon olacağız diyorum

Başlatan CR7, Temmuz 14, 2009, 22:19:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, bu akşam İstanbul Kuruçeşme Arena'da düzenlenen ve Beşiktaş taraftar grubu 'Çarşı' tarafından organize edilen şampiyonluk kutlamasında iddialı açıklamalarda bulundu.
Taraftarların Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma tezahüratları eşliğinde sahneye çıkan Demirören, sözlerine şu anda hastanede tedavi altında bulunan Siyah-beyazlı kulübün eski futbolcularından Vedat Okyar'ın "Güzel insanlar" tabiriyle başladı ve şöyle devam etti:
"Bu şampiyonluğu ben ve yönetim kurulu üyelerimiz kazanmadı. Sizin desteğinizi alan futbolcularımız kazandı. Ama biz başkaları gibi önümüzdeki 3 yılın şampiyonluğuna değil, 5 yılın şampiyonluğunu kazanacağımıza dair söz veriyoruz."
Başkan Demirören, taraftarların transfer isteğine bir cevap vermezken, önümüzdeki dönem yapmayı istedikleri transferlerle ilgili bir açıklama yapmadı

"Biz bu gece G.Saray ve F.Bahçe başkanlarının katıldığı programa katılmadık. Çünkü biz bu sene şampiyon olduk." dedi.

Demirören"in bu konuşması orada bulunan taraftarlar tarafından büyük alkış aldı. Yıldırım Demirören; "Seneye burada tekrar buluşacağımızıa inanıyorum" diyerek sözlerini tamamladı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Alp Erdem

ulan şampiyon olamazsak istifa edecek misin?

Büyükmustafa

[KralKartal]

Rezil olmaktansa katilmamis, en iyisi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

erdibatmaz

kaybettirdiğin senelerin hesabını vermeyip gelecek hakkında konuşmak ne de kolay. şu an zaten o 5. seneyi geride bırakmamız gerekiyordu çoktan, ama oyunlara ses çıkaramadınız.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Simurg

umarım daha nice nice şampıyonluklar görürüz...
SENİN HATAN olmadan

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Umarım başkan..

Ancak transfer yapılması gereken yerler var halen..Ne bekliyoruz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

ıns. dedigin gibi olur
qua konusunda elınden gelenı ardına koyma zamanında savurdugun mantıksız paralardan sonra artık bırazda ıyı oyuncular ıcın savurda gorelım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eebjk

Siyah-beyazlı camia, taraftar grubu Çarşı'nın, Turkcell Kuruçeşme Arena'da düzenlediği kutlama gecesinde bir araya geldi.

Geceye Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Mustafa Denizli ve futbolcular, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal ile siyah-beyazlı camiadan çok sayıda davetli katıldı.

Kutlamaya katılan yaklaşık 3 bin siyah-beyazlı taraftar, yaptıkları tezahürat ve söyledikleri marşlarla coştu. Konserlerle renklenen gecede, havai fişek gösterisi de yapıldı.

Bu arada, taraftarlar, geçen yıl hayatını kaybeden Beşiktaşlı spor yazarı Kazım Kanat, şarkıcı Barış Akarsu ile "Optik Başkan" lakaplı taraftar Mehmet Işıklar'ı da andı.
ŞARKICIYA "FENERBAHÇELİ" TEPKİSİ
Siyah-beyazlı taraftarlar, Fenerbahçeli olduğunu iddia ettikleri şarkıcı Şebnem Bal'a tepki gösterdi. Şarkı söyleyen Şebnem Bal'a, "Fenerbahçeli istemiyoruz" diyen ve podyumdan inmesini isteyen taraftarlar, Fenerbahçeli olmadığını ifade etmesine karşın şarkıcıya yabancı madde attılar ve podyuma çıkmak istediler. Bunun üzerine Bal, şarkısını tamamlayamadan sahneden indi.
TARAFTARLARDAN QUARESMA İSTEĞİ

Öte yandan, Beşiktaşlı taraftarlar, yönetimden, Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma'nın transfer edilmesini istedi. Başkan Yıldırım Demirören'in konuşma yaptığı sırada, taraftarlar uzun süre ''Ricardo Quaresma oley'' diye tezahüratta bulunarak, isteklerini dile getirdi. 

"3 yıl değil 5 yıl şampiyon olacağız"

Gecede söz alan Yıldırım Demirören, iddialı açıklamalarda bulundu.

"Bu şampiyonluğu ben ve yönetim kurulu üyelerimiz kazanmadı. Sizin desteğinizi alan futbolcularımız kazandı. Ama biz başkaları gibi önümüzdeki 3 yılın şampiyonluğuna değil, 5 yılın şampiyonluğunu kazanacağımıza dair söz veriyoruz."
sadece BEŞİKTAŞ

[KralKartal]

Fener kompleksi ne diye, onlar 3 diyorsa 5 mi dememiz lazim,
konusmadan icraatine bak sen baskan! Son zamanlarda yine gereksiz konusuyorsun!

Konusmak istiyorsan TRANSFERLERINLE seni konussunlar !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

5 yıl şampiyon olalımda bu kulübün başında sen olma.
Bölünür senin için uykular!