Ana Menü

Matias Delgado Yeter!!!

Başlatan CR7, Temmuz 01, 2009, 00:27:14

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Kasığındaki sakatlık nedeniyle ameliyat olacak ve 4 ay sahalardan uzak kalacak.

Delgado sen bize bela mısın? dedirttin sonunda
helal olsun!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Göndermiyorlar ki bizim yönetimin akılsızlığı hala bizde duruyor şutlayamadılar bir türlü...
Since 1903

NoPasaran

Harbi yeter yahu..

Dün ntv de dinledim 4 ay yok diyor..

Sonra düzelmesi zaetn imkansız bence..

Derhal kurtulmamız lazım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, siyah-beyazlı takımın sabah antrenmanı sırasında basın mensuplarıyla konuyla ilgili olarak sohbet ederken, Delgado'nun eksikliğinin nasıl giderileceği yolundaki bir soru üzerine, ''Ya yeni bir yol bulacağız ya da yeni bir yol yapacağız'' dedi.

Mustafa hoca olması şu ana kadar onu en az 50 kere şutlarlardı ama..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

yeter artık allah askına yeter bu takıma geldıgın gunden berı bı kere adam gıbı top oynamadın o formanın agırlıgını kaldıramadın artık gıtme zamanı geldı
defol....
yonetım dondur su adamın sozlesmesını
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Delgado basın toplantısı yapacak
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş, günün ikinci antrenmanında taktik ve kondisyon çalıştı.

Nevzat Demir Tesisleri'nde teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde basına kapalı yapılan gerçekleştirilen antrenman toplu koşuyla başladı. Bir süre pas çalışması yapan Siyah-beyazlılar, yarım sahada çift kale maçla antrenmanı tamamladı.

Bu arada günün ikinci çalışmasında sabahki idmana da katılmayan Tello, Sivok, Rıdvan Şimşek, Delgado, İbrahim Toraman ve Ekrem Dağ yer almadı.

Beşiktaş, sabah basına açık bir antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek. Matias Delgado ise idman sonrasında bir basın toplantısı düzenleyecek.

01.07.2009
Kaynak : DHA

keşke karşılıklı anlaştık sözleşmeyi fesh ettik dese
ama nerdee
yine ağlar sızlar özür diler taraftardan
olur biter

pAscAliAnUmut

''Zor bir dönemden geçiyorum''
Beşiktaş'ın kaptanı Matias Delgado, basın karşısına çıktı ve açıklamalar yaptı! Sakatlığı nedeniyle ameliyat olması gereken ve sahalardan 4 ay uzak kalacağı açıklanan Arjantinli yıldız, zor bir dönemden geçtiğini belirtirken, hak etmediği parayı almak istemediğini söyledi..

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısına kulüp doktoru Devrim Urgun ile birlikte katılan Delgado, zor bir dönemden geçtiğini ve ameliyat olması gerektiğini belirterek, ''Ameliyatımı olup, eski performansıma geri dönmek istiyorum'' dedi.

Tedavisiyle ilgili olarak ameliyat öncesi tüm opsiyonların denendiğini ifade eden Arjantinli futbolcu, şunları söyledi:
''Benim korkum yok. Biraz da mutlu oluyorum. Ağrılarım 3-4 aydır devam ediyordu ve benim için ameliyat bir çözüm olacak. Tehlikeli bir ameliyat olmadığını, bu ameliyatı geçiren futbolcuların da spor yaşamlarına başarıyla devam ettiklerini biliyorum. En azından 3 ay sonra eski performansımı gösterebileceğim. Hocamızın söylediği bir şey vardır, 'Nasıl başladığınız değil, nasıl bitirdiğiniz önemlidir' diye. Geçen sezonun sonunda sıkıntı yaşamıştım. Bu sezon tersini yaparak ilk yarıda kendimi toparlayıp, ikinci yarıda takımıma faydalı olmak istiyorum. Tek istediğim, ameliyat sonrası buraya mutlu dönmek.''

-''KONTRATA SAYGI GÖSTERMEK GEREKİR''-
Matias Delgado, bir basın mensubunun, takıma katkı sağlayamadığı gerekçesiyle ücretinde indirim istenmesi halinde nasıl bir tepkisinin olacağını sorması üzerine, önceliğinin ekonomik durum değil sağlığı olduğunu kaydederken, kontratlara da saygı gösterilmesi gerektiğini dile getirdi.

Alacakları konusunun sözleşmesinde yazılı olduğunu aktaran Arjantinli futbolcu, ''Ben eylül-ekim ayı gibi takıma zaten döneceğim. Ben ne bedava oynamak istiyorum, ne de hak etmediğim bir parayı almak istiyorum. Başkanla sıcak bir diyaloğumuz var. Oturup konuşuruz. Bu konular kontratta yazılıdır ve saygı göstermek gerekir'' şekline konuştu.

Delgado ayrıca, takıma yeni transfer olan oyucuların katkı sağlayacağına inandığını belirtirken, özellikle Nihat Kahveci'ye övgülerde bulunarak, ''Kendisini ispat etmiş bir oyuncu. Dünyanın en zorlu liglerinden birinde mücadele etti. Kendisiyle birlikte aynı takımda olmaktan gurur duyacağım ve ondan çok şey öğreneceğim'' dedi.

-URGUN: ''DÖNMESİ 3-4 AY SÜRER''-
Beşiktaş Kulüp Doktoru Devrim Urgun ise Delgado'nun tedavisinde tüm opsiyonları kullandıklarını ve son çare olarak ameliyat olmasına karar verdiklerini ifade ederek, Arjantinli oyuncunun sahalara geri dönüşünün 3-4 ay süreceğini aktardı.

Ameliyatın İspanya'da Barcelona takımına da destek veren, konusunun uzmanı bir doktor tarafından yapılacağını dile getiren Urgun, Delgado'nun tedavisini ve çalışmalarını yine İstanbul'da sürdüreceğini belirtti.

CR7

-''KONTRATA SAYGI GÖSTERMEK GEREKİR''-

yattığım yerden de paramı alırım diyor yani

pAscAliAnUmut

Bunca sene parasını öyle aldı şimdi de devam edecek..

Değişn fazla bişey olmuyacak aslında..

+18 !

bir yer dikkatimi cekti "eski performansima dönmek istiyorum" sadece güLüyorum :D

KeePSaKe

Valla biz ondan iyi performans görmedik doğru düzgün :)
Since 1903

keskinli

sanki bilerek sakatlandi
yan gelip yatayim,sakatliga raziyim dedi sanki
sakatliga care bulunamadi dahaki,delgado bulsun
yakinda niye gözününün üstünde kasin var delgado diye sorulursa sasirmam
birakin adam sakatliktan kurtulsun,bakarsiniz gercekten yararli olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

saldır beşiktaş

Geçmiş olsun öncelikle adam 4 ay futboldan uzaktan kalacak tamam eleştirilecek çok yönü var ama bu konuda öncelikli olacak konu Delgadonun sağlığı olmalı bakıyorum geçmiş olsun Allah yardımcısı olsun diyen yok.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Kralkartal21

Şunu söyleyenlere çok kızıyorum..

'Adam yatıp kalkıp para alıyor,bişey yaptığıda yok,bedavadan kazanıyor'

Peki sorarım..
Bu adam x takımından sakatlanıp,ve bizde sakat olduğunu bildiğimiz için mi aldık bu adamı..
Ve sakat olduğu için mi bu kadar para verdik!

Bu adam BEŞİKTAŞ'da oynadı , BEŞİKTAŞ'da sakatlandı..
Ve taraftarın azda olsa bir kısmı bu futbolcunun gitmesini istemiyorsa bu adam bugüne kadar bişeyler yapmıştır kiiiii tekrardan eski günlerine döneceği umuduyla bekliyordur taraftar..

Bunları söylememdeki en büyük etken Delgado'nun bugün yaptığı basın toplantıdır..
Benide az çıldırtmadı Delgado ama ne biliyim işte umut!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

pAscAliAnUmut

Şampyonlar lgnde kim oynuyacak takımın 10 numarası olarak?