Ana Menü

Peace Cup (Barış Kupası) 2009 İspanya (24 Temmuz-2 Ağustos)

Başlatan CR7, Haziran 26, 2009, 19:32:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Biraz erken açtım konuyu galiba :D
Ama bu gruptan çıkarsak finalde eşleşeceğimiz takımı gördükçe heyecenlanıyorum ya
sizce bu grupta ne yaparız?
Çıkarsak diğer grupta Aston Villa dışındaki takımlar karşısında pek zorlanmayız.Aston Villa'yı da eleyebiliriz diye düşünüyorum
Elersek büyük ihtimalle de Ronaldo'lu,Kaka'lı,belki Ribery'li,Albiol'lü,Casillas'lı Real Madrid ile karşılaşacağız ve karşısında ne yaparız?
ve kupayı Real Madrid'in elinden aldığımızı düşünün bir de süper olmaz mı?
Daha da önemlisi o tarihte olan Süper Kupa'yı mı tercih ederiz yoksa Real Madrid'i mi?
çok eğlenceli olacak bizim için bu turnuva ve TFF açısından da büyük bir sınav olacak.Ertelemiyoruz gelin oynayın mı diyecekler yoksa erteleyecekler mi?

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Çok zor takımlar var be abi :(

Ama bizi böyle büyük turnuvaya çağırıyorlarsa onlarda anlamışlar bizim büyüklüğümüzü ;)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Resmen ölüm grubu olmuş bizim grup..
Yine en zor gruba düşmüşüz ;D

Gruptan çıkıp real madrid ile final oynarız umarım.
Bölünür senin için uykular!

Nouma21

İKÜ_BJk

Büyükmustafa

Güzel bir şampiyonlar ligi provası olacak.

+18 !

En zorLu grup bizimki..

Ama sezon öncesi değerLendirme yapma açısında iyi bir turnuva oLacak..

djinonu

Kardes
2 Agustosta Süper Kupa finali yokmu? :D

Cem Goren

dıger yıllara gore daha verımlı bı hazrılık kampı olacak koy takımlarıyla oynamak yerıne bu tur takımlarlar oynamak maglubıyetten de ote
fınale cıkmayı kım ıstemezkı :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

levent1903

baya zor ama hazirlik maclari nede olsa - önemli olan süper kupa icin ideal bir hazirlik bence ....
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Cem Goren

gruplardan lider olanlar cıkıyor yanılmıyorsam portodan inonudekı rovansı almalıyızlyon porto bırbırını yerbızde lyonu yener gruptan cıkarız :)

CR7

İspanya'da düzenlenecek Barış Kupası 2009'a katılacak olan Beşiktaş Futbol Takımı'nın grubunda oynayacağı maçların programı netleşti.

Turnuva 24 Temmuz-2 Ağustos tarihleri arasında İspanya'nın Madrid, Sevilla, Malaga, Jerez ve Huelva kentlerinde oynanacak.

Fransa'nın Olympique Lyon ve Portekiz'in Porto takımlarıyla birlikte D Grubu'nda yer alan siyah-beyazlılar, gruptaki ilk maçında 25 Temmuz Cumartesi günü TSİ 21.30'da Olympique Lyon ile Huelva'daki Colombino Stadı'nda karşı karşıya gelecek.

Beşiktaş, grubundaki ikinci maçta ise 29 Temmuz Çarşamba günü TSİ 23.30'da Porto ile Sevilla'daki Sanchez Pizjuan Stadı'nda mücadele edecek.

3'er takımlı 4 grupta oynanacak karşılaşmalardan sonra gruplarında ilk sırayı alan 4 takım yarı finale yükselecek. Yarı finalin ardından da final maçı oynanacak.

Cem Goren

djinonu

Insallah biz gruptan cikar ve Aston Villayla yari final oynariz CAREWimi cok özledim...:(

CR7

Alıntı Yap23:30da maçmı olur ya :)

Bir de D-smart'ta olursa o saatte kahveye gideriz artık
gece 1:30'a kadar uyumak yok :D
kahvehanenin sahibi küfreder büyük ihtimalle

kartalpenchesi

hiçbirşey beklemiyorum bu turnuvadan

çünkü bizim deplasman sorunumuz var

0 puanla ayrılırsak şaşırmayın

yinede başarılar diliyorum Beşiktaşımıza
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene