Ana Menü

Adrıan MUTU

Başlatan Cem Goren, Haziran 23, 2009, 11:37:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Şampiyonlar Ligi için iddialı bir kadro kurmak isteyen Beşiktaş önce Louis Saha'ya yönelmiş, ancak Fransız futbolcu İngiltere'de kalmak isteyince transfer suya düşmüştü. Daha sonra alternatifleri değerlendirmeye alan Siyah-Beyazlılar, Fiorentina'nın Rumen süperstarını listesine eklemişti: Adrian Mutu... Fiorentina Teknik Direktörü Cesare Prandelli'yle arasında soğuk rüzgarlar esen Rumen futbolcu, tatilini yaptığı Amerika'dan Beşiktaş'a olumlu yanıt vermişti. Bilindiği gibi geçen sezon Per Kroldrup için Fiorentina'nın kapısını çalan Beşiktaş, sportif direktör Pantaleo Corvino'yla görüşmüş ve anlaşmıştı. Ancak teknik direktör Prandelli'nin son anda U dönüşü yapmasıyla, Kroldrup takımında kalmıştı. Mutu için tekrar Corvino'yla görüşen Beşiktaş'a İtalyan spor adamından net bir yanıt geldi: Size Mutu konusunda her türlü kolaylığı göstereceğiz. Ödemelerin kolaylığını bana bırakın...
KAYNAK:FANATİK

altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Mutu ile Mutlu Son!   diye basliklari görür oldum :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Mutu alinamaz, alinirsa BOMBA olur..

19 macta 13 gol atti gecen sene... Yani kisaca durumu IYI ..

2012 yilina kadar sozlesmesi var... Fiorentinanin ucuza satacagini dusunmuyorum eger satarsa.

Fanatik ve Fotomaca gore simdiye kadar 17 forvet 22 orta saha oyuncusu ve 16 defans
oyuncusu almistik
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Hergün yeni bir isim ortaya çıkıyor.
Bu yönetim böyle bi forvet transferi yapamaz.
Yapsa bile Bobo satılırsa yaparlar.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Luce devrede

24 Haziran 2009 Çarşamba * 09:01

Kara Kartal, Rumen operasyonunda eski dost Mircea Lucescu'dan yardım alıyor.

Kara Kartal, Rumen operasyonunda eski dost Mircea Lucescu'dan yardım alıyor. Başkanımız Yıldırım Demirören ile çok yakın ilişkileri bulunan Rumen teknik adamın, Beşiktaş'a Adrian Mutu ve Dorian Goian transferleri için devreye girdiği öğrenildi. Shakthar Donetsk ile UEFA Kupası'nı kazanıp, tarih yazan tecrübeli çalıştırıcının iki oyuncuyla sürekli telefon görüşmesinde bulunup, bu futbolcuları ikna etmek için yoğun çaba sarfettiği kaydedildi. Lucescu'nun Mutu ve Goian'a "Beşiktaş bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde direkt oynayacak. İstanbul'da dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz bir ilgiyle karşılaşırsınız. İnönü Stadı'nın ambiansı inanılmazdır. Orada futbol oynarken müthiş keyif alırsınız. Bence bu fırsatı kaçırmayın" diye telkinde bulunduğu belirtildi.

Granqvist de gündemde...
Siyah-Beyazlılar'ın eski yıldızı Pancu'nun da özellikle yakın arkadaş olduğu Mutu ile görüşüp, Beşiktaş hakkında bilgi verdiği bildirildi. Fiorentina ile sözleşmesi bulunan Mutu'nun bonservisi el yakıyor: 15 milyon Euro. Daha ekonomik bir transfer gibi gözüken Goian'ın bedeli ise 3.5 milyon Euro civarında...  Bu arada Beşiktaş'ın Hollanda'nın Groningen takımında forma giyen İsveçli savunma oyuncusu Andreas Granqvist'i de transfer listesine aldığı öğrenildi.

Kaynak: Fanatik
Since 1903

Cem Goren

9numaralı formasıyla adrıan mutu :)

IL Capitano

Mutu gelirse butun Turkiye ayaga kalkar..tabiiki Teveze göre daha innadirici bir haber ama genede zor.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

+18 !

Bobo gitmeden hiç bir habere inanmıyorum..

KeePSaKe

15 milyon Euro ya nereye geliyor imkanı yok :D
Since 1903

Cem Goren

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Haziran 24, 2009, 12:52:45
15 milyon Euro ya nereye geliyor imkanı yok :D
15milyon euro nerden cıktı sımdı onu anlamadım

eyup1903

asla gelmesin kirli bi geçmişi var beşiktaşımıza böyle kirli oyuncular yakışmaz

Cem Goren

fanatıgın haberıne gore menajerı ıstanbula cagrılmıs ufak puruzler kalmıs onlarda hallolduktan sonra ımza ıcın ıstanbula gelmesı beklenıyormus

KeePSaKe

cem_goren yukarda koyduğum haberi okursan anlarsın bonservisi 15 milyon euro Mutu nun...
Since 1903

Adriano

İnanmıyorum pek fakat bana kapak olması dileğimle :D
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..