Ana Menü

Flas...Gokhan Zan Galatasaray'da !

Başlatan Cem Goren, Haziran 22, 2009, 16:41:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Satmadıda naptı şimdi gökhan ?
Doğru biz sattık onu :) 5 milyon dolar bonservis bedeli aldık.
Adamı paraya sattık..

Tüh tüh tüh gitti gökhan zan.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Karakatersizlik değilde ne Allah aşkına..

Tümer Metin , Beşiktaşı svediğinden dedi diyelim bizde o zaman..Beşiktaşı seviyordu ama sonra PROFESYONELLİK GEREĞİ fenere gitti..

vs vs vs

Bu adamda karakter denen şey olsaydı hemen gitmezdi. Beşiktaş kendisine git klup bul dememiş.İmzalayamacağız dememiş..

Birazcık fazlası için satıyor..

Ha üzüldümmü yemin ederim üzülmedim. GökhaN Zan bu takımda oynayacak oyuncu değildi GS dede oynayamaz görürsünüz. Adam yeteneksizdi ve öyle kalacak..

4 milyon euro denilen rakamlara gülüyorum..

Gökhan Zan 4 milyonsa Boboyu sakın 10-15 e felan satmasınlar..

20 den fiyat biçsinler..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

ntvspor ersin düzenin ifadesine bakın

"Beşiktaş transfer dönemine damga vurmaya devam ediyor..

Topuz Nihat ve en son GÖkhan zan"

Hey allahım ya :)

Bunları konuşituruyorya biizmki gelde kızma..

Hamit Altıntop Nuri Şahin ve Saha bana hepsini unutturur..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Nouma21

İllaki vardır bi nedeni,asıl suç aslında biten sözleşmeyi yenilememekte ve Gökhanla ilgilenilmemesi diye düşünüyorum.
Sonuç olarak Beşiktaş için yıllarca ter döktü hatalarda yaptı ,yapıcak bişey yok hayırlısı olsun.Tek sorun hemen sarı kırmızılı formayı giyip galatasarayımız diye yalakalık yapmasıydı.
İKÜ_BJk

djinonu

Alıntı yapılan: r3va - Haziran 22, 2009, 19:53:28
İllaki vardır bi nedeni,asıl suç aslında biten sözleşmeyi yenilememekte ve Gökhanla ilgilenilmemesi diye düşünüyorum.
Sonuç olarak Beşiktaş için yıllarca ter döktü hatalarda yaptı ,yapıcak bişey yok hayırlısı olsun.Tek sorun hemen sarı kırmızılı formayı giyip galatasarayımız diye yalakalık yapmasıydı.

o yalakaligi videoda izlersin

erdibatmaz

Alıntı yapılan: djinonu - Haziran 22, 2009, 19:51:03
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=57963

alin sevinerek bakin

adam resmen Beşiktaş'tan af diliyor. Neler oldu bitti bilemeyiz. Mehmet Topuz gibi formayı yalamadı sonuçta, çok fazla sansasyonel olmayan bir şekilde gitti.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

KeePSaKe

Şu Gökhan Zan yerine bir Holosko veya Ernst olsaydı aynı durumda ben görürdüm bizim yönetimi afedersiniz kıçlarının başından ayrılmazlardı kaçırmayalım diye burda yönetimin Gökhan Zan a karşı ilgisiz olduğunu görmüş olduk.
Since 1903

[KralKartal]

Tuğrul Yenidoğan:

Beşiktaşlılar "zaten istemiyorduk. Gitti, iyi oldu, kurtulduk!" tarzı züğürt tesellisine kalkışmasınlar sakın. Gökhan Zan'ın "bonservis bedeli olmadan" Galatasaray'a gidişi tek kelimeyle skandaldır. İş bilmezliktir, bir kulübü yönetenlerin o kulübün paralarını nasıl har vurup savurduklarının belgesidir... Mehmet Topuz gibi sıradan bir futbolcusunu, allayıp pullayıp milyonlarca Avro kazanarak satan Kayserispor yönetimi kadar olamadılar...
8 Milyon Dolar bonservis bedeli ödenen Ayhan Akman da Galatasaray'a bedava gönderilmişti. Karşılığında alınan Ahmet Yıldırım şimdi nerede? Ayhan, çatır çatır futbolunu oynuyor... Milli takıma da hizmet ediyor... Gökhan Zan da Galatasaray'da çatır çatır oynar. Uzun yıllar Milli takıma da hizmet eder. Çok akıllıca bir transfer, üstelik basına hiç sızdırmadan gerçekleştirilen son derece şık bir transfer... Galatasaray yönetimini kutlamak gerek...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pAscAliAnUmut

Kulübümüz'den Açıklama
22.06.2009 18:59

Kulübümüz'ün Gökhan Zan'ın transferi ile ilgili açıklamasıdır: 
Geçen yıl Temmuz ayında 1+1 olarak sözleşmesi imzalanan Gökhan Zan ile bu yıl kadro planlamasını takiben  görüşmeye başlanmış, futbolcuyla bir-iki defa şifaen konuşulmuş, kendisinden bugün isteyeceği ücretle ilgili talebi beklenirken başka bir kulüple anlaştığı öğrenilmiştir.

Gökhan Zan'a hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki futbol yaşantısında başarılar dileriz.

BEŞİKTAŞ JK

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

+18 !

gökhanin babasi yillarca bir otobüs sirketinde ascilik yaparak 4 cocuguna bakmis.. biri de sakat..

gökhanin BesiktasLiLigini sorgulamak yaLnis cünkü o Hatayspordayken hatayin teknik direktörü ali gültikendi ve ayni ali gültiken gökhana bir gün tuttugun takimda oynayacaksin diyen..

ve ayni ali gültiken onu canakkale dardanelden Besiktas'a aldirtan

peki burda yetenegini neden sorguluyorsunuz? ali gültikenin futbol bilgisi bu kadar mi kit..

bos konusmayalim yönetimin beceriksizligi..

apacal99

gökhanı oyuncu olarak hiç sevmezdim. oynarken iyi niyetliydi mücadeleciydi ama hep basit hatalar yapardı. bedavaya gitmesi yönetimin becereiksizliğidir. 2-3 milyon euroaya satılırdı yoksa.

carsi52

Bırakın bu işleri.
Adam göbek atmadığı kalmış sevinçten havaya uçuyor.
Kulübün açıklamasınıda okuyun kim kimi satmış.Adam bizi paraya satıyor hala adamı savunuyorlar ya bu kadarda olmaz harbiden olmaz.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Ulan Nobreyle gorusmeyi 1 yildir yurutursun,
Gokhana pas vermezsin !

BECERIKSIZLIGINE BAKMAZ FUTBOLCUYA CAMUR ATARSIN,
HER TRANSFERI YUZUNE GOZUNE BULASTIRIRSIN,
ELE GUNE BIZI REZIL EDERSIN,
SEN NE ISE YARARSIN YILDIRIM DEMIROREN oOoO oOo
(diye icimden gelerek yazdim)

[KralKartal]

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 22, 2009, 21:18:06
Bırakın bu işleri.
Adam göbek atmadığı kalmış sevinçten havaya uçuyor.
Kulübün açıklamasınıda okuyun kim kimi satmış.Adam bizi paraya satıyor hala adamı savunuyorlar ya bu kadarda olmaz harbiden olmaz.

Simdide klube inanir oldunuz :D