Ana Menü

Flas...Gokhan Zan Galatasaray'da !

Başlatan Cem Goren, Haziran 22, 2009, 16:41:25

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

CNN'de ve NTV 'de son dakika gördüm.

"Galatasaray, Beşiktaş'ın sözleşmesini uzatmadığı Gökhan Zan'ı renklerine bağladı. Gökhan Zan bugün saat 18.00'de Galatasaray ile sözleşme imzalayacak. Zan Galatasaray ile 2 yıllık sözleşme imzalayacak."

http://www.ntvmsnbc.com/id/24928012/
http://www.sporx.com/futbol/superlig/157488/

gsden gelen acıklama su sekılde; Gökhan Zan G.Saray'da! Galatasaray transferdeki suskunluğunu bozdu. Beşiktaş'ın başarılı stoperi Gökhan Zan artık Galatasaray'da. Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklama şöyle:  "Kulübümüz milli futbolcu Gökhan Zan ile iki yıllığına anlaşmaya varmıştır. Bu transfer hakkında detaylı bilgiler resmi sitemiz Galatasaray.org'da yayınlanacaktır
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

:o :o

bir çaLım daha yedik iyimi..

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Cem Goren

Alıntı yapılan: +18 ! - Haziran 22, 2009, 16:44:02

ne calımı allah askına gokhan zan kımdır de onun çalımını yıyecegız ıyı oldu gıtmesı artık gese dusunsun
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Sozlesme yenilemezsen boyle olur... Adam hakli gitmekle...

Bir fark, GOKHAN Besiktaslidir, ve Besiktasta kalmayi eminim cok isterdi
fakat demek ki bilmedigimiz birseyler oldu ki GS ye gitti...

Sasirdim cunki Gokhanin koyu Besiktasli oldugunu biliyorum...

ama vardir bunun arkasinda yatan sorunlar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Futbolcu alamazsın,futbolcu elinde tutamazsın ne beceriksiz yönetimsin ya !
Since 1903

[KralKartal]

Nobreye o kadar para verip Gokhanada 700 binTL önerirsen bende kalmam yahu..

pAscAliAnUmut

Bedavaya gökhan gibi adam gitti :(

Tam da formuna ulaşmıştı yazık oldu be :(

Hem de bedavaya gitti :(

Sakattı, sakar dı ama ben severdim Zan'ı ya..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

djinonu

Alıntı yapılan: cem_goren - Haziran 22, 2009, 16:47:13
Alıntı yapılan: +18 ! - Haziran 22, 2009, 16:44:02

ne calımı allah askına gokhan zan kımdır de onun çalımını yıyecegız ıyı oldu gıtmesı artık gese dusunsun

bak sen gör nasil oynayacak gsde
aslan kesilecek bu lafimi hatirlayacaksiniz

servetin yerine alindi ve servet hep banko oynuyordu...
aklina senin yönetim...transfer yapamiyorsun elindekini kaciriyorsun...YÖNETIM ISTIFA

pAscAliAnUmut

Haklısın Servet'i fener yollamıştı sonra cimboma gitti aslan kesildi

Gökha gittiğine göre şu G.Antep'teki İsmail'i alıcaklar heralde
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Tolgahan_BJK

Gökhan Zan'ı futbolcu olarak çok beğenmem... Ama Beşiktaşlı bilirdik...

Beşiktaşlı adam galatasaray'a gitmez ! Sebep ne olursa olsun yazıklar olsun !!!

Simurg

yazık!
hayrını göremicekler bizden başka takıma giden taraftarın ahını aldığı için huzur bulamadı sende bulamıcaksın
sezon başı sakatlanıp sezon sonu kalkar başka ne yapıcak

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

Oyle deme, cunki Gokhan ailesine bakiyor, gidiyorsada ailesi icin gitmistir..

oyle zengin bir aileden gelmedi Gokhan... Neyse bu yonetim buna ne bahane bulacak

futbolcuya hangi suclari atacak merak ediyorum..

DOSTUNUZ GALATASARAY SIZE BU CALIMI ATTI BASKAN Y.D
SIZ POLATLA BU TRANSFERI KUTLAYIN!!

Simurg

Öyle deme ihsan abi sözde gesenin bize şampıyonluğu hediye etmesi karşılında
bu transfer gerçekleşmiş olabilir olmadı
sayın başkanımız demirörenin sevimli oğluna polat kamyon alır düt düüttttt!

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

djinonu

4 milyon avroluk unutkanlık!

22 Haziran 2009 Pazartesi * 17:17

Beşiktaşımızın tecrübeli milli futbolcusu Gökhan Zan, Siyah-Beyazlı yönetimin mukavele opsiyonunu uzatmayı unuttuğu için bedelsiz bir şekilde Galatasaray'a transfer oldu.

Beşiktaş'ın tecrübeli milli futbolcusu Gökhan Zan, Siyah-Beyazlı yönetimin mukavele opsiyonunu uzatmayı unuttuğu için bedelsiz bir şekilde Galatasaray'a transfer oldu.

Gökhan, geçtiğimiz sezon başı 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası sonrası Beşiktaş ile uzun bir görüşme sürecinin ardından 1+1 yıllık opsiyonlu bir sözleşme imzalamıştı. Yapılan bu sözleşmeye göre Gökhan Zan'ın 1 Haziran 2009 itibariyle Beşiktaş ile sözleşmesi bitiyordu. Ancak mukavele opsiyonlu olduğu için Beşiktaş yönetimi, Gökhan'ın imzasını almadan bile bir yıllık opsiyonu kullanabilecek durumdaydı. Ama Siyah-Beyazlı yönetim, 1 Haziran 2009 tarihinden bugüne kadarki süre içerisinde mukavele imzalamadı. Bu 20 günlük süreç içerisinde Gökhan'ı bir kez bile aramayan siyah beyazlı yöneticiler, bugün sabah tecrübeli oyuncu ile konuşarak kendisine Galatasaray'dan teklif alıp almadığını sordular. Gökhan'ın verdiği "Evet" cevabına rağmen hareket geçmeyen ve Gökhan ile görüşme talebinde bulunmayan Siyah-Beyazlı yöneticilerin bu hareketinin ardından milli oyuncu, sarı kırmızılı kulüple sözleşme imzalamayı kabul etti.

Beşiktaş böylelikle hem Milli Takım forması giyen, hem de bonservisi 3-4 milyon Euro'yu bulabilecek bir futbolcuyu, sözleşmesindeki opsiyonu kullanmadığı için kaybetti. Siyah-beyazlı yönetimin opsiyonu kullanmama nedeninin ise unutkanlık olduğu öğrenildi. Yaklaşık 10 gün önce Gökhan, avukatı aracılığıyla Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner'e de ulaştı ve mukavelesi ile ilgili nasıl bir yol izleyeceklerini sordurttu. Öner'in, "Biz opsiyonu uzatmayı unuttuk, ama Gökhan bizim futbolcumuz. Önümüzdeki günlerde onunla görüşeceğiz" cevabı üzerine Gökhan beklemeye geçti. Kendisine İngiltere, İspanya ve Türkiye'den gelen cazip teklifleri değerlendirmeyen Gökhan, bugün yapılan görüşmenin ardından Beşiktaş ile yollarını ayırdı. Gökhan Zan düne kadar Beşiktaşlı yöneticilerin kendisini aramamasından üzgün olduğunu, yaşadığı her sakatlıktan sonra taraftarın önüne atılmasının sıkıntısını yaşadığını dile getirirken, Beşiktaş'tan ayrılmayı düşünmediğini de ifade etmişti. Ancak bugün yapılan son görüşme sonrası Gökhan bu kararından vazgeçti ve bonservis bedeli olmadan Galatasaray'a transfer oldu. Yani bedavaya gitti.