Ana Menü

DELI IBO NIKAH TAZELEDI.

Başlatan djinonu, Haziran 22, 2009, 16:12:35

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Valla 6 yabancı hakkınız var..

İbrahim bu takımdan kesilecek yerli değil..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Haziran 22, 2009, 22:50:47
Valla 6 yabancı hakkınız var..

İbrahim bu takımdan kesilecek yerli değil..
BUDUR!!!

Büyükmustafa

İbrahim'in bu takımdan kesilememesinin tek nedeni solbek kıtlığındandır...

KeePSaKe

Vay be kaç sene oldu deli ibo nun yerini kapan olmadı tebrikler :)
Since 1903

[KralKartal]

Sac kalmadi kafada Ibo yuzunden
tebrikler ibo bir 5 sene daha oynarsin sen bu yureginle?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Tolgahan_BJK

Ya İbo'nun ne suçu var. Yönetim yapsın sol beke çok iyi bir transfer, adam gelsin oynasın bileğinin hakkıyla, İbo yedek beklesin...

İbo, "illa ben oynicam" demiyo ya... Hatta Beşiktaş'a olan sadakatinden ve kapasitesini bildiğinden boş mukaveleye de imza atıyo ;)

Ne yani, "ben bu takımda oynamayı hak etmiyorum" mu desin :) Hak etmiyosa, yönetim göndersin, hoca oynatmasın, milli takıma çağrılmasın vs vs vs... İbo'nun ne suçu var !

"Ben şu kadar milyon dolar isterim" deseydi, o zaman eleştiriler haklı olabilirdi... Nobre türlü dalavereyle dünya para koparsın, yine de iyi adam ! İbo boş mukaveleye imza çakıyo, yine kötü yüne kötü :)

Eski açığa doğru hücum ederken, kapalının önünde ibrahim topla buluşur. Pas veremez, çalım atamaz, geri döner, şaşkunca bişeyler yapmaya başlar... Kapalı'dan yürü yürü yürü diye olağanüstü uğultular kopunca sol çizgiden deli gibi koşar topla... Sonra da ortayı ya yapar, ya yapamaz :)

Seviyoruz seni İbo... Kabahat sende değil, senin yerine senden daha iyi topçu almayan yönetimde. Sen forma verildiğinde elinden gelenin en iyisini yapıyosun.

+18 !

ToLgahan abi tamamen katıLıyorum sana suç iboda değiL ondan iyisini buLamayan akıLsız ve beceriksiz yönetimde..

IL Capitano

hakan sukur 15 yil turk forvetlerinin nasil önunu kapattiysa deli ibonun yuzunden takima duzgun bir sol bek alinamadi, Emre Özkan gibi super bir yetenek onun yuzunden kariyerindeki cikisi yakalayamiyor.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: IsVecKarTaLi - Haziran 23, 2009, 14:11:58
hakan sukur 15 yil turk forvetlerinin nasil önunu kapattiysa deli ibonun yuzunden takima duzgun bir sol bek alinamadi, Emre Özkan gibi super bir yetenek onun yuzunden kariyerindeki cikisi yakalayamiyor.

abi ne alakası var... göndersin o zaman yönetim iboyu.. ibo'nun yüzünden değil, O'nu takımda tutan yönetimler ve oynatan hocalar yüzünden...

carsi52

Emre Özkan'o oynatsınlar sol bekte eğer tutarsa 10 sene sol bekte sıkıntı çekmeyiz.
Bölünür senin için uykular!

Nouma21

Şimdi adamın yerine alınsın iyi birisi oynamasın sorun deil cok şey deişmez oynamıor die kimse üzülmz ama şu durumda olmadığına göre desteklemkten başka bi secenek kalmıor .
İKÜ_BJk

pAscAliAnUmut

Eğer bu Çağlar Birinci gelirse o da rahat oynar orda yetenekli bir adamda..

Ya da dediğiniz gibi Emre Özkan ben o çocuğu senlerdi takip ediyorum ama hiç ilerleme katetmiyor.. Zaten biraz gelişme olsaydı da M.Denizli onu takımdan yollamazdı..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Çağlar birinci iyi oyuncu diyeni hiç görmedim.
En iyisi İsmail Köybaşı :)
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Oynatmazsan gelisme olmaz, gelisme varsada gorulmez..

Iboda ne gelisme oldu, yillardir orta yapamiyor,

sadece kosuyor diye oynatiliyor..

Kosmadanda oynarsin..

bazi futbolcular vardir, iki hamle yapar olayi bitirir,
bazi futbolcular vardir, 90 dakika at gibi kosar, bir ise yaramaz
iboda bunlardan biri...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pAscAliAnUmut

Ekrem çok mu maç oynadı da artk as takımdan çıkmıyor

Adam antrenmanlarda vs yerlerde kendini gösterdi..

Bakınız M.Denizli bile aklımın ucundan bile geçmeyen adam geldi formayı kaptı diyor..   ;)

Onun da kendini biraz ispatlaması gerkmez mi ?

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş