Ana Menü

10 İsim Yolcu

Başlatan KeePSaKe, Haziran 19, 2009, 15:15:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

19 Haziran 2009 Cuma * 07:19

Beşiktaş'ta 19 yıl sonra iki kupa birden kazandırarak büyük bir başarıya imza atan teknik direktörMustafa Denizli, önümüzdeki sezon için kolları şimdiden sıvadı.

Dün
başkanYıldırım Demirören ve siyah beyazlı yöneticilerle bir araya gelen tecrübeli teknik adam, kadrodaki 10 futbolcunun gönderilmesini isterken, iki tane kaliteli yabancının alınmasını istedi. Başkan Yıldırım Demirören, genel sekreter Kenan Öner ve bazı yöneticilerin hazır bulunduğu toplantı 2 saat sürdü.

Bodrum'da belirledi

Sezonu iki kupa ile kapatmakla işlerinin bitmediğini söyleyen Denizli, "Çıtayı yükseltmek zorundayız. Ülkemizi Şampiyonlar Ligi'nde temsil edeceğiz. İşimiz kolay değil. Taraftarımıza karşı olan sorumluluğumuz arttı.
Faydalı transferleri akıllıca yapmalıyız. Türkiye'den alınmasını istediğim ve gönderilmesine karar verdiğim oyuncuların listesini Bodrum'da yaptığım tatilde belirledim" dedi. Mustafa Denizli'nin yönetime verdiği raporda gönderilmesini istediği futbolcular şunlar: Gordon Schildenfeld, Zapotocny, Sivok, Bobo, Delgado, Serdar Kurtuluş, Erkan Zengin, Necip Uysal, kaleciler Hakan ve Erdem.

İsmail ve Veli listede

Mustafa Denizli'nin yurt içinden alınmasını istediği futbolcuların başında Gaziantepspor'un solbeki İsmail Köybaşı ile Bursasporlu Veli olduğu öğrenildi

Kaynak: Hürriyet
Since 1903

carsi52

Sivok ? Necip Uysal ?
İnanmıyorum ben bu habere.Böyle bişey olur mu ya.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Gordon zaten gitmedi mi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

+18 !

atiLirda bu kadar atiLmaz ya :)

KeePSaKe

Yarın yazarlar takımın hepsi gidiyor diye  :ahaha
Since 1903

NoPasaran

Sivok gitmez..Mustafa Denizli Sivoktan çok yararlanıyor..Oyunun her alanında..

Necip için iyi diyorlar ama bilmiyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

antremanı biz yönlendirmiyoruz hoca yönlendiriyor, o araştırıyor futbolcu durumunu en iyi o biliyor, aldığı karara saygı göstremk gerek.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

necip?
erdem?
cok mu maas verıyomusuzda satıyoruz  :D :D :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Haziran 19, 2009, 21:41:40
Necip için iyi diyorlar ama bilmiyorum..

Necip paf takımda oynuyor ya ve gayette iyi hatta çok çok iyi.
Ne amaçla gönderilcek yazmışlar acaba hangi mantıkla ? ;D
Bölünür senin için uykular!