Ana Menü

Ağlattın be Abi'm ! İnşallah daha nice zaferlerimizde giyeceğim t-shirtümü!

Başlatan Bircan*, Haziran 18, 2009, 17:58:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

Aşağıda okuyacağınız metin, İzmir 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1. Sınıf Öğrencisi kuzenim Osman Abim'in, bana doğum günümde hediye olarak gönderdiği ŞAMPİYONLUK T-SHİRT'ÜNÜN yanındaki nottur.
Ağlattın beni be kuzen! Harbiden ağlattın!

"Daha güzel bi' kağıda yazmak isterdim fakat evde bulamadım zaten öğrenci evinde aradığını bulmak biraz zordur. Neyse bu konuların muhattabı sen değilsin anlatmaya gerek yok (:

Aradan çok seneler geçti sen sanırım 94 doğumluydun 95,96,97,98,...,2003,...,2009 ve bugüne geldin ve hatta geldik, acı tatlı, dargın barışık çok zor anlar geçirdik çıkan sorunlarda emin ol ne senin ne de benim hatamız yok çünkü ben senden sadece 5 yaş büyüktüm. Ne ben hareketlerimi kontrol edebilirdim sağlıklı olarak ne de bunu senden bekleyebilirdik.. Şimdilerde baya ayrı uzak düştük elde olmayan sebeplerden ama bunlar önce akrabalığımızı sonra benim sana olan sevgimi, senin bana olan saygını ne unutturur ne de törpüler..
Nasihat vermek, akıl hocalığı yapmak ne haddimdir ne de hakkımdır ancak büyüğün olarak biraz görevimdir. Anneni babanı kardeşini üzme saygısızlık etme dersleri çok takma sen öss'de zaten yaparsın kendine güven ancak kibir gurur yapma. Beşiktaş'a asla kızma, küsme.. Anaya babaya küsülür Beşiktaş'a küsülmez! Beşiktaşlı duruşunu bugüne kadar nasıl taşıdıysan taşımaya devam et, ŞEREFimizden HAKKImızdan kesinlikle taviz verme!
Kendini tanıdığın sürece hiçbir şey sorun olmaz birçok zaman birçok kişi bana adam olmaz dedi ama adamlığımla kimleri utandırdığım konusunda kesin tavırlarım var. Onun için başkalarını çok dinleme duy aklının bi' köşesine not et sadece. Düşündükçe sen yaralanırsın. Önünde zaferlerle dolu bir hayat var bundan eminim.
Etrafına örnek ol, yaşlılara yardım et, kimseyi hor görme, yaşayabildiğin kadar yaşa dinini... Daha devam eder de kendi yapmadıklarımı yapmanı söylemem mantıksız olur (:

Son olarak; 2003 ve 2009'daki zaferleri tekrar yaşayacağız merak etme!
T-shirt'ünü de güzel günlerde, zaferlerimizle dolu günlerde giy inşallah.. Üstüne tam olur ya da biraz büyük olur seneye de giyersin( annemin taktiği (: )

Görüşmek üzere..
Osman
15 Haziran 2009 Pazartesi( Anayasa sınavına 3,5 saat kala yusuf yusuf.. (: )

[IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5179/grnt000mrc.jpg[/img]
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ilhan mansız_melis

Çok güzel yazmış :)
Ve o tişört sana çok yakışmıştı Bircancım :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Bircan*