Ana Menü

Eren: "Başkan Demirören İstifa Etsin"

Başlatan [KralKartal], Haziran 14, 2009, 12:57:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Beşiktaş'ın eski yöneticisi ve muhalefetin önemli ismi Süleyman Eren, Mehmet Topuz ve Nihat Kahveci transferlerini gerçekleştiremeyen başkan Yıldırım Demirören'e sert tepki gösterdi.   Demirören ve ekibini beceriksizlikle suçlayan Eren, şunları söyledi:

"Başkan ve ekibi hiç vakit kaybetmeden istifa etmeli. Hem Mehmet Topuz, hem de Nihat Kahveci olayı fiyasko ile sonuçlandı. Benim yönetimim dönemimde bırakın Fenerbahçe, kim olursa olsun istediğimiz oyuncuyu kaçıramaz. Beşiktaş'ın bu olay karşısında sessiz kalması, acizlik olarak algılanıyor. Ayıptır. Kurumsal yapı diyoruz transferi kim yapıyor belli değil. Kiminle konuşuluyor, kiminle görüşülüyor. Beşiktaş taraftarı olarak bunları hak etmiyoruz. Topuz olayından sonra gözüme uyku girmiyor."

Kaynak: Hürriyet

harfiyen katiliyorum..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

haklı sonuna kadar...

yönetim zafer sarhoşluğunda mental olarak çünkü onlarda sampiyon olduumuza inanamıyorlar aslında hadi onu geçtim,şampiyon takımsın böyle oyuncuları havada karada kapman gerekir, eğer k bunları yapamıyorsan gercekten BECERİKSİZSİNDİR!
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

carsi52

Mehmet Topuz ile Nihat'ı alsaydı bile istifa etsin !
Bölünür senin için uykular!

M34

Oha yani ... niye etsin durduk yerde ... 2 kupa almisiz ... Eninde sonunda iyi bir Teknik Direktör bulmusuz iyi bir ahenk yakalamisiz ... tamam son 5 yil o kadar eziyet cektik ama alistik artik. Fazla bir beklentimiz yok; yönetimin kapasitesini biliyoruz. Son Topuz olayi David vs. Goliath olayi gibi birseydi bu yüzden. Gercektende Fenerbahce bu olaydan galip mi ayrildi saniyorsunuz? Bence Besiktas kazandi; Topuz su anda Fenerbahce'de saatli bomba gibi. Topuz'in konusmalarini duymadiniz mi hic? Bir iki kelimeyi bir araya getiremiyor. Benim 5 yasindaki yigenim bile Topuz gibi manipule olmuyor. Topuz Benjamin Linus'in eline düsse kim bilir neler olur ...

Demirören'e dönüyorum. Gitmiyor iste, baskalari da "ben adayim" demiyor. Niye gitsin ohalde veya niye gitsin deniyor bu durumda? Ne fayda sagliyor böyle demenin?

Kabul - sampiyon olmamiz kötü oldu .. en az 10 yil daha basimizda artik .. durum bu, kabulenelim artik ... depremle nasil yasamayi ögrenmemiz gerekiyorsa Demirören ile de yasamayi ögrenmemiz lazim.

Bircan*

Alıntı yapılan: M34 - Haziran 15, 2009, 03:12:12
Oha yani ... niye etsin durduk yerde ... 2 kupa almisiz ... Eninde sonunda iyi bir Teknik Direktör bulmusuz iyi bir ahenk yakalamisiz ... tamam son 5 yil o kadar eziyet cektik ama alistik artik.  depremle nasil yasamayi ögrenmemiz gerekiyorsa Demirören ile de yasamayi ögrenmemiz lazim.
korkumuz buydu zaten.. 2 şampiyonluk kör etmiş gözleri ne yazık ki.. :(
yapmayın abi. demirörenin getirdikleriyle bu kulüpten götürdükleri ortada ya.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ilhan mansız_melis

Yıllardır bi taraflarımız yırtıldı istifa et diye ulan bari şimdi istifa et beceriksiz herif
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Ben taraftarin ISTIFA diye haykirdigini bir SIVAS macinda duydum,m
baskada Oooo BASKAN diye anca YAGCILIK yapip Y.D ye yaranmak
icin calisan bir grup taraftar gordum...

Kusura bakmayin ama Tribunde hersey para olmus, birakin Futbolcuda para
icin biryere gitsin, senin taraftarin PARA icin satarsa Gelecegini, futbolcunda satarsa
sasirma...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Tolgahan_BJK

yıldırım demirörenin istifa etmesi için ELLİ TANE sebep var...

melankolizm

fenerbahçe taraftarı gibi taraftarlığı başarı ile özdeşleştiren bir zihniyete , bir [edit] yüzünden bizi malzeme yaptın, adam olduğunu zannettiklerin arkandan vurdu, bedava tatili götürdü. hödük ahmet çakar senle  - yok paf takımla çık - diye dalga geçti. *Ahmet Çakar, yetmedi mi kurşunlar..!*

pisliğini temizle, yakışanı yap ve istifa et..!

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: melankolizm - Haziran 15, 2009, 17:54:48
*Ahmet Çakar, yetmedi mi kurşunlar..!*

kardeş ahmet çakarın ben de taa... tamam da adam haklıydı o lafı ederken... sen başkan olarak pafla çıkıcam diyip, sonra çıkmazsan, elin yamuk herifinin biri de gelir sana sokar lafı... o laf bi tek sana da girmez başkan, Beşiktaş'ı temsil ediyosun..

neyse yani  demirören kendini ve Beşiktaşımızı küçük düşürüyor.

AMA KURŞUN MUHABBETİnin böle özendirilerek ve hedef gösterilerek forumda ifade edilmesi TERS KARDEŞ... bence ;) 

"canın dayak mı istiyo" diyelim mesela :)

melankolizm

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Haziran 15, 2009, 18:01:31
Alıntı yapılan: melankolizm - Haziran 15, 2009, 17:54:48
*Ahmet Çakar, yetmedi mi kurşunlar..!*

kardeş ahmet çakarın ben de taa... tamam da adam haklıydı o lafı ederken... sen başkan olarak pafla çıkıcam diyip, sonra çıkmazsan, elin yamuk herifinin biri de gelir sana sokar lafı... o laf bi tek sana da girmez başkan, Beşiktaş'ı temsil ediyosun..

neyse yani  demirören kendini ve Beşiktaşımızı küçük düşürüyor.

AMA KURŞUN MUHABBETİnin böle özendirilerek ve hedef gösterilerek forumda ifade edilmesi TERS KARDEŞ... bence ;) 

"canın dayak mı istiyo" diyelim mesela :)

öyle olsun abi :).
o kendine baksın ya laf yemede üstüne yok bikinican..!
neyse konu sapmasın abi. yeter yıldırım demirören.!

Delirdik

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 14, 2009, 14:31:59
Mehmet Topuz ile Nihat'ı alsaydı bile istifa etsin !

Aynen..

Geçmişte yaptığı onca çuvaLLamadan sonra bu transfer oLayı nedir ki
onLar yanında devede kuLak :)

Ben şampiyon yaptıktan sonra çekiLir diyordum ama yine bırakmadı
Şampiyonda yapsa, reziLde etse gitmiyor be arkadaş..
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Bircan*

şampiyon yaptıktan sonra çekilmesi beklenmez ki bu adamdan :D
daha çok kalır..

IL Capitano

Suleyman Eren bey gucun varsa ettir kardesim, ocakta secim var..
gazetelere demec vermesi kolay..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....