Ana Menü

K.Öner "L.Saha Beşiktaş'a yakın"

Başlatan RCA, Haziran 14, 2009, 11:49:33

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Saha paso sakatlik geciriyor.. Takip edenler bilir ;)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Haziran 16, 2009, 13:20:26
Saha Bobo'dan çok daha hızlı ve kuvvetlidir adam senelerdir premier lig'de oynuyor.
Bobo daha yeteneklidir Sahadan doğrudur ama Bobo Saha kadar koşamaz Saha kadar defansı
yıpratamaz bunlar önemli eksiklik Bobo açısından Türkiye ligi gibi sıradan ligde bile kondisyon açısından zorlanıyor.
Sahamı Bobo'mu derseniz 31 yaşında olmasına rağmen Saha derim.

Kesinlike bobo saha kadar hiçbir defansı yıpratamaz koşamaz..

Tamam Bobo daha yetenekli olabilir ama biz bu sene CL.de oynuyoruz adam gelişterecek vaktimiz yok ;)

Ama şöyle bi şansımız olsa Hem bobo hem Saha o zman mükemmel olur işte  ;D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

bobo ıyı ama agar kabul edelim saha daha hızlı ve bence o forvet yukunu kaldıracak gucte en azından oyununu oynar golunu atar
sakatlık sorunu evet baya acık bır sekılde goze batıyor zaten yonetımde o yuzden ısı agardan alıyormus
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

Since 1903

Cem Goren

zencı forvet herzaman ıyıdır :)

[KralKartal]

Saha iyi evet ama 3 sene once fln... 

sakatlik gecirdigi icin, bana gore alinmamali, eskiye bakip futbolcu alinmaz
suanki performansida cok onemli...

RCA

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Haziran 16, 2009, 18:51:04
Saha iyi evet ama 3 sene once fln... 

sakatlik gecirdigi icin, bana gore alinmamali, eskiye bakip futbolcu alinmaz
suanki performansida cok onemli...

onu alma bunu alma bizde beşiktaş kulubüyüz yüksek bütçemiz yok.. saha bize yetecek bir futbolcu CL CL CL deniyor sanki bobo cl de gol kralı olur... en azından saha hızıyla becerisiyle bişiler yapmaya çalışır..

bobo hep hatalı geliyor gözüme açık açık konuşuyum bir maçta bjk de oynyaan oyunculardan en çok boboya saydırıyorum sebepsiz top kayıpları ve bazen son vuruş hatalarından dolayı eğer ki buna sabrımız kalmamışsa saha gibi bir oyuncu ilacımız olur diyorum.. TEVEZİ mi alıcaksın..kanoute mi? ya da herhangi biri ..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş, Everton ve Saha ile anlaşma sağladı, Saha cuma günü Türkiye'de...
Beşiktaş'ta Louis Saha rüzgarı esiyor... Siyah-Beyazlılar'ın büyük ölçüde bitirdiği Louis Saha transferi için, dün Paris'te son görüşmeler yapıldı ve anlaşmaya varıldı.

Fanatik'in haberine göre, Fransız futbolcunun kulübü Everton ile her konuda el sıkışan Başkan Yıldırım Demirören ile yönetici Mario Berk, hemen rotayı Kanarya Adası'nda tatilini geçiren Saha'ya çevirdi. Yıllık 3 milyon Euro karşılığında siyahi yıldızla da el sıkışan Siyah-Beyazlılar, golcü transferinde mutlu sona ulaşmayı başardılar. Fransız süperstarın herhangi bir sakatlığının bulunmaması da Beşiktaşlı idarecilerin yüzünü güldürdü.

Devler Ligi ön planda

Yarın tatilini noktalayacak olan Louis Saha'nın, Beşiktaşlı idarecilerle yapacağı son görüşmenin sonrasında Cuma günü İstanbul'a gelmesi bekleniyor. Pascal Nouma'dan sonra kadrosunu ilk kez Fransız bir golcüyle güçlendirecek olan Beşiktaş'ta taraftarlar da dört gözle Saha'yı bekliyor. Yıllarca İngiltere Premier Ligi'nde başarıyla top koşturan Saha'nın ikna edilmesinde, Şampiyonlar Ligi unsurunun ön planda olduğu kaydedildi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Bircan*

hadi bakalım insanın inanası gelmiyor ama doğruysa hayırlı uğurlu olsun..
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

[KralKartal]

3 milyon euro mu? yuh yani...

Bobo Avrupada en golcu futbolcumuz , Bobo kiyaslamasi yapmaya gerek yok ki,
bizim taraftarda hemen SATIYOR ya futbolcusunu, yeminle bazen soruyorum kendime
acaba yanlis forumdamiyim diye... SATMAK nedir ? Bunca yil emek vermis birini
daha gelip gelmeyecegi belli olmayan birine satiyoruz..

Saha gelsin Bobo yol alsin zaten yamuktu kör topaldi gibi laflar... Ben bu nedenle
YERLI futbolcu olsam, Turkiyede hic oynamam..Taraftar profili yanlis..

SAHA veya Baskasi, hatta SAHA BOBO neden olmasin? Neden birini alirken
birini satiyoruz? Guclu kadro istiyorsan, satmayacaksin?
Azize Poulseni alirken, Alexi satiyor mu? Emreyi satiyor mu?
Bir forvet alirken GUIZAYI gonderiyor mu?

GENIS KADRO onemli, forvette bir Saha var, biz CLde basarili oluruz demek
yanlis, olamaz..

Cem Goren

sahanı gelmesı ne olursa olsun ıyı odu hızlı kosan bır oyuncu holoskoyla beraber cosarlar boboda var hala tabi :)neyse hayırlıu olsun

saldır beşiktaş

Adam televizyona çıkıp hiç bir klupten teklif almadım klubümde kalacağım dedi.
İnanmayın Kolpa Türk Basınına
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Tolgahan_BJK

andreuw johnson gelsin, çok iş yapar

K.D

Everton 'Tamam´ dedi, Fransız futbolcu okey verdi, Gordon Schildenfeld gitti. Beşiktaş´ın yeni Pascal Nouma´sı Louis Saha, artık İstanbul´a bekleniyor

Beşiktaş'ta Louis Saha rüzgarı esiyor... Siyah-Beyazlılar'ın büyük ölçüde bitirdiği Louis Saha transferi için, dün Paris'te son görüşmeler yapıldı ve anlaşmaya varıldı. Fransız futbolcunun kulübü Everton ile her konuda el sıkışan Başkan Yıldırım Demirören ile yönetici Mario Berk, hemen rotayı Kanarya Adası'nda tatilini geçiren Saha'ya çevirdi. Yıllık 3 milyon Euro karşılığında siyahi yıldızla da el sıkışan Siyah-Beyazlılar, golcü transferinde mutlu sona ulaşmayı başardılar. Fransız süperstarın herhangi bir sakatlığının bulunmaması da Beşiktaşlı idarecilerin yüzünü güldürdü.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)