Ana Menü

Nihat Beşiktaş'ta | Medyaspor

Başlatan maverick, Haziran 12, 2009, 16:03:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eebjk

Beşiktaş, Mehmet Topuz'un transferiyle ortaya çıkan fiyaskoyu eski futbolcusu Nihat Kahveci'yi alarak unutturmaya karar verdi.

Sabah saatlerinde İspanya'ya giden Başkan Yıldırım Demirören ile yönetici Mario Berk, Nihat'ın menaceri Murat Kuş ve Villarreal'li yöneticilerle biraraya geldiler. İspanyol kulübünün satışa çıkarttığı Nihat için kıyasıya bir pazarlığa giren Demirören ve Berk, küçük pürüzler dışında masadan mutlu bir şekilde kalktılar. Başkan Demirören, Nihat için Villarreal'in bonservis ücreti olarak 7 milyon Euro istediğini, kendilerinin ise 5 milyon Euro verdiklerini belirterek "Üç aşağı beş yukarı bir rakamda anlaşacağız. Ama şunu söyleyebilirm ki Nihat yeni sezonda Beşiktaş forması giyecek" dedi..       

Bilindiği gibi tatilini Kuşadası'nda geçiren Nihat da geçen hafta yaptığı açıklamada "Beşiktaş'a dönmekten büyük mutluluk duyarım" demişti.

Mynet

Hadi Nihat gel coştur yine bu tribünleri.

sadece BEŞİKTAŞ

Cem Goren

beşiktaş ile ilgili sitelerde haber yok resmı sıtedede tık yok... ama medyaspora guvenıyoruz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

maverick

HABER1903 farkıyla Nihat Kahveci transferi ile ilgili ilk bilgileri sitemizden sizlere duyurmuştuk, bu haberimizden sonra bütün basın organları Nihat transferinin bittiğinin haberlerini yayınlamaya başladılar bile.

Bu transferdeki son durum bir aksilik çıkmaması durumunda Başkan Yıldırım Demirören`in bugün Nihat`la birlikte İstanbul`da olacağı yönünde.

Gelişmeler Haber1903 te.....
12.06.2009 16:10
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Bircan*

maymunspora güvenmeyin ya topuz kkonusunda da sallamışlar abi mehmet fenere gitmez yaa
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Cem Goren

Alıntı yapılan: maverick - Haziran 12, 2009, 16:47:42
HABER1903 farkıyla Nihat Kahveci transferi ile ilgili ilk bilgileri sitemizden sizlere duyurmuştuk, bu haberimizden sonra bütün basın organları Nihat transferinin bittiğinin haberlerini yayınlamaya başladılar bile.

Bu transferdeki son durum bir aksilik çıkmaması durumunda Başkan Yıldırım Demirören`in bugün Nihat`la birlikte İstanbul`da olacağı yönünde.

Gelişmeler Haber1903 te.....
12.06.2009 16:10

aman sabahlar olmasın.nnnnn
altın kapılarımız kan oldu tayfun

maverick

maç syreder  gibi  internet başındayım bu ne heyecan yaa...
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Bircan* - Haziran 12, 2009, 16:48:08
maymunspora güvenmeyin ya topuz kkonusunda da sallamışlar abi mehmet fenere gitmez yaa

Bir kere ben orda Tugrul yenidogana guveniyorum
Diger siteler kopya yapiyor haberleri...Yani hic bir habercileri yok..
Sonra Besiktas camiasinin icinde olan T.Yenidoganin haberlerine daha cok guvenirim..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

maverick

KONU İLGİSİZ AMA HABER1903 TEN  SON DAKİKA  SİZE :

Haber1903 Mehmet Topuz`un menajeri Metin Korkmaz ile az önce bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Korkmaz yaptığı açıklamada ``Mehmet şu an Kayseri`de, basında yazıldığı gibi ne ben ne de Mehmet Fenerbahçeile anlaşmış değiliz, hepsi yalan. Bugün Mehmet saat 19:30 gibi Recep Mamur başkan ile buluşuyor. Beşiktaş ile anlaşmak üzere Başkandan izin isteyecek. Ben İstanbul`dayım ve bu görüşmeye telefonla bağlanacağım`` dedi.

``BU TRANSFER NASIL SONUÇLANIR?`` sorumuza Metin Korkmaz`ın cevabı ``Mehmet Beşiktaş`ı istiyor, İnşallah Beşiktaş olur`` dedi.

HABER1903

12.06.2009 16:46

SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Bircan*

Alıntı yapılan: maverick - Haziran 12, 2009, 16:57:56
KONU İLGİSİZ AMA HABER1903 TEN  SON DAKİKA  SİZE :

Haber1903 Mehmet Topuz`un menajeri Metin Korkmaz ile az önce bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Korkmaz yaptığı açıklamada ``Mehmet şu an Kayseri`de, basında yazıldığı gibi ne ben ne de Mehmet Fenerbahçeile anlaşmış değiliz, hepsi yalan. Bugün Mehmet saat 19:30 gibi Recep Mamur başkan ile buluşuyor. Beşiktaş ile anlaşmak üzere Başkandan izin isteyecek. Ben İstanbul`dayım ve bu görüşmeye telefonla bağlanacağım`` dedi.

``BU TRANSFER NASIL SONUÇLANIR?`` sorumuza Metin Korkmaz`ın cevabı ``Mehmet Beşiktaş`ı istiyor, İnşallah Beşiktaş olur`` dedi.

HABER1903

12.06.2009 16:46

koLpa basın!
maymunspor demiştim dimi!
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

[KralKartal]

haber1903 te kimler haberci, KUNYE nedir Bircan, bilip bilmeden konusuyorsun?

isine gelene inanip isine gelmeyene kolpa mi oluyor

Bircan*

ya ihsan abi seninle iddialaşmak istemiyorum ama bu adamlar ne dediyse çıktı takip ediyorum yapma Allah aşkına ya..

maverick

evet bende haber1903 ü yeni takip ediyorum ama haberler  erken geliyor  ve  ajans haberi değil...  adminler  alttan cevapta veriyor
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Bircan* - Haziran 12, 2009, 17:09:01
ya ihsan abi seninle iddialaşmak istemiyorum ama bu adamlar ne dediyse çıktı takip ediyorum yapma Allah aşkına ya..

haber1903.com
haber1905.com ayni kisilerin..bu sana yeter :)

dedigim gibi adamlar medyaspor gibi sitelerden alip yaziyor..
neyse... kaynakta haber1903 oluyor.. boyle haberi bende yaparim

AHMETCOM

Arkadaşlar neye inanacağımızı şaşırdık. Ama gerçek olan şu ki başkan İspanyadaysa Nihat transferi ile Mehmet Topuz olayını kapatacak gibime geliyor. Bence Mehmet Topuz Fenere gitti gibi.

Bircan*

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Haziran 12, 2009, 17:15:48
Alıntı yapılan: Bircan* - Haziran 12, 2009, 17:09:01

haber1903.com
haber1905.com ayni kisilerin..bu sana yeter :)

dedigim gibi adamlar medyaspor gibi sitelerden alip yaziyor..
neyse... kaynakta haber1903 oluyor.. boyle haberi bende yaparim
maymunsporla aynı haberi vermiyorlar yaa yapma böyle..