Ana Menü

Kesin sesinizi, daha rezil olmayın ! Şampiyon BEŞİKTAŞ !

Başlatan Adriano, Haziran 07, 2009, 13:17:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Şampiyon olalı daha ne kadar oldu ? Nerdesin yanlı basın ?
Kazanılan iki kupa var ortada. Bugün herhangi bir gazete veya siteye bakınca hangi sayfada şampiyonluktan söz ediliyor.
Geçen sezon ğs'nin şampiyonluğunda utanmasa tarafsız basın(!) sarı-kırmızı dağıtacaktı gazeteleri.
Beşiktaş'ım sezonu duble yaparak kapatmış, yine bi nebze gündemde olması beklenen Rijkaard..
Ama nereye baksan Gayserispor ve Fenerbahçe'nin bizim üzerimizde oynadıkları gündem değiştirme, karalama, ne kadar zarar versen kardır politikası.

Çoğu taraftarın takip ettiği sözde objektif basından Ntvspor'un yorumcusu Rıdvan Dilmen, komutanı Aziz Yıldırım'ın emirleri sonucu işi çıkmaza sokmak adına Mehmet'im ile konuşmalar yapıyor, oteline gidiyor. Nerde kaldı tarafsız haberciliğiniz ? Bir klübün emirleriyle oyuncuyu caydırmaya kalkışmak mıdır tarafsızlık ?

Mehmet'im dün der ki "Ben Beşiktaş'lıyım, Beşiktaş'ta oynamak istiyorum". Parayı ikinci plana atar ve kendi savaşını vermeye devam eder.
Biri gider Beşiktaş'lıyım diyen oyuncuyu alma rezilliğine kalkışır.
Diğeri gider Topuz gerçek bir Galatasaraylı'dır, bu neyin kavgası der.

Anlayacağınız ne bu basın adam olur, ne de sözde diğer büyük camialar.
Şampiyonluğumuza gölge düşürme amacı, gündem değiştirme politikası, kolpa haberler, uydurmasyon demeçler..
Sizlerden ricam tüm yorumlara demeçlere tıkayalım kulakları.

İçimizdekini hiç kimse bilemez, bu duygular tarif edilemez.
Bazen gerçek mi bu sevda diye şüpheye düşmüyor değilim, kendimle tartışıyorum böyle bir tutku olabilir mi diye. Karşılıksız sevmekten keyif alıyordum ama sizin anlayacağınız bazen ben bile anlayamıyorum bu aşkı..
Anlayamaz Kimse Bu Aşkı !
dedik ya haniben bile anlayamıyorum bazen içimdekileri.

Lütfen herkes birer ikişer birşey karalasın buraya biz bu şampiyonluğu çoktan hakettik. Eğlencemizi yarım bırakamayacaksınız !

http://video.eksenim.mynet.com/ekstraa/Anlayamaz-Kimse-Bu-Aski/199625/

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

saldır beşiktaş

Çoğu taraftarın takip ettiği sözde objektif basından Ntvspor'un yorumcusu Rıdvan Dilmen, komutanı Aziz Yıldırım'ın emirleri sonucu işi çıkmaza sokmak adına Mehmet'im ile konuşmalar yapıyor, oteline gidiyor. Nerde kaldı tarafsız haberciliğiniz ? Bir klübün emirleriyle oyuncuyu caydırmaya kalkışmak mıdır tarafsızlık ?

Çok doğru birde kendilerini yaptığı programlarda tarafsız ve sadece sahadaki futbol'u konuşan biri olarak lanse ediyor Böyle adamların yüzüne tükürsen haktır.

Amaçları çok net bir şekilde bellidir Beşiktaş'ın şampiyonluğuna gölge düşürmek
                  Ama biz bu oyunuda bozacağız   ;)

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

Topu fenerin gsnin köpeği bu sene biz değil de fener 2 kupa almış olsaydı hala haberleri yapılırdı ama biz aldık kesildi Allah topunuzun belasını versin Azizin itleri
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Ne zannediyodunuz ki siz ?
Her yer Beşiktaş her haber Beşiktaş olucak diye mi bekliyordunuz ?

Boşuna mı dedik biz ?

BÜTÜN BASIN TRAŞ FORZA BEŞİKTAŞ !
Bölünür senin için uykular!

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

+18 !

Tipik azize gündem değiştirme yöntemLerinden biri daha..

Ne kadar aşağıLık bir adam ve ne kadar şerefsiz bir kuLüp oLdukLarını bir kez daha bütün Türkiye'ye kanıtLadıLar..

pAscAliAnUmut

Aziz dün ne güzel diyordu öyle bırakın çocuğu 10-15 gün sonra kim hangi takımlı görelim diyor :D

Ya bu ne rezillik ya bir de çocuğu baskı altında tutmayın diyor yazıklar olsunnn
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Bırakın ne yaparlarsa yapsınlar bizim büyüklüğümüzü onlar daha iyi biliyorlar :)
Since 1903

kartalpenchesi

beşiktaşı yazın hatta karalayın!

.......... Basın
........... Azize
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

maverick

SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene