Ana Menü

Besiktas’in transfer bombasi…?

Başlatan [KralKartal], Haziran 03, 2009, 22:04:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

pAscAliAnUmut

Bi yerde dumuştum Bobo yerine Wagner Love gelebilirmiş..  Tevez gelmez ama WAgner gelebilr  :ok
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

RCA

Mehmet Topuz'u Fenerbahçe'ye kaptıran Beşiktaş yönetimi, Manchester United'ın ünlü futbolcusu Carlos Tevez'e siyah-beyazlı formayı giydirebilmek için müthiş bir atak başlattı. Başkan Yıldırım Demirören, kurmaylarına "Tevez'i istiyorum. Bu transferi hemen bitirin!" talimatı verdi.

Onu istiyorum

Topuz'u Fenerbahçe'ye kaptıran, Nihat'ı da ikna edemeyen Kara Kartal, M. United'ın süper starını bitirmek için kolları sıvadı.

Beşiktaş'ta , Carlos Tevez harekâtı hız kazandı... Topuz'un F.Bahçe'ye imza atması, Nihat'ın da ikna edilememesinin ardından harekete geçen başkan Demirören'in, sır gibi gizlediği Tevez transferi için yetkililere "Bitirin şu işi" talimatını verdiği öğrenildi. Topuz ve Nihat girişimlerinin sonuçsuz kalması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayan başkan Demirören'in, 
Tevez'i getirerek siyah-beyazlıların gönlünü almak istediği belirtildi.

Özel 'CD' gönderildi
Siyah-beyazlı yönetimin, üç yıl üst üste Güney Amerika'da "Yılın futbolcusu" seçilen Arjantinli yıldıza, anlaşmalı olduğu MSI Foot menajerlik şirketi aracılığıyla senelik 5.5 milyon euro'luk kiralama bedeli önerdiği ifade edildi. Cazip teklife sıcak yaklaşan ve "Bu takım hakkında tüm bilgileri istiyorum" diyen Tevez'e Nevzat Demir Tesisleri, İnönü Stadı ve muhteşem taraftar görüntülerinin bir CD'ye toplanarak gönderildi. Demirören, hafta içinde de bir yöneticisini Tevez'in yanına gönderecek.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Guti ORÇ.

taraftar da varsa cd de tamam tevez hayırlı olsun Beşiktaşımıza :D

K.D

bizi görüpte inönüde oynamak için gtelmicek futbolcu tanımıyom fazla paramız yok ama ruhumuz var be:D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

CR7

ben çok inanıyorum bu transfere
çünkü adam belli bir kulübe bağlı değil
bonservis derdi yok
yok ben satmayı düşünmüyorum filan diyecek bir başkan-teknik direktör de yok
menajerlik şirketiyle anlaş al
1 sene oynat sonra bir daha görüş istersen
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

haklısın abi,de işallh tanminlerin doğru çıkar:D

Bircan*

Alıntı yapılan: Resulbjk - Haziran 14, 2009, 13:51:10
Cazip teklife sıcak yaklaşan ve "Bu takım hakkında tüm bilgileri istiyorum" diyen Tevez'e Nevzat Demir Tesisleri, İnönü Stadı ve muhteşem taraftar görüntülerinin bir CD'ye toplanarak gönderildi.
tamam taraftar görüntüleri de varsa tevez hayırlı olsun Beşiktaş'ımıza :D :D :P
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

CR7

Uzun bir süredir Tevez"in adı gerek Türkiye"de gerekse yurtdışında Beşiktaş ile anılıyor.

Oyuncunun bonservisini elinde bulunduran MSI şirketi alternatifleri hazır tutmak adına uğraşı içerisinde.

İşin aslı şu.

Joorapchian isimli şirket sahibi Tevez"i 32 milyon Sterlin karşılığı Manchester United"a satmak istiyor.

Kulüp ise menejerlik şirketinin sahip olduğu kontratın açığını bulup oyuncuyu bedavaya kapatmak istiyor.

Yoksa United oyuncudan çok memnun ve sürekli oynatıyor.

Bu arada menejer Joorapchian, Süleyman Hurma misali, Manchester City"e söz verdik, Beşiktaş"a söz verdik diyerek ortalığı kızıştırmaya bakıyor. Maksadı United"tan en fazla parayı kopartmak.

Gelişmeleri başta Real Madrid olmak üzere ve  bütün İngiliz takımları takip ediyor.

Anlaşmazlık durumunda City senede 5.5 milyon Euro"yu şimdiden gözden çıkarmış bile.

Oyuncunun tercihi ise önce United"ta kalmak sonra CL arenasında şampiyonluğu hedefleyen bir takımda oynamak.

Ne kadar üzüleceğinizi bilsek bile Tevez transferi Beşiktaş için biraz zor görünüyor...

haber1903
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

RCA

aydınlattığın için saol kardeşim, en azından kafadaki soru işaretlerini gönderdin :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

teveze bende ınanıyorum ıcımde garıp bısey var ama nazar degmesın susalım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Inanma Teveze duyduguma gore CHELSEA istiyormus...

yani haber yalan..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

K.D

ya adamlar ronaldoyu kaybetti zaten bide tevezi vermek istemezler benimde umudum kalmadı napcez ya kimialcez???