Ana Menü

şampiyonlar ligi ve lig maçlarını nerde oynayacagiz?

Başlatan rudy1903, Haziran 03, 2009, 18:13:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Catak

ÇATAK

+18 !

@ Bircan

Kim dedi anadoLudaki taraftar bağırmaz diye ?
Antep depLasmanına gittim gayette iyi destekLendi takım.. Geçen sene adana'da oynanan bursa maçına gittim tribün süperdi..

Senin dediğin durum sadece stadLarının %5ini bize verdikLeri için az kişi geLiyor ama eğer anadoLunun farkLı yerLerinde oynanırsa bütün stad senin oLacağı için hem atmosfer güzeL oLur hem de hasret gideririz Beşiktaş'ımızLa..

Tolgahan_BJK

stad hiç yıkılmasın zaten ne gerek var ? sanki her maç 10.00 kişi kapıda kalıyo...

+18 !

Bircan*

ya yapmayın Allah aşkına..
mabedimizdeki o kapalı kutudaki atmosferi biliyorum, herkes oraya gidip hacı olmalı zaten. bunu hangi stadda sağlayabileceksin ?
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

+18 !

O zaman üst düzey takımLarın stadLarına bak bakaLım Bircan tamam İnönü'nün atmosferi başka oLabiLir eninde sonunda yıkıLacak ama.neden erteLiyoruz ki ŞL için stad mı yok..

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

+18 !

NoPasaran

ya iyide ne zaman yıkılacak o zaman söylermisiniz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Büyükmustafa

Şampiyonlar liginde git,Old trafforfta oyna nou campta oyna,rövanşı gel inönüde oyna.Beşiktaş bu kulüplerle nasıl yarışacak,nasıl dünya kulübü olacak,acilen modern bir stad gerek...

+18 !

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Haziran 04, 2009, 15:55:56
ya iyide ne zaman yıkılacak o zaman söylermisiniz..
işte bende bunu demek istiyorum..

Geçen yıL izin feLan çıkmadı anLadık ama bu yıL ?

Bence ŞampiyonLar Ligi bahane değiL..

maLi açıdan baksak iyi bir stad giderLerini 1 yıLda çıkarır..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Bircan*

Alıntı yapılan: +18 ! - Haziran 04, 2009, 15:36:32
Alıntı yapılan: Bircan* - Haziran 04, 2009, 14:29:18
nerde oynayacağız zülumpiyatta mı Sergen ?
İstanbuL'da başka stad mı yok meseLa aLi sami yen ?
ya yapmayın ali sami yen çok mu iyi

+18 !

Sizin icin özeL stad hazirLattiririz Bircan bey..

Secme Lüksümüz yok !

saldır beşiktaş

Ali samiyenin üstünde zıplasam yıkılır  ;D
Bu kadar kafaya takmayın stad işini stad'ı yıkmaya tarihi yapıyı bozmaya gerek yok
Sadece Biraz kapasite attırımı stadın içindeki kantinlerin v.s şeylerin biraz daha fazlalıştırılması
yeterde artar diye düşünüyorum.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan