Ana Menü

Denizli ile yola devam...

Başlatan [KralKartal], Haziran 02, 2009, 13:18:32

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Beşiktaş'ı Turkcell Süper Lig'de ve Fortis Türkiye Kupası'nda şampiyonluğa ulaştıran Mustafa Denizli, devam etmek istemiyor.

Yıldırım Demirören, devam etmesi için görüştüğü Denizli'den '4 aydır uykum yok. Artık yoruldum' demesiyle şok oldu. Tecrübeli teknik adamı ikna etmek için çok uğraşan Başkan, 'Hocam biraz dinlen, kafanı toparla. Seni bırakacağımızı aklından geçirme' dedi.
Demirören, 19 yıl aradan sonra siyah-beyazlılara çifte kupa mutluluğu yaşatan Mustafa Denizli'yle sözleşmesini uzatmak için yaptığı görüşmede duyduğu sözler karşısında şoke oldu.   
Başkan, dün 13.30'da Anadolu Hisarı'ndaki evinde tecrübeli hocayı ağırladı.. Yöneticilerden Kenan Öner, Ertunç Soğancıoğlu ve Mario Berk'in de bulunduğu buluşmada Demirören, Denizli'ye Önümüzdeki sezon nasıl bir takım kuracağız? Hangi şartlarda sözleşmeyi uzatacağız konuşması yapmaya hazırlanırken şampiyon hoca, herkesi şoke eden açıklamasını yaptı: Kusura bakmayın, ben ayrılmaya karar verdim.. Denizli'nin sebepleri ise şunlardı:
Bu iş artık yapılacak iş değil. Türkiye'nin futbol ortamı ortada. Beşiktaş camiası beni kabul etti ama sıkıntılarım da oldu. Bazı yönetcilerin benim tarzımdan rahatsız olduklarını da duydum. Kendi kendime bir değerlendirme yaptım. Zaten sizinle yaptığım anlaşma 8 aylık bir süreyi kapsıyordu. Bu sürede alınabilecek bütün kupaları da aldık, kendimi görevimi başarıyla tamamlamış olarak addediyorum. Ama inanın çok yoruldum. Son 4 aydır gözüme uyku girmedi, özel hayatım bile bozuldu. Bana anlayış göstermenizi bekliyorum..
Demirören duydukları karşısında dağıldı: Aman hocam! 6 yıl sonra ilk defa şampiyonluk sevinci yaşadım. Bana bunu çok görme. En zor bölümü beraberce aştık. Bundan sonra Avrupa'da da başarılar kazanan bir takım yaratacağız. Yani görevin henüz bitmedi. Ayrılmayı aklından bile geçirme.
Tecrübeli hoca yaklaşık 1 hafta düşündükten sonra son kararını bildirecek.

Kaynak:mynet??

Eger daha cok para almak icin yapiyorsa yazik derim, Büyük Camia ve Taraftarimiz sana kapisini acti.... Seni bagrina basti....
Iranlarda PAS'lanacagina, Turkiyenin en köklü takimini calistirma firsati dogdu..

Umarim yalandir...Her ne kadar hep karsi ciksamda, 1 sene daha kalmanin
daha uygun olacagini dusunuyorum..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Guti ORÇ.

+18 !

carsi52

Yalan haberdir bu.
Eğer doğruysada güle güle derim dahada başka bişey demem.
Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Demirören'nin evine dinleyici mi yerleştirmişler!..

Böyle güzel ortamda bu sözlerin söylenmesi imkansızında ötesinde bişeydir..

Geçiniz..

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Dünya da bizim basın kadar uydurukçu görmedim.
Since 1903

ferdikoclu

Bu iş artık yapılacak iş değil. Türkiye'nin futbol ortamı ortada.<---

Bu ne ya!! Sallıyorsunuz madem mantıklı sallayın..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

cinc

hocamız beşiktaşımızı şampiyon yaparak 3 büyükleri şampiyon yapan tek türk teknik direktör olarak tarihe geçmek istediği gibi, fenerden sora beşiktaşada 0 çektirerek bu şekilde de tarihe geçmekten çekiniyo olabilir mi?
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

NoPasaran

Yalan yada doğru bilmiyorum ama ortada atılmayan bir imza var sonuçta kardeşim.

Ben sene içinde çok dedim. Şampiyon yap imzayıda atma diye ancak şimdi eğer gidiş olursa bu yapılanı tasvip etmek mümkün değildir. Bu kadar iyi gidilen ortamda bırakıp gitmek isteyeceğini düşünmüyorum..

Ancak okuduklarım  kadarı ile Mustafa Denizli , transfer için iyi bir bütçe istiyor. Şampiyonlar Liginde yarışacak takım konusunda anlaşma sağlanamıyor klubun ekonomik durumları nedeni ile. 4 yada 5 yabancının gönderilmesinden bahsediliyorki bu gerçekten zor ve riskli bir iş..

İmza atılmadıkça bu haberler sürekli çıkacaktır..

Beşiktaş 31 Myıs itibari ile hocasızdır , bakalım sonumuz ne olacak  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 02, 2009, 17:12:29
Yalan haberdir bu.
Eğer doğruysada güle güle derim dahada başka bişey demem.

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Tolgahan_BJK

Eğer Denizliyle anlaşamazsak FATİH TERİM gelsin. Kendisi ülkemizin en güzide kulüplerinden galatasaray'a ve milli takımımıza büyük başarılar kazandırmış efsanei bir hocadır !

Keşke Beşiktaş'a gelse de bizi de başarıdan başarıya koştursa tecrübesiyle...

Hem dayısı fatih terim'i 2 yaşındayken Beşiktaşlı yapmış, sonradan galatasarylı olmuş.. ilk aşkı Beşiktaşmış yani...

Kapalı tribün, 101. yılımızda galatasarayla yaptığımız maçta, (yedek kulübeleri o sene kapalının önüne taınmış olduğunundan) 3 metre mesafeden, fatih terim'inkendisi, annesi, eşi ve kızlarına ağır küfürler etmiştir... Ama olsun, bunlar boş işler, iki kendini bilmez terbiyesiz namussuz küfür etti diye, koskoca fatih terim'in Beşiktaş'a gelmesi engellenemez !!! Profesyonel bir anlayışımız olması gerekiyor, Beşiktaş büyük kulüp  bir kaç serseri karşı çıkıyor diye, ayağımıza gelen bu fırsatı tepemeyiz...

Ayrıca Fatih Terim, iddia edildiği gibi kapalı tribüne nah işareti yapmamıştır.. Elini kulübenin üstüne koyduğunda, art niyetli kapalı tribün "aha hareket çekiyo" diyip basmıştır kalayı...

Görevini iyi yapacaksa Beşiktaş'a gelsin, bağrımıza basalım, imparator diye çağıralım, ayakta alkışlayalım, ettiğimiz küfürleri unuturuz, O da unutur ;)

Yukarıda yazılanlara itirazı olanlar Mustafa Denizli'yi savunmasın. 

Ne farkı var denizli'nin terim'den ? 

Bugün "terim gelecekmiş" dense herkes isyan eder...

iki yıl önce sorsak "rüştü gelsin mi" "denizli hocamız olsun mu" diye, hemen herkes yine isyan eder, HAYIR derdi !

Bu ne ikiyüzlülüktür !

Kırmızıyla yazılanlara katılanlar, en azından kendi içlerinde tutarlı bir duruş sergilemiş oluyorlar...

Önce "gelmesin" diyip, küfür edip, dalga geçip sonra bağrına basan adamlardansa,
"Beşiktaşım'ı çok başarılı yapacaksa isterse fatih terim, isterse tuncay, isterse lugano gelsin" diyen adama çok daha fazla saygım olur.

Çünkü profesonel düşünmek, bir düşünme biçimidir, doğrudur - yanlıştır ama bir sistemdir ve tutarlıdır...

Bu yazının tümünden çıkan sonuç :
Fatih terim'in gelmesi fikrine ve bunun gerçekleşme ihtimaline tepki gösteren adam, bugün Mustafa Denizli için de en azından "keşke gelmeseydi ama oldu bi kere ne yapalım tüh" demek ZORUNDADIR !

Bu zorundalık durumu, soyutlamanın ne demek olduğunu bilen bir insan için, doğruluğundan şüphe edilemeyecek BİLİMSEL BİLGİdir 

eyup1903

kesin para için gidecektir benden demesi bakalım çocukluk aşkım dediği beşiktaş a ne kadar fiyat biçecek

NoPasaran

Mustafa Denizli ile Fatih Terimi karşılaştırıyorsun ne diyeyim ben sana :)

Mustafa Denizlinin orta okul ve Lise yıllarında sıralara tahtalara Beşiktaş sevgisini yazdığını , tezahuratlar söylediğini sınıf arkadaşları söylüyor..Fatih Terimle nasıl karşılaştırıyorsun..

Terimin Galatasarayın eski hocası olmasından çok kızılan taraf kişiliğidir..Kişiliksizliğidir!

Sizin yukardaki söylemleriniz, size orta PARMAK yapan Sergeni bağrınıza bastığınız gün bitmiştir bence.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

askla isi karistirmayalim arkadaslar...Isinde basarili olan her zaman ona göre para kazanir cunku yaptiklari yapacaklarinin göstergesidir, sanki maldini, del piero, puyol, materazzi bedavaya oynuyorlar?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....