Ana Menü

"Bu kadar kupa yeter"

Başlatan eebjk, Haziran 01, 2009, 17:48:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eebjk

Sezon başında "Yıldırım Demirören yeter" diyen Beşiktaşlılar, dün farklı bir sloganla İstanbul'u inlettiler: Yeeteer, bu kadar kupa fazla, yeeteer!
Ligin ilk yarısında inişli-çıkışlı bir görüntü çizen Beşiktaş'ta sabrı taşan taraftarlar, faturayı yönetim ve Başkan Yıldırım Demirören'e kesmişti. "Yıldırım Demirören yeter!" diyerek tepkisini koyan Siyah-Beyazlılar'ın kötü günleri; önce Fortis Türkiye Kupası, daha sonra da Süper Lig Şampiyonluğu'yla noktalandı. Taraftarlar bu kez şu tezahüratla Başkan'a jest yaptılar: Yeter! Bu kadar kupa fazla yeter!
'Yarış şimdi başlıyor'
Hayatının en mutlu günlerinden birini yaşadığını söyleyen Demirören, 'Başkan seçildiğim tarihte şampiyonluğa ulaştım. Bu benim doğum günüm gibi. Bu sezon önce kupa, ardından da ligi zirvede bitirmenin verdiği haz, kelimelerle anlatılmaz. Başta Onursal Başkanımız Süleyman Seba olmak üzere yönetici arkadaşlarıma, teknik ekip ve oyuncularıma, bütün camiamıza, medyamıza ve bizlere gönül veren herkese teşekkür ediyorum. Tek büyük var, o da Beşiktaş. Camiamız sendeleme döneminin ardından bütünleşti. İşte başarılar bunun eseridir. Atılımlarımız asıl bundan sonra sürecek. Artık tüm enerjimizi takımı güçlendirmek için harcayacağız. Avrupa'da sadece Beşiktaşlılar'ı değil, tüm Türkiye'yi gururlandıracak sonuçlar alacağız" dedi.
sadece BEŞİKTAŞ

carsi52

Bu kadar kupa yetmez :D
Ama Yıldırım Demirören Yeterrrrrr
Bölünür senin için uykular!

yenerr17

2 kupayla demirörenin tüm hataları affedilebilir mi ya böyle şey mi var..