Ana Menü

3 yabancı gönderilsin

Başlatan NoPasaran, Mayıs 17, 2009, 13:59:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Cisse ne oynuyorki ya..

Son maç öneğin..

Sahada bir tane pasını hatırlayan varmı ?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Adriano

Yönetimin ve Mustafa hocanın Delgado'yu göndermek isteyeceğini sanmıyorum.
Taraftarın Delgado'ya sabrı kalmadı. Buraya kadarmış Mati.
Cisse'nin tek olumlu yönü boyunun ve bacaklarının uzun oluşu.
Pas verme yeteneği malesef yok. Şuan sadece Ernst'in çabasıyla fazla göze batmıyor.
Ernst'in yanına fizik gücü ve olumlu pas yüzdesi yüksek mümkünse siyahi bir oyuncu istiyorum :)
Zapo da malesef çok sakat oynuyor. Dan dun vurup, beklenmedik yerde hata yapabiliyor.
Sivok ise şuan ki en iyi stoperimiz bence. Eğer daha iyisi alınabilirse gidebilir, faydalı şimdilik.

Gelelim Bobo'ya. Bence kolay pozisyonu kaçırıp, zorları gol yapıyor Bobo. Bir şekilde hatasını telafi ediyor.
Ntvspor'da Sergen Yalçın'ın da dediği gibi yanına Niang gibi süratli, adam eksiltebilen bir oyuncu alınabilirse Bobo'nun performansı çok daha artacaktır. Kesinlikle Beşiktaş'ımızda kalmalı.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

beckyZWICKY

bazı arkadaşlarımız diyor ya cisse kalsın ernst ile iyi anlaşıyor felan evet kısmen öyle fakat avrupa için asla yeterli değil. takımdan gönderilmesi gereken ilk oyuncu cissedir bence. yaptığı birşey yok bana göre ve çok hantal. cisse yerine aurelio appiah tarzında savaşçı bi oyuncu lazım kanaatimce.

gönderilmesi gereken 2. kişi ise bencede Delgado. sabır sabır bi yere kadar olmalı. aldığına karşılık verdiği birşey yok.

Bobo GÖNDERİLMEMELİ. keza bence nobrede.. bobo daha yetenekli bir oyuncu fakat boboda olmayan birşeyde nobrede var defansın düzenini bozan savaşan defansı yıpratan bi özellik var nobrede. ikiside kalmalı en azından kenarda alternatifimiz olur.

Zapo konusunda kararsızım sanki biraz aceleci gibiyiz. tıpkı ilklerde KRAL ilan ettiğimiz gibi.

gelecek olan oyunculara gelince sağ bek'e gökhan gönül tarzından hızı yüksek bir oyuncu + cisse yerine aurelio tarzında yada savaşan biri alınmalı
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

aquilas

delgado kesin gitsin ne olursa olsun gitsin ha patladı ha patlayacak bu maçta patlama yapacak derken resmen elimizde patladı

Tolgahan_BJK

rüştü nobre kafadan gitmeli bence...

takımdaki fenerlileri gönderdikten sonra futbola dönüyoruz ;

* aynen katılıyorum : Cisse - Zapo - Delgado gitsin.
* ilaveten : Sivok da gitsin.

İbrahim Üzülmez Kaptan, Toraman 2. kaptan olsun !

Serdar Özkanla bi idareci konuşsun, adam gibi oynicaksa kalsın yoksa ..............

ALTYAPIDAN A TAKIMA EN AZ İKİ TANE GENÇ TOPÇU ÇIKSIN !!!

NoPasaran

Sivok neden gitsin ben anlamadım..

Kötü oynadığı maç sayısı çok az..

Sadece çirkef değil kavga etmiyor, göze batmıyor.. ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Alıntı yapılan: s.volkan - Mayıs 20, 2009, 14:53:13
Sivok neden gitsin ben anlamadım..

Kötü oynadığı maç sayısı çok az..

Sadece çirkef değil kavga etmiyor, göze batmıyor.. ;)
çok yönLü demeyi unutmuşsun abi..

carsi52

Vallahi ya sivok neden gitsin allah aşkına ?
Adam ön libero defans her yerde oynuyor..
Adam ölümüne oynuyor hırsda var..
Görevini en iyi şekildede yapıyor.

Eğer gidicek 3 yabancı varsa Cisse malesef DELGADO malesef Zapotocny..
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Orta saha ve Defansa kesin kaliteli yabancı şart Yani Delgado ile Zapo gidici gibi duruyor.Cisse giderse Ernstin de yanına yabancı alınabilir.
Since 1903

Cem Goren

cisse ucuz maliyetı var artık takımda gonderilecegini bildigi halde hala hıc umursamadan oyununu oynuyor ben gitmesine karsıyım
zapo ilk geldiginide takımın goz bebegıydı ama metalıst maçıydı yanlıs hatırlamıyorsam o gunden sonra gozden dustu futbolun nankorlugunden baska bi sey degil
delgadoya gelince ona en cok destek cıkanlardandım ama olmadı delgado olmadı yuzumuz kara cıkardın sana elveda demenın zamanı geldi

diger yabancılara gelince boboya 10milyon euro veren varsa satılsın bence o paraya iyi bir forvet alınabilir
altın kapılarımız kan oldu tayfun

cnbjk1903

bence gelecek sezonkı kadro ıcın basta:Rüştü,Hakan,Cisse,Zapo,üzgünüm ama Delgado ve kesinlikle Serdar özkan
Herkese Nasip Olmaz BEŞİKTAŞLILIK!!!

NoPasaran

Rüştü mü :-\

Bu senenin en formda oyuncularından Birisi bence..

Şampiyonluğumuzda büyük katkısı var..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Fink gelirse Cisse zaten gidecek.
Zapo ile Delgado gönderilmeli Zaponun talibi çıkarda
Delgado'yu kim alır bu haliyle bilmiyorum Delgado gönderilmesi biraz sıkıntı oluşturabilir.

Sol beke adam aramaya gerek yok yanı başımızdaki Emre Özkanı unutmayalım.
Batuhan forvet hattını iyice güçlendirir forvette kıyasıya bir yarış izleyebiliriz Batuhan'ın gelmesiyle  :)

Bu arada biz Gordon'u kiralık göndermiştik sanırsam başımıza bela olacak yine.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

M34

Hadi bu yil öyle böyle sampiyon olduk ama gelecek yil Delgado ve Zapo'nin yani sira ...

- Hakan Arikan
- Ibrahim Toraman
- Ugur Inceman
- Aydin Karabulut
- Gökhan Zan ve
- Serdar Özkan gönderilmesi,
- Ibrahim Üzülmez ve Rüstü'nün de jubileye zorlanmalari gerekir

Eger Liverpool macini bir daha yasamak istemiyorsak. Ernst-Cisse iyi gidiyor. Bence bozmanin anlami yok.

Ayrica umarim Batuhan'i geri alma gibi bir düsüncemiz olmaz. Batuhan icin en iyi sey Türkiye'den uzaklasmasi. Eskisehir'de rahat duramayan bir adam (cocuk demeyin artik allah askina), Istanbul'un gece hayatina yem olur. Kore'ye gitsin mesela Senol Günes'in yardimi ile. Orada oyuncular kücük; her mac 3-4 kafa golü atar. Besiktas'im'dan uzak dursun yeter.

Kaliyor geriye:
Sivok - Ernst - Yusuf - Ekrem Dag - Holosko - Bobo - Nobre - Tello - Cisse

1 x kaleci (Sivas'dan Petkovic veya Akin), 2 x defans (bir alman, bir italyan), 2 x orta saha oyuncusu (Mehmet Topuz olabilir) aldik mi tamamdir. Sol kanada ucuz bir yabanci alalim; belki tutarsa anlaminda. Bugüne kadar solsuz oynadik zaten ...  tutmazsa bir eksiklik hissetmeyiz

saldır beşiktaş

Son maçta gösterdiki Cisse kalmalı bu takımda
İyi giden bir ikliye (Ernst-Cisse)
Dokunulmamalı seneye şampiyonlar ligin'de emniyet sibobumuz olacaktır.
Ernst ile Cisse..
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan