Ana Menü

Bunyamın Bıle Kurtaramadı

Başlatan ata vicente, Mayıs 14, 2009, 09:40:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ata vicente

Macın resmı skoru aslında 4-1 di ama bunyamın efendı defalarca yaptıgı gıbı yıne fenevbahcesıne kıyak yapmaya calıstı yan hakem ısrarla penaltı yok derken o ısrarla penaltı dedı.Tabıı kupayı aldıgımız ıcın bu kımsenın umrunda degıl fakat bu hakem musfettesıne karsı bundan sonrakı maclarda yonetımımız tavrını koymalıkı bu Besıktas dusmanı bır daha macımızı yonetmesın!

erdibatmaz

semihin çizginin orda yaptığı faulü çalmayarak(çaldı mı yoksa) kendini yine belli etti. o penaltıyı vererek yuh dedirtti. bu adamı bizim maçlarımıza vermesinler.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ilhan mansız_melis

Yahu o nasıl bir penaltıdır anlamadım :D Hakan dokunmadı bile ama neyse kazandık ya o yeter
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

bende bu konuyu es gecmeme taraftarıyım.ya mac 1-1 olsaydı ne olucaktı!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

O zaman o Bünyamin o staddan sağ çıkamayacaktı

eRe

hayır meliscım fener kupayı alıcaktı.belkı bır gun konusulacaktı ama kucuk bır haber olarak.bır kac gun sonra unutulacaktı.gelecektede gecmıse bakıldıgında 2009 turkıye kupası fenerbahcenın yazacaktı.

yapılan cok ayıp dalgaya vuruyoruz bunyamın acıdı dayanamadı dıye falan ama ustune gıdılmesı gerektıgıne ınanıyorum nedense.ozellıkle cok onemlı 3 lıg macımız kalmısken
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

Aslında bence Bünyamin penaltı olmadığını yardımcı hakem sayesinde farketti ama bir kere çaldığı için ve de biz 4-1 önde olduğumuz için çok da önemsemedi

Cem Goren

sen bile kurtaramadın
allahından bul kupanın kulpu seninde hakkın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ata vicente

O hareketın tek bır sebebı vardı kıyamadı febesıne 4-1 ıle 4-2 arasında sansasyon farkı var sımdı 4-1 olsaydı kartal fark attı dıyecektı.Aklı sıra takımını kolladı seref yoksunu

Cem Goren

ama biz biliyoruzkı maç 4-1 :)

kartalpenchesi

hayatımda böyle komik penaltı görmedim :)

hakemide yenmek budur

teşekkürler beşiktaşım
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

[KralKartal]

acaba aziz yildirim bunyamine kiyak gececek mi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

kaleciler topa erisemeyecegini anladigi an kollarini yere koyarlarki,penaltiya sebep olmasinlar
hakanda bunun en iyi örnegini gösterdi,nasil görmez hakemler bunu anlamiyorum,yada futbolun kuralinimi bilmiyorlar
ayrica semihin ekreme arkadan kasti olarak vurmasi kirmizi karttir,bi kac calim yedikten sonra kasti olarak arkadan vurdu
Allahindan bul gezer hoca
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

ps2de bile boyle penaltı verilmiyor ama ne yapsın 4-1i gorunce zoruna gitti ama ne diyoruz ZORUNA GİDENİN BORUSUNA GİTSİN

djinonu

hakem cok art niyetliydi
bizimkisi yere düser calmaz fblisi düsünce (ossuruktan)>affedersiniz
hemen eli cebine gider....