Ana Menü

Anket | Yenilginin sorumlusu kim?

Başlatan [KralKartal], Mayıs 04, 2009, 18:11:38

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alpguldal

sıcaklarda futbolcuların terlediğini! söyleyen beşiktaş feneri yener diye kenarda çamur için hazır bekleyen, her hakem hatasını bak gördünüzmü diye medyaya şikayet eden hoca bülent ppt dosyalarıyla hakem şikayet etmek için basın toplantısı yapan tezgahtarın kralı ergun gürsoy yoldaşı adnan polat ın bizim serdar özkana yaptığımız protestodan fazlasını hakkettiğini gs maçında pankartlarla dövizlerle göterelim küfür etsen nolacak olan gene bize oluyor: bu tipler sevimli şirin mağdur taklidi yapıyor utanmadan istanbul belediye sivasta taraftar desteği alsa bülent uygun ne yapacak kendi olimpiyat stadına gelince sivaslıları görmedi mi bi de orada görsün belediye taraftarını ...

Rammos

sivokun ön libero oynadığı bütün maçlarda sıkntı çektik ..  ne işi var bu maçta sivokun orta sahada allah aşkına  buyüzden orta saha 2 pas yapamadı kendi kendimizi sabote ettik.  ben bu sezon bu kadar kötü bi Beşiktaş izlemedim nasıl becerdiler bunu bi anlatsınlar bize...
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

IL Capitano

Defansi bile olmayan fenere karsi hucum bile yap(a)mayan ofans hattimiz..

yani futbolcular..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

BJK_Kübra

Ruhsuz futbolcular, iyi oynayan oyuncuyu çıkaraan yerine en kötü oyuncuyu alan ve kötü oyuncuları oyunda tutan M.Denizli ve Beşiktaşımızı batıran yönetim..
Ayrıca bazı arkadaşlar taraftar demiş tabi taraftar bu takımı desteklemeye gidip kazanıcamıza inanıp büyük üzüntüyle sinirli ve ağlamaklı taraftarlarda suç!!!!
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

M34

Fenerbahce - hepimizi yaniltti ... son haftalarda hep Fener yenilirdi zor durumda olan takimlara karsi, simdi bizim maglubiyetimizle Fenerlilerin biraz olsun yüzü güldü ... haklarini teslim edelim, son bir kac aydir Galatasaray gibi aglamiyorlar her mactan sonra yok federasyonmus, yok hakemmis diye ...

neticede en büyük Robin Hood biz olduk simdi

carsi52

Her ne kadar rakibi küçümsemedik desekte rakibi küçümsedik.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

yok alex yok lugona yok dediler coluk cocuk dediler ama hava toplarında bir gokhan gonulden top alamadılartabikide futbolcuların en buyuk suc[/]
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

futbolcular çıkan maç ortada ve iyi oynan bir maç yoktu ortada sorumlusu iyi oynamayan futbolcular

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Herkes inanmışken futbolcular birden bire inanmışlığını yitirmiş gibiydiler çok kötüydüler Futbolcular Ve Hakem
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Bircan*

malzemeciye 4 oy ne alaka :D
neyse.. denizli+oyuncularımız..
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

CR7

Yanlış 11 tercihi ile M.Denizli ve yanlı(ş) kararlarıyla hakem olduğu iddia edilen şahıs
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

noumAyberk

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Mayıs 05, 2009, 22:44:10
Ruhsuz futbolcular, iyi oynayan oyuncuyu çıkaraan yerine en kötü oyuncuyu alan ve kötü oyuncuları oyunda tutan M.Denizli ve Beşiktaşımızı batıran yönetim..
Ayrıca bazı arkadaşlar taraftar demiş tabi taraftar bu takımı desteklemeye gidip kazanıcamıza inanıp büyük üzüntüyle sinirli ve ağlamaklı taraftarlarda suç!!!!
önce 2005-2006 sezonunda İnönüde fenerbahçeyle oynadığımız maçın tamamını ardındanda bu sene ki maçın tamamını tekrardan bi izlemeni öneririm.Eminim sende farkı anlayacaksın.
Futbolcular stresten bashederken kızıyoruz haklıyız ama bu taraftarda eskisi gibi 90 dakika bağırmalı.

sercAn1903

taraftar o kadar ümitli o kadar sevinçliydiki takımı öyle görünce kim olsa yıkılır sarsılır şaşırır donup kalır. ben bile tv önünde ne olduğumu şaşırdım. şampiyonluk yolunda bi takımsın sen öyle oynamak gerekki akıllara zarar saldırman gerek ne pahasına olursa olsun. böyle futbolcuyu desteklesen ne olurr desteklemesen ne olur umurlarında değilki onlarında
futbolcu derbide stres yapıcaksa ne anladım ben o işten.
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

noumAyberk

Sercam 30. dakikada gol yedik. O zamana kadarda fena değildi takım yani en azında 1-2 atağımızı hatırlıyorum ben maçı televizyondan izlemedim sana soruyorum hadi gol yedikten sonrasını geçtim kaç kere televizyonun sesi çok çıkan sesten dolayı cızırtı çıkartmaya başladı?
Onuda geçtim bir pankartımız vardı "Şu Anda ki Ses Düzeyi Orjinaldir Tv'nizin Ayarlarıyla Oynamayın"
Sen pazar günü böyle bir ses hatırlyır musun? :)

rudy1903

Kadro seçimi yanlış bunumu göremeyen anlamıyor demektir arkadaş.Cisse gibi bir profesyonel seneye beşiktaşta devam etmicek belli buna rağmen adam çok ii oynuyor.Ernst gibi bir adamı çıkarıp gece kuşu serdar özkanı nasıl alırsın.maça 2 forvetle neden başlamassın ezikbahçe olmuş adamlar resmen mağlup olmaya fark yememeye gelmişler.baktılar bizde de bi numara yok yenelim bari dediler.maçtan önce denizli muhtemel sivas yenildi bizde bugün lider oluruz havasını takıma yansıttı ama ters tepki oldu rahatladı.ite köpeğe bizi rezil ettiler.