Ana Menü

Hazmedemiyorum !

Başlatan Bircan*, Nisan 26, 2009, 13:02:04

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

Bugünkü maçtan daha çok önceki maçlarını düşündüm...eğer herkese eşit davranılsaydı bu ligde,nerede olacağımızı ve onların nerde olacağını...ama düşünmek kar etmiyo işte...

EVET HAZIMSIZIM BEN VE HAZMEDEMİYORUM...

Başkanı çıkıp "bizim şampyonluğumuzu istemiyolar" diyerek federasyondan ceza alıyor,birkaç zaman sonra teknik direktörü "bu söylemler bazen oyunun bir parçasıdır" gibi bir açıklamada bulunuyor...

Aynı teknik direktör "7 yeriz 9 yeriz ama 8 yemeyiz" diyip matematikten ve zekadan bi haber olduğunu gösteriyor...

Sevinince halkın sempatik kahramanı olmaya çalışıyo,kızınca kulübesinin camını aşağıya indirebiliyor...

"İstanbulda LAİLA sivasta LA İLAHE İLLALLAH" diyip geçmiş senelerin şampiyonlarına bakma gereği duymadan dini bile kendi çıkarları için kullanıyo...

"Biz Anadolu insanıyız,Anadolu takımıyız" diyip Andoluyu yanına çağırıyo ama daha geçen hafta "Bi Anadolu takımı Anadolu'dan şampiyon çıkmasını nasıl istemez,bize nasıl YATMAZLAR" diyecek kadar ileriye gidebiliyor...

Kendi çabalarından çok o sevmedikleri,şampiyonluklarını SÖZDE İSTEMEYEN hakemler sayesinde hala liderler...

Onların futbolcuları yapınca "futboldur bu,olur" ,biz yapınca hatta biz yapmasak da başka muamele....

Belki de bunları şuanda konuşmanın bi anlamı kalmadı,alınan puanlar zaten alındı....
Ama tüm bunları hazmedemiyorum işte,çünkü BEŞİKTAŞ şampiyon olsa da olmasa da arkasında konuşulacak bi şaibesi,yalanı dolanı hiç olmadı...

Hak ederek şuan lider olsalardı eğer,onlara ilk alkış tutan bizler olurduk....Dedim ya,HAK ETSELERDİ.....

ŞANS BİZDEN YANA OLACAK,
ALLAH'IN ADALETİ BİYERDE ORTAYA ÇIKACAKTIR....

BEŞİKTAŞ ımıza düşen her maçı kazanmak...
Bize düşen her maç ölümüne destek olmak...

BU LİGİN SONUNDA İKİ KUPAYI DA ALAN BİZ OLACAĞIZ....

İNANMAYA DEVAM ARKADAŞLAR...
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

carsi52

Sivasspor,Anadolu klübü olduğundan bu durumu kullanıyor ve bazı maçları bu yüzden kazanıyor.
İnsanlar Beşiktaş,Fener,Galatasaray kazanmasında Sivas kazansın anadoludan şampiyon çıksın diye düşünüyorlar.
Bölünür senin için uykular!

Bircan*

evet son ts maçında bariz görüldü zaten...
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

keskinli

yazinin haklilik payi cok
özellikle son 10 maci izlersek hakem hatalarinin sivasin lehine oldugunu görebiliriz
ama sivassporun bu duruma gelmesinde kendilerinin oynadigi iyi futboluda unutmamak gerekir
ayrica ts mac vermedi sivasa.
sivas kötü gününde olan trabzonu hakkiyla yendi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 26, 2009, 15:11:41
yazinin haklilik payi cok
özellikle son 10 maci izlersek hakem hatalarinin sivasin lehine oldugunu görebiliriz
ama sivassporun bu duruma gelmesinde kendilerinin oynadigi iyi futboluda unutmamak gerekir
ayrica ts mac vermedi sivasa.
sivas kötü gününde olan trabzonu hakkiyla yendi

nokta.
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Bircan*

yapmayın ya..
zamanında yolumuza hem inönüde hem tirabzonda taş koymuş bi takım bu..
şimdi sivasa karşı anormal derecede silik oynamasının acıklaması bu olamaz..

ilhan mansız_melis

Eğer bugün Sivasspor'un başında fenerin köpeği olmasaydı bir çok kişi Sivasspor'u destekleyecekti veya biz şampiyon olamazsak Sivas olsun derdik ama bu fenerin köpeği soğuttu bizi Sivas'tan!

Sen ne kadar yüzsüzsün ki hakemler bizi şam. yapmaz dersin ulan salak o hakemler yüzünden ordasın sen !

Tek dileğim bu sene olmaz ama inşallah seneye küme düşersin Sivas!
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

cok dogru yazılar bir çok yerinde katılıyorum bulentın asker selamı laila yok la ilahe illallah gibi sozleri onu cekici kıldı artık mecnun otyakmazın bizi şampiyon yapmazlar gibi konusması anadoluyu cekici hela getirdi ama sunuda unutmayalım biz eger sivası yenseydik inonude ve deplasmanda şimdi bunlar olmayacaktı...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

İnönüde bile yenseydik yeterdi..

keskinli

Alıntı yapılan: Bircan* - Nisan 26, 2009, 16:01:57
yapmayın ya..
zamanında yolumuza hem inönüde hem tirabzonda taş koymuş bi takım bu..
şimdi sivasa karşı anormal derecede silik oynamasının acıklaması bu olamaz..

tas koymak diye bi yorum kabul etmiyorum ben,herkes kazanmak icin oynayacak tabiki
trabzondaki macta korkak oyun yüzünden puan kaybettik.inönüdeki mactada trabzonu sivasdan beter ettik ama gol atamadik,yani bizim sucumuz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Trabzon neden maç satsın ki ?
Trabzon,Sivas'ı yenseydi şampiyonluk yarışına Trabzon'da dahil olucaktı.

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 26, 2009, 14:33:11
Sivasspor,Anadolu klübü olduğundan bu durumu kullanıyor ve bazı maçları bu yüzden kazanıyor.
İnsanlar Beşiktaş,Fener,Galatasaray kazanmasında Sivas kazansın anadoludan şampiyon çıksın diye düşünüyorlar.

benim anlayamadığım nokta
radyolarda duyuyorum yada canlı yaşıyorum

beşiktaşlı abilerim bu sene sivas şampiyon olsun bi senede anadoludan şampiyon çıksın
sanki biz her yıl şampiyon olan bir takımızda öyle diyorlar
ayrıca banane ya anadoludan umrumda değil

gerçekten böyle söyleyen sözde beşiktaşlılardan nefret ediyorum
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Cem Goren

ya bi laftır gidiyor trabzon maç sattı ne satması ya trabzon kimki maç satacak kaldıkı adamlar bu sene şampiyonluk falan diyorlardı gerci içlerinde patladı ama satmazlar maçı sivas cıktı oynadı bunu uzatmanın bir mantıgı yok
ama olurda sivas sampiyon olursa o aglamaların o asker selamlarının altında yatan duygu somurulerinin bu kupa anadolunun lafı yuzunde olacaktır ve bu laflar yuzunden satarlarsa maçı satarlar
biliyoruzki turk insanı duygusal yapacak hiçbirşey yok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Trabzon SIVAS macinda, SIVAS TS yi dagitti yahu
maci izlemeyen izlesin, yani hakkiyla kazandi...

ayrica bu sozlerden sonra SIVASI yenemedik ya,
ben bu takima kirginim, anca sampiyonluk telafi eder !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Bircan*

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 26, 2009, 20:04:15
Trabzon neden maç satsın ki ?
Trabzon,Sivas'ı yenseydi şampiyonluk yarışına Trabzon'da dahil olucaktı.

"anadolu milliyetçiliği" olabilir mi?