Ana Menü

Vermediği penaltıyı itiraf etti !

Başlatan Bircan*, Nisan 20, 2009, 11:00:54

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

Dün akşam oynanan Beşiktaş-Bursaspor maçından hakem siyah beyazlı taraftarın büyük tepkisini çekti. İddialara göre o da itiraf etti.   Dün akşam oynanan Beşiktaş - Bursaspor karşılaşması golsüz berabere bitti. Maçtaki yönetimiyle Beşiktaş taraftarının tepkisini çeken hakem Deniz Çoban'la ilgili şok bir iddia ortaya atıldı.

İddiaya göre Çoban, maçtan sonra gözlemci Ahmet Akçay'a, "Hocam, Beşiktaş'ın bir penaltısını atladım, kusura bakmayın" dedi.

Eski Hakem Metin Tokat da hakem Deniz Çoban'la ilgili olarak şunları söyledi.
İLK SARI KART DOĞRU İKİNCİSİ HATALI
"Çok koştu. Pozisyonları yakından izlemesi sayesinde faullerde doğru kararlar verdi. İkili mücadelelere müsaade ederek oyuna tempo kazandırdı. Ceza alanı içinde penaltı beklentisi içinde kendini yere atan Bobo'ya aldatmadan dolayı gösterdiği sarı kart doğruydu. Elle oynamadan dolayı İbrahim Toraman'ı arka arkaya gösterdiği iki sarı kartın ardından kırmızla oyundan ihraç etti. İlk sarı kart doğruydu. İkinci sarı kart ise tartışmalıydı. Topa kafa vurmak üzere yükselen İbrahim Toraman'ın rakibin müdahalesi ile dengesi bozuldu ve istemdışı olarak topla elle oynadı. Serbest vuruş kararı doğru, ancak kanımca sarı kartını kullanmayabilirdi
GÖKHAN ZAN-SHİN KARARI HAKLI
Pozisyona çok yakındı. Sarı kartını kullandığı için eleştirmek haksızlık olabilir. Ceza alanı içindeki Gökhan Zan-Shin mücadelesi sonrası devam kararında haklıydı. Seyircilerden ve oyunculardan gelen baskı ve itirazlardan etkilenmedi. Sakinliği, özgüveni, tutarlı davranışları, objektif kararları, oyuncularla kurduğu iyi iletişim ve avantajlara dikkat etmesiyle Deniz Çoban'ın zorlu karşılaşmadaki genel yönetimi başarılıydı.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

keskinli

maca direk etkisi olan bi hakeme basarili demek ne demek?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Bircan*

eyyam demek abi ne demek olacak başka ?!?!?!
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

BJK_Kübra

Tabi kesinlikle çok başarılıydı!!! Her kendilerini yere attıklarında oyunu durdurdu adam ya ama bizim futbolcular düşürüldüğünde yok faulu kartı geçiyorum oyun bile durmadı ki maçı böyle yöneten biri bize haklı penaltımızı vericek tabii.. Toramanı haksız yere attı oyundan ya gerçi ilk kartı verdiği pozisyonu tam göremedim karışıktı biraz orası özetide izleyemedim snra am ikincide hiç bişey yoktu yaa.. Tam bir şerefsizdi hakem!
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

djinonu

Erman oku bakalim bunun dedigi lafi atlami$ penaltiyi simdi ben sana ŞILT vereyimmi?

carsi52

Allah belanı versin DENİZ ÇOBAN !
Dahada hiç bir şey demiyorum.
Bölünür senin için uykular!

djinonu

kardesssssssss bu belalar yerini bulsaydi cok can yanardi;)

erdibatmaz

Süper Lig'de Beşiktaş ile Bursaspor takımları arasında dün oynanan karşılaşmanın hakemi Deniz Çoban ile gözlemcisi Ahmet Akçay, medyada yer alan ve aralarında geçtiği iddia edilen diyalog ile ilgili açıklamada bulundular.

Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesi aracılığıyla yapılan açıklamada Deniz Çoban, müsabakadan sonra gözlemci Ahmet Akçay'a söylediği öne sürülen ''Hocam! Beşiktaş'ın penaltısını atladım, kusura bakmayın'' ifadesinin gerçek olmadığını bildirdi.

Gözlemci Ahmet Akçay da Deniz Çoban ile aralarında böyle bir diyalog yaşanmadığını ve iddia edilen konuşmanın hayal ürünü olduğunu ifade etti.

AA
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Bircan*

Alıntı yapılan: Free İdea - Nisan 20, 2009, 23:22:57
Süper Lig'de Beşiktaş ile Bursaspor takımları arasında dün oynanan karşılaşmanın hakemi Deniz Çoban ile gözlemcisi Ahmet Akçay, medyada yer alan ve aralarında geçtiği iddia edilen diyalog ile ilgili açıklamada bulundular.

Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesi aracılığıyla yapılan açıklamada Deniz Çoban, müsabakadan sonra gözlemci Ahmet Akçay'a söylediği öne sürülen ''Hocam! Beşiktaş'ın penaltısını atladım, kusura bakmayın'' ifadesinin gerçek olmadığını bildirdi.

Gözlemci Ahmet Akçay da Deniz Çoban ile aralarında böyle bir diyalog yaşanmadığını ve iddia edilen konuşmanın hayal ürünü olduğunu ifade etti.

AA

bu adam "penaltıyı atladım" diye bi açıklama yapmıstır, çnkü maç yönetimindeki karakterinden dolayı beklerim.. sonra da cıkıp hayır yapmadım dye kendini savunacak tabii ki..

ateş olmayan yerden duman cıkmaz arkadaslar, gözlemciye "atladım" diye bi cümle kurmustur bnce..

keskinli

hürriyet haftanin hakemi secmis bu "düdügü"
düdüklerin düdük secmesi bu kadar olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Bircan*

abi inönüde beşiktaşı katleden hakemler kahraman, cesur olur zaten..
DÜDÜKLERİN seçtiği DÜDÜK de ancak böyle olur..
alayı düdük, ama şampiyon olunca alayını bağırtacaz, öttürecez ;)

Cem Goren

sadece hurriyet degil fanatikdede haftanın hakemini bu dallamayı secmisler
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Bircan*

alayı kolpa ya bunların..
beşiktaş büyük taştır altında kalırsınız !