Ana Menü

[18 Nisan 2009]Galatasaray - BeşiktAş'ım.. {19:00}

Başlatan BerkAy1903, Nisan 14, 2009, 16:50:24

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BerkAy1903

Akatlardaki iLk maçta 66 - 58 Ezmiştik... Bu maçıda aLırsak Muhtemel bir play off eşlemesinde 1-0 önde başlıyoruz...

SaLdır KartaL'ım !
19o3

Cem Goren

zor bir maç olacagı kesin gs evinde salon genelde hep dolu oluyor en azından bi 500 kişilik kemik tayfa geliyor bu maçta dahada dolacaktır işimiz zor ama yinede iyi bir oyunla yeneyecegimiz takım yok

SALDIR BEŞİKTAŞIM
altın kapılarımız kan oldu tayfun

kartalpenchesi

zor maç umarım kazanır seriye 1-0 önce başlarız

saldır beşiktam oleyy !
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

+18 !

aLacağız gibi bir his var içimde umarım öyLe oLur..

SaLdır Beşiktaş 'm

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Cem Goren

gs bu ara cok formsuz onune gelene yeniliyor bizde iyiyiz bu ara inş. kazanırız
2/2 oynadım hayırlısı :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

Gs çöküşte kazanırsak play offta 1-0 üstün başlıyacağız.
Buda büyük bir avantaj demek
ilk maçtaki yürekli oyunu sergilersek rahat bir şekilde kazanırız...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Bircan*

topice ilgi niye yok, mac skoru ne durumda, takip eden yok mu arkadaslar yaaa..?
link verse bari biri
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Bircan*

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Bircan*

carsi52

Bölünür senin için uykular!