Ana Menü

Buyur burdan yak...

Başlatan ata vicente, Nisan 13, 2009, 10:05:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ata vicente

Kendi sahasında Antalyaspor'u 1-0 yenen Sivasspor, Beşiktaş'a devrettiği liderlik koltuğuna tekrar oturmasına rağmen endişeli.   
Kulüp başkanı Mecnun Odyakmaz, "Beşiktaş karşılaşmasını ve bu karşılaşmayı izledim ve bir şeyi çok iyi anladım. Bizi şampiyon yapmayacaklar" dedi.
Hakemlerin takdir haklarını üç büyüklerden yana kullandığını ifade eden Odyakmaz, "İlk karşılaşmada da böyle olmuştu. İkinci yarı 20 dakika top oynamıştık. 5 dakika sahanın içinde yatan futbolcuyu o maçta da görmüştük aynı sahneleri bu karşılaşmada da gördük.
İNŞALLAH YANILIRIM
Hakem de buna izin verdi. Sahaya ikinci bir topu bilerek atan futbolcuya dahi sarı kart göstermedi. Bunları ve Beşiktaş karşılaşmasını izledikten sonra bizi şampiyon yapmayacakları gibi bir kanaat doğdu içimde. İnşallah böyle değildir" diye konuştu.
Kaynak: Hürriyet

Agzımı bozmamam sana ve teknıkdırektor kılıklı adamına degıl bu foruma olan saygımdandır.Sen cık once kımın adamısın onu bı acıkla kamuoyuna.Nezaman adam oldunda Besiktaş gibi koskoca bir camianın 106yıllık bır cınarın ısmını destursuz agzına alıyorsun...Gelde cıldırma...

NoPasaran

Yahu ben başka maç mı seyrettim..

Penaltı pozisyonu konusunda hakemler bile 2 ye ayrılmışken ne bu açıklamalar.

Korkunun ecele faydası yok beyler..

GELİYORUZ!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

lambkuzu

Bu tür açıklamalar sezon sonuna doğru her zaman yapılır. Herkes bu tür demeçler verir . Evet Beşiktaşımız şampiyon olacaktır sezon sonunda fakat bu kişinin dediği gibi değil elbette bileğinin hakkıyla . Öteki türlü gs ve fb den ne farkımız kalır . Pis kokular gelen bir şampiyonluğu asla  istemez bu taraftar.

:bjk :bjk :bjk :bjk
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

Catak

az kaldı en fazla iki hafta sonra lideriz etekler tutuşmaya başlayınca millet nereye saldırcagını bilemez yaa o misal!
:bjk :bjk SALDIR BEŞİKTAŞIM! :bjk :bjk
ÇATAK

eRe

bosuna ugrasmayın korkunun ecele faydası yoktur!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

Geçen hafta Denizli'nin nizami golü verilmediğinde nerdeydin arsız herif.

Bu hafta hakem Antalya'lı oyuncuyu nasıl ucuz bi şekilde attı gördük, Eskişehir maçında adamların çok net iki penaltısı verilmedi, o zaman nerdeydin.

Akıl hocalarından aldıkları ile konuşuyor, kendisi de biliyor şampiyon olamayacaklarını şov yapıyor.

Alayınızı kuduzdan kudurmuş köpekler gibi bağırtacağız ulan 34. haftayı bekleyin !

+18 !

ancak korkakLar bahane buLur e sizde doğaL oLarak korkuyorsunuz ! Çünkü biLiyorsunuzki Beşiktaş büyük taştır !