Ana Menü

Şimdi Tanışma Zamanı..

Başlatan NoPasaran, Ocak 30, 2007, 01:50:26

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mr.eagle

hoşbulduk arkadaşlar ama bana yeni muamalesi yapmayın ben yıllarımı buraya vermiş birisiyim heheh
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

Bircan*

Alıntı yapılan: mr.eagle - Mayıs 23, 2008, 16:05:12
hoşbulduk teşekkürler ama seni tanımıyorum ben. Sen yenisin galiba(şaka tabi) :P
sadece "sen yenisin galiba" dediğin mi şaka yoksa tanımadıgın da mı saka :D yoo yeni değilim gayet eskiyim :P :D
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

mr.eagle

sen yenisin galiba demem şakaydıCheesy
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Delirdik

Alıntı yapılan: mr.eagle - Mayıs 23, 2008, 16:08:23
hoşbulduk arkadaşlar ama bana yeni muamalesi yapmayın ben yıllarımı buraya vermiş birisiyim heheh

Bir yıLLık süreyi kapamak için çok çaLışman gerekiyor o zaman (:
YazıLarını merakLa bekLiyor ve hoş geLdin diLekLerimizi sunuyoruz ;D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

mr.eagle

Alıntı yapılan: Buz - Mayıs 23, 2008, 17:48:23
Alıntı yapılan: mr.eagle - Mayıs 23, 2008, 16:08:23

Bir yıLLık süreyi kapamak için çok çaLışman gerekiyor o zaman (:
YazıLarını merakLa bekLiyor ve hoş geLdin diLekLerimizi sunuyoruz ;D
elimden gelen mücadeleyi sahaya yansıtacağımdan emin olabilirsin gökhan ;D

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

sercAn1903

hoş geldin. :)   gökhan abininde mavilik gidince bir garip oldu :)
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

bahadıR

Alıntı yapılan: mr.eagle - Mayıs 23, 2008, 15:58:10
merhaba arkadaşlar kendimi tanıtıyım ben görkem gezer yaş 22 mekan ankara. foruma 2 yıldan fazladır üyeyim sürekli takip ettim okudum ama yazmadım nedense ;D bir çoğunuzu tanıyorum bu sayede siz beni tanımasanızda :P bundan sonra forumda aktif olmaya yazmaya başlıyorum. siyah beyaz kalın
hoşgeldin
ankaranın neresinden ben eryaman :P
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

mr.eagle

Alıntı yapılan: bahadıR - Mayıs 23, 2008, 18:32:33
merhaba arkadaşlar kendimi tanıtıyım ben görkem gezer yaş 22 mekan ankara. foruma 2 yıldan fazladır üyeyim sürekli takip ettim okudum ama yazmadım nedense ;D bir çoğunuzu tanıyorum bu sayede siz beni tanımasanızda :P bundan sonra forumda aktif olmaya yazmaya başlıyorum. siyah beyaz kalın
hoşgeldin
ankaranın neresinden ben eryaman :P
hoşbulduk ben yenimahalleden

keskinli

hosgeldin görkem
aktif olmak pasif olmaktan iyidir
ankara yenimahalleye selamlar :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

mr.eagle

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 23, 2008, 19:28:50
hosgeldin görkem
aktif olmak pasif olmaktan iyidir
ankara yenimahalleye selamlar :)
hoşbulduk abi a.selam

saldır beşiktaş

merhaba herkese kendimi tanıtayım adım eren yaşım 17 di yaşındayım foruma üye olalı 1 ay oldu iyikide olmuşum hem eğleniyorum hemde beşiktaşı konuşuyorum ha bu arada gaziosmanpaşanın karayolları mahalesinde takılıyorum
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

pelin_bjk

merhaba ben pelin. 89 doğumluyum, istanbulda oturuyorum
yıldız teknik cevre mühendisliğinde öğrenciyim

gözzde_bjk

Canım benim hoşgeldin,seni buralarda görmek çok güzel :ask
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!