Ana Menü

Yonetimden Acıklama Geldi!!! (altı cizili yere dikkat) BRAVO YONETİM!!!!

Başlatan Cem Goren, Nisan 05, 2009, 16:27:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Bugün oynanan Beşiktaş-Kayserispor maçının öncesinde Beşiktaş taraftarları Barbaros Bulvarı'ndan itibaren Futbol Takımımız'ı getiren otobüse eşlik ederek, Takımımız lehine tezahüratlar yapmak için biraraya geldiklerinde maalesef son derece üzüntü verici olaylar meydana gelmiş, taraftarlar arasına giren, davranışları asla kabul edilemeyecek             bazı gruplar polisimize karşı zaman zaman hoş olmayan davranışlarda bulunmuşlardır.

Özellikle polis teşkilatımızın 164. yılını kutladığımız böyle bir haftada sağduyudan, itidalden yoksun kişilerin görevlilere yaptığı bu yanlış hareketler Beşiktaş Camiası'nı ve Yönetimimiz'i derinden üzmüştür.

Ancak olaylar ve eylemlere müdahale sırasında birçok masum taraftarımızın maça gelişlerinde ve stadyuma girişlerinde zarar görmeleri, fiziki itiş kakış içinde kalmaları ve mağduriyete uğramaları üzüntümüzü daha da arttırmıştır.

Süper Lig'in son haftalarına girerken ve Takımımız tüm Camiası ile kenetlenip şampiyonluğu hedeflerken gerçek Beşiktaş taraftarlarının daha sakin, ölçülü hareket içinde olmaları gerektiğini, bugünkü olaylardan tekraren büyük üzüntü içinde olduğumuzu kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu

gidip birde ozur dileyip tesekkur etseydiniz

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Taraftar polise bağırıyor, istifaya davet ediyor cerrahı

bizim trübünlerde polis videosu dönüyor..

Sen çal sen oyna ...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Böyle başkandan yönetimden başka ne açıklama beklenirdi ki..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Guti ORÇ.

1 değil 2 değil yaptıklarınız yeter ya kapansaydınız ayaklarına polisin utanmasalar abi bizimkiler yapmış bi hata affet diyecekler..kolpa yönetim...

Simurg

Zaten çarşıda başka takımın taraftarı
kilimcininkör oğlu dimi yönetim sende salla
polis ayrı vursun sen başka yık nolcak ki maksat yeşillik utan!

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

beckyZWICKY

Taraftar polisler tarafından şiddete uğramış (takım uğruna) taraftara bilmem ne yapmışlar vs vs bu gibi şeyler başımızdaki para babalarının umrunda bile olmaz. Bu açıklama dışında tersi bi açıklama olsaydı işte o zaman şaşırırdım. Beklenen açıklama yapılmış
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

kartalpenchesi

yeter be yönetim madem savunamıyorsun sus bare o zaman

adamlar bu yüzden haksız yere stadımızı kapatsalar

EYVALLAH diyeceksiniz !
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

ist.hatirasi/3-4

tuttuğumuz takımın yönetimi polisi savunmakta!
kaçı olayların içindeymiş ne görmüşler anlatsınlar!
YÖNETİM İSTİFA !!!

carsi52

Bölünür senin için uykular!