Ana Menü

Bu tekme Besiktas Taraftarina !

Başlatan [KralKartal], Nisan 05, 2009, 00:43:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Nisan 05, 2009, 13:41:53
Bu yapılan şeyler yüzünden takmımızın 1.30 saat boyunca yolda kaldığını sırf o yüzden ısınmalarını adam akıllı yapamadıklarını, Taktik kurgularınn tam olarak verilemediğini biliyor musnz?

Tamm organizasyon süper oraya giden bütün taraftarları tebrik etmek lazım ama belli bi yerden sonra olayın cıvkı çıkmış.. Takımdaki oyuncuların röpörtajlarını izliyorum hepsi o dumandan sıkışıklıktan şikayetçi olduğunu bildiriyor..

M.Denizli bir daha yapmayın gibilerinden şeyler söylüyor.. Haklılarda.. Şölen havasında geçecek bir organizasyon tam bir cehenneme dönüştü..

Bir kaç resim gördük polislerin taraftarlarmza saldırdığı hakkında ama bu olaylardan önce 4-5 kişinin bir polisi dövdüğünü atılan bir bira şişesinin bir polisin kolunu kırdığını biliyor musunuz?..
Haddini bilde konuş Benm üstüme 5 tane polis saldırıyorsa elbette onlara karşılığın vereceğim öyle mal gibi bakakmam kimse kusura bakmasın bana saldıranın kolunuda bacağınıda kırarım madem onlar insan değil sözden anlamıyor bizde onların anladığı dillden konuşuruz...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

keskinli

birbirinizi kirmadan yorum yapin!
bu konuda herkesin degisik görüsü olabilir,arkadasimiz baska bi acidan bakmis olabilir
bu görüslere saygi duymak gerek!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Tabiki bu olaylar TEK tarafli gelismez... Ama bu resimdeki TARAFTARIMIZ yakalanmis,
kendini koruyor, belli ki sagdan soldan bu resim cekilmeden baya hirpalanmis,
o TEKME neyin nesi??? Ben bu resimin , sadece bu resimin hesabini sorardim,
kalkmis baskan/yonetim aciklama yapip taraftari elestiriyor, polisi elestirmek
niye yok???!!

O taraftarin ustunde sari lacivert forma olsa, o tekme atilirmiydi?
O tekmeyi atan POLIS oldugunu unutup Besiktas taraftarina GICIK mi gidiyor?

Sayin Cerrah o koltukta ne ise yariyor??? Birak Besiktasli olmayi, insana yani hicbir
taraftara bu sekilde SIDDET uygulanmaz !!
O koltugun hakkini verecekseniz oturun, yoksa sizi oraya ATAYANLARIn gonlunu hos tutmak
icin orda durmayiniz sayin Cerrah!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

aquilas

bu fotoda o tekme atan dengesiz ruh hastası polis dedikleri adamın fotosu açık açık belli yok mu bi yaptırım ulan millet devlete söver pkk yı över ölece bakarsınız kolpaların stadında açık açık bıçak çekilir ölece bakarsınız kaldıki durduk yere taraftar polise niye saldırsın polisin durduk yere geçen sezon parkta taraftarı nasıl tekmelediğini hepimiz gördük polis halkı ezemez asayiş sağlamak çok ayrı bir şeydir benim üzüldüğüm tek konu takımın ısınmaya geç çıkması belkide m.denizlinin söylediği gibi ben böle sevgiyi hiçbiryerde görmedim sevgiden boğuluyorduk diye hem iyi hemde kötü diye nitelendiriyodu ama bu maçı kazanmamız çok çok iyi oldu bu kadar zor bi atmosferden çıkmak kolay değildi

BJK_Kübra

Valla polislere Cordoba'nın gittiği gs maçından beri uyuz oluyorum o maçtan sonrada abimle maçtan çıktık olaylar var taşlar fırlatılıyo küfürler felan.. Abim beni bian önce götürmeye çalışıyo koluna girmişim abimin gelmiş abimi itiyo ulan yanında kız var görmüyomusun be bırakta çıksınlar dimi ama yok işte gıcıklık yapcaklar ya tabi abimde polis demedi onu itti bağırdı haklı olarak..
Dünde ne güzel şov hazırlanmış bi sürü kız erkek çocuk taraftar toplanmış bu çekememezlik nedir ya..Bu saldırganlık..
Sonra Beşiktaşlılar saldırdı felan yazıyolar..Valla herşey çok güzeldi güzel bi şov hazırlanmış adamların tavırlarına bak..Allah'tan olayların içinde kalmadım olayları görmedim çok şükür ama böyle olayların yaşanmasına gerçekten çok üzüldüm olayların arasındada kalabilirdim..zaten bize böyle dayranmalarını hiçbişey haklı gösteremez..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

pAscAliAnUmut

Ben o olayların içinde yoktum ben tv'den yapılan yorulardan duyduğm kadarıyla bu sözleri yazdığımı söylemiştm.. Siz yaşadıysanız anlatın öğreneyim(lim)

Lig Tv de dendiki OLAYLARDAN ÖNCE birkaç Beşiktaş taraftarı polislere saldırdı dendi işte kol kırılmaları felan ondan sonra yaşandı dendi.. OLAYLARDAN ÖNCE polise saldırma doğru mu?

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

siz bu ulkenin polisi olacaksınız he bırakın allah askına bayım
cerrah senden emniyet muduru olacak he bırakınız bu isleri
bizim orda sucumuz neydi sampiyonluga giden takımımızı desteklemekmi yada sovumuzu yapmakmı
eyy siz kendini polis sanan o uniformayı gıyıcne kendini bi triplere sokan kişilikler vicdan yoksunu herifler BUYUK BEŞİKTAŞ TARAFTARI bunun altında kalmaz emin olun herseyin hesaı yeri geldiginde sorulacaktır

evet yanlıslarımız olmadı degil orada agzıyla içmeyi hala ogrenemeyenler var ama sonucta onların hepsi İNSAN ve İNSANA yakısır muamele gormeyi alkollude olsalar hakediyorlar bunuda unutmayın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

Resim
Resim
Resim

ozellikle buna dikkat;Resim

karsımızda 21.yuzyılın turkiyesi kultur baskenti istanbul ve sozum ona can guvenligimizi saglayan!!! degerli!!! polisler
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Allah belanızı versin..

İtoğlu iyi..O tekmeyi senin bir yerine sokmak lazım adi herif..

üzerindeki üniformaya güvenip taraftara o tekme ne olursa olsun atılmamalı idi..

*Organizasyon malesef takıma zaarr vermiştir. Daha planlı işler yapılır umarım :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Gerçi bu organizasyon Bütün hafta boyunca planlanmıştı. Ama bazı şeyler düşünülmemiş belli ki..

Ama şampiyonluğa giden bu yolda daha fazla daha planlı organizasyonlar yapılmalı :D

NoPasaran

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Nisan 05, 2009, 17:11:45
Gerçi bu organizasyon Bütün hafta boyunca planlanmıştı. Ama bazı şeyler düşünülmemiş belli ki..

Ama şampiyonluğa giden bu yolda daha fazla daha planlı organizasyonlar yapılmalı :D

Takım stada geç giriyorsa başarısız :D

Daha şampiyon olmadık ama taraftarı heyecan bastı :D Neyse hoş göreceğiz hepsinin temelinde sevgi var :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Hakkaten ya ben 2003'te bu kadar heyecanlı olduğumu hatırlamıyorum :)

Neyse bekleyip görücez..

Takım 25-30dk lık yolu 1.5 saatte almış Volkan abi :D Sen düşün gerisini bunun ısınması var taktik kurguları var :D

Bu curcunada nasıl gitsinler ki :D

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Bircan*

eevet bu resım her seyı anlatıyo ıste super bı ındex olms forzaya tebrıkler..

gelıyor cocuklar ulan !
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

BJK_Kübra

Onlar okadar zamanda aldıysalar yolu bizde o soğukta rüzgarda dona dona bekledik!! Ayrıca eğer polisler işkenceye çevirmeseydi başta çok güzeldi karşılıklı kaldırımlarda toplanılmıştı, barborastan beşiktaşa kadar taraftarlar bekledi..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org