Ana Menü

Zapotocny yolcu!

Başlatan KeePSaKe, Mart 26, 2009, 02:34:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

25 Mart 2009 Çarşamba * 08:52

Ligde ilk iki sırayı alıp, Şampiyonlar Ligi'ne katılmayı hedefleyen Beşiktaşımızda yeni sezon için kollar sıvandı.
  Ligde ilk iki sırayı alıp, Şampiyonlar Ligi'ne katılmayı hedefleyen Beşiktaşımızda yeni sezon için kollar sıvandı. Siyah-Beyazlılarımız, Devler Ligi için kaliteli isimlerle kadrosunu takviye etme peşinde... Kara Kartallarımız, Şampiyonlar Ligi'ne adını yazdırdığı takdirde, 2-3 yıldız oyuncuyla kadrosunu takviye edecek. Cisse ile yolları ayırmayı planlayan Beşiktaşlı yetkililer, gönderilecek diğer ismi de belirledi: Tomas Zapotocny...
Başkan da yıldız istiyor
Edouard Cisse ile Tomas Zapotocny'yi göndermeyi düşünen Beşiktaşımız, ilk iş olarak sağ kanada takviye yapacak. Bu konuda teknik direktörümüz Mustafa Denizli'nin çok yönlü bir çalışma içerisine girdiği öğrenildi. Başkanımız Yıldırım Demirören'in ise, çok ünlü bir yıldızı getirip, camiaya yeni bir heyecan katma düşüncesi olduğu dile getirildi. Bu arada Kara Kartallar'ın Avrupa'daki genç gurbetçileri de mercek altına aldığı bildirildi.

Kaynak: Fanatik
Since 1903

eRe

yalan ya
takıma ısıncak yarar getırcek satcaz bu mu buyuk takım mantıgı?
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

erdibatmaz

fanatik ise inanmıyorum. ne kolpa bir basınımız var ya.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Alp Erdem

inşallah gerçek değildir gerçekse türkiyenin en iyilerinden biri olan zapo muzu bitirmiş olacağız

carsi52

Bu yönetim Zapotocny'den iyi defans bulamaz.
Satamazlar :D
Bölünür senin için uykular!

CR7

Zapotocny'yi sivas maçında gördüm tüm görüşlerim değişti hakkındaki
bu adam stoper sivok da ön libero oynayınca takımın dengesi takımın kimyası bozuluyor
bence ya sivok zapo stoper oynayacak ya da gökhan zan-ibrahim toraman'dan biri stoper oynuyorsa biri yedek oturup cisse mecbur oynayacak.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

alpin yıkılma anı :D

şaka bi yana zapo giderse üzülürüm...

genç oyunculara gelince sadece mercek altına alıyoruz icraat yok sonra fener alıyor.

ilhan mansız_melis

Takım şampiyonluğa gidiyor ya başladı kolpa basın ALLAH belanızı versin...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pAscAliAnUmut

Açıkçası ben lig öncesi hazrlık maçlarında felan izlediğm kadarıyla Zapo'dan çok umutluydum..(Özllkle Schalke maçı) 

Tamam İtalya'dan Türkiye'ye geldi kademe hatası yapacaktır ama bu kadar çok ta hata yapılmazki ya..
Mesela o fener maçında yaptığı hata neydi öyle..

Yerine daha iyi bir oyuncu alınacaksa bence gitmeli  :P
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Mart 28, 2009, 10:58:55
Takım şampiyonluğa gidiyor ya başladı kolpa basın ALLAH belanızı versin...

katılıyorum

Kolpa Basın Yine Bizi Karıştırmaya Çalışıyor !!
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

NoPasaran

Beklendiği gibi asla çıkmadı ve bunun değişeceğini düşünmüyorum. İnanılmaz hata yapıyor. Kötü oyuncu değil hatta kalabilirde ancak asla bizdende iyi klup onu almaz :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

arkadaşlar göremeyenler var aranızda galiba ama yaptığı hatalar gerçekten hatırasayılır değil(nekadar hatrı vardır bilemiyorum) sivoğun refleksleri inanılmaz.. zapo yüreğiyle oynuyor belki ama nebilim daha iyisi elbet bulunur.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

noumAyberk

Şampiyonluğa gidiyoruz bütün takım gidiyor.
fb ve gs berbat durumda ama yeni oyuncular geliyor.
Bırakın artık bu işleri