Ana Menü

Ali Şen: Ayağa kaltım Beşiktaş'lıları alkışladım.

Başlatan Yorgo1903, Mart 15, 2009, 00:05:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yorgo1903

MARATON.COM.TR: TRİBÜNLERDE 180 SANİYE KÜFÜR EDERSENİZ BİR CEZA YOK BUNA NE DİYORSUNUZ?

ALİ ŞEN: Komedi. Ama Federasyonda ne yapsın? Çare arıyorlar bir şekilde. Size bir şey anlatayım 1981 senesinde başkanım. Ordu idareye el koymuş dedim ki bana küfür ediyorlar. Ben diyorum ki en büyük Fenerbahçe. Basketbolda Galatasaray'ı yenememişiz 11 sene. Dedim yerle bir edeceğiz önümüze geleni yeneceğiz dedim. Basketbol kapalı yerde oynandığı için küfür edenleri tespit etmek kolay. Bizde bir yazı yazdık sıkıyönetim komutanlığına eğer bu küfürler devam ederse (A) maçlara çıkmıyoruz (B) eğer küfür edilirse müthiş şeyler yapacağız dedik. O haftada Beşiktaş, Fenerbahçe basket maçı var tribünler parmaklarını kaldırmışlar "Ali Şen, Ali Şen anlarsın ya" diye bağırıyorlar. Şimdi bu yaratıcılık bende ayağa kalktım Beşiktaşlıları alkışladım. Bizim insanımızın zekâsına yaratıcılığına dünyanın hiçbir yerinde eşi benzeri yok. Küfür yakışmıyor dinimizde bile yok. Küfür dinimizde 'kâfir' demektir. Bütün bunlara baktığımız zaman daha az küfür etsinler "ulan" falan desinler de galiz küfürler insanoğluna yakışmıyor. Müslümanlara hele hiç yakışmıyor, günah zaten.

Kaynak : http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=70448

Yaratıcı Beşiktaş taraftarından örnekler  :muhaha :muhaha
..Sen tribüncüsün dediler, Kız vermediler..

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

erdibatmaz

Beşiktaşlıları alkışlamış Ali Şen... hadi kutlayalım.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

carsi52

Bölünür senin için uykular!

melankolizm

djinonu

ayya$ bize neyin günah oldugunu anlatiyor bravo bende simdi aliseni alkisladim!