Ana Menü

Kalan MacLarimiz - Ne Dusunuyorsunuz ?

Başlatan CiCi_KizZ, Mart 10, 2009, 11:33:40

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

eleştirmek için eleştirmek... (!)

bizi elalemin itinden farklı kılan şeylerden biri de sinirine hakim olmak, ne şartta olursa olsun atıp tutmamak değil mi.. 3 gün gecince o eziklerin de siniri geçiyor zaten.....
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

carsi52

Benide elalemin itinden farklı kılan şey sana cevap vermemek.
Sen hayatın boyunca sinirine hakim mi oldun ?
Bölünür senin için uykular!

Bircan*

hayatım boyunca sinirime hakim olmadım elbet. maçtan sonra yıgılıp kldım. ben yatılı okulda kalıyorum abi.. yurtta 5-10 kişiyi geçmez beşiktaşlı. maçtan sonra yatakhanedeki halimi düşün.. bi de buraya bişi yazmış mıyım onu düşün. demek istediğim o. elalemin fenerlisi, hatta cinconlusu bile suratıma gülerken sesimi cıkarmams, tek kelime oyunculara ya da takıma vs laf etmems biriyim.. bu kadar sert cıkısmana ggerek yoktu bence.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

saldır beşiktaş

Her insanın patlama noktası vardır+ Bizimkisi had safadadır çünkü
6 yıldır şampiyon olamayan bir takımımız var bu tür tazıların yazılması gayet normal  ;) 
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Bircan*

sevinmek için sevmedik dememizin mantıgı nedir o zaman..

neyse konu hem dagılıyor hem de gergınlesıyor.. ben kendı adıma hatam varsa özür dilerim. ii geceler

carsi52

Senin nasıl bi durumda olduğun beni ilgilendirmez.
Öyle yaptıysan afferin sana.
Emin ol bende öyle yaptım.
Senin yine 5-10 BEŞİKTAŞLI arkadaşın var benim BEŞİKTAŞLI arkadaşım taş çatlasa 4 tane vardır.

Hem ben yazdıklarımda kötü bişey göremiyorum.
Şampiyonluk isteyen var mı diye sordum..Bunda hiç ama hiç bişey yok ki hala soruyorum.
Altınada yazmışım ŞAMPİYON OLCAĞIMIZA İNANMIYORUM DEMİYORUM !!!!!!!!!!!!!!
AMA OLAMAZSAKTA FAZLA ÜZÜLMEM ÇÜNKÜ BÜZÜN ÜZÜNTÜMÜ BU GECE GEÇİRİYORUM.
Peki bunda ne var ?

Şimdi gelelim diğer yoruma !!!!!!
Türkiye Kupasında intikamımızı alıcaz bu yenilgiyi takmayın unutun nasılsa intikam alıncak diyorum.

Var mı bunda çelişkili bişey ?

Bircan*

" Bu geceden sonra şampiyonluk isteyen var mı ? "

fenere koymadıktan sonra sampıyonlugun ne anlamı var lanet olsn der gibi bisi anlasılmıyor mu?

saldır beşiktaş

Sevinmek için sevmedik sözünün manası yeri ayrıdır.

6 yıldır şampiyon olmamış bir takımımız var ve ilk kez bu kadar yaklaşmışsın şampiyonluğa
evinde Fenerbahçe maçı var insanlar ekmek parasında attırıp bilet alıyorlar maça gitmek için
ama takımının futbolcuları sahada hiç bir şey yapmadan 1.70'lik Gökhan gönülün stoper oynadığı
maçta bir tane hava topu kazanmadan yeniliyor ondan sonrada futbolculara sahip çıkalım
Taraftar bu sabır taşı deği yeri geldiğinde patlar  ;)   
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Bircan*

taraftar hem patlar hem de sevinmek için sevmedik..
hadi bakalım neyse bisi demiyorum artık tm siz haklısınız.
forumda mıyız, düşünceleri uymayan kişilerin sindirilmeye çalısıldıgı bi topicte miyiz anlamadım..
hadi hayırlısı.. Allah kerim.

carsi52

İyi taraftar profili haklı.
Uzatmaya gerek yok konuyu.
Sen bi SİVAS-TRABZON maçında ki konuya girde orda ki yazıma cevap ver.

Sayın çelişkili iyi taraftar profili.

Bencede bişey deme.

saldır beşiktaş

''Taraftarda baba yüreği vardır severde döverde''

Buda Beşiktaş tarafatarının sözüdür adam gibi oynasınlar
kazanamasınlar ama mücadele etsinler canımızı ciğerimizi yesinler
ama fener maçındaki gibi ruhsuz oynayacaklarsa tepkimizi koyarız...

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: Bircan* - Mayıs 08, 2009, 22:31:41
forumda mıyız, düşünceleri uymayan kişilerin sindirilmeye çalısıldıgı bi topicte miyiz anlamadım

Çok doğru yazmışsın
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Evet düşüncemiz uymuyo diye adam bizi elalemin itine bile benzetti.
Bende katılıyorum Melis.

ilhan mansız_melis

Neyse yahu uzatmaya gerek yok maçtan sonra benim de aklımdan çok şey geçti yazmadım Kaan Abi'nin geçmiş o dayanamamış yazmış uzatmaya gerek yok İNANMAYA DEVAM...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

sercAn1903

sen derbilerini yenme.hatta sivası bile yenme ne anladım ben bu takımdan.
şampiyon olalım tabi canı gönülden isterim ama derbilerle şampiyonluk daha bi farklı olurdu.
küçük kuluüpleri yenip sivasta şampiyon olur.

Şampiyon olacağız Beşiktaşım bu sene..gel bu sene son verelim dertlere..derbileride alırız seneye
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !