Ana Menü

Kalan MacLarimiz - Ne Dusunuyorsunuz ?

Başlatan CiCi_KizZ, Mart 10, 2009, 11:33:40

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 10, 2009, 19:13:08
Küme düşmemeye çalışan 2 takım ve derbi maçımız var.
Çok zor işimiz.

Sivasında birisi küme düşme hattından olan bir takımla ve GS gibi Türkiyenin en zor deplasmanlarından birisinde maçı var. GS nin şampiyonlar Ligi umudu olabilir..

Trabzonsporunda maçları çok zor. Bursa maçı var kendi sahasında.Eskişehir deplasman ve Fenerbahçe maçı..

Niye işimiz zor?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

bu hafta trabzon bence sampiyonluk hayallerini avnı akere gomucek daha sonra o moral bozukluguyla bence es-es maçındada bir kayıp olabilir bursayı yense bile bence eskisehirde takılacak son hafta fener maçıda inş. formalıteden oteye gıtmez

sivas hacettepeyi yener artık adamların hıc bır umudu yok kazanırlar bence gencler onunde bizim gs maçımızı dusunerek kazanmak isterler ve kazanırlar son hafta samiyende inş. formalıte maçı olur.

bu hafta ankaragucu onunde 2-0 kazanırız ankara bizim kalemiz bunu herkes bilsin artık daha sonrakı gs maçı 100.yıldakı gıbı olur turu atarız ve inş. son haftaki denizli maçı formalıteye doner... he kupa maçınıda almalıyız
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Trabzon zaten ilk 2'ye giremicek.
Aldığı alabilceği en fazla puan bu.
Bi fener'i yenerler gibime geliyor.
Belkide bursayı..

Peki tamam işimiz KOLAY.
Tur atmaya başlayalım şampiyonluk turu.

Sivas,gençler ile kendi sahasında oynıcak..
Gençler küme potasında ama çokta yakın değil 10.sıradalar 3 veya 4 puan fark var herhalde..Hemde deplasmanda değil maç kendi sahalarında..
Diğer takım zaten Hacettepe..O maçı kazanırlar.
Galatasaray'a bu yıl nasıl kök söktürdüklerini unutmayın.

Bizim maçlarımız ise 2 deplasman ikiside düşme potasına çok ama çok yakın..
Ankaragücü BEŞİKTAŞ'ı hiç sevmiyor 3 puan için ölümüne oynıcaklardır..
Galatasaray zaten derbi ne olacağı hiç belli olmaz..
Son hafta denizli..Büyük ihtimal denizli işini son haftaya bırakıcak ve deplasmandayız..
İşimiz zor değilde ne allah aşkına ? 
Bölünür senin için uykular!

TurkishTank

Besiktas "zor'u" seviyor ya!!... bakalim gorucez... ben tanidigim herkes'le "yorumumu sezon sonuna birakiyorum" diyorum...fener derbisi once haddimden fazla konustumda ondan... burda'da ayni sekilde, bekliyelim gorelim... Kume dusme takimlari diyosunuz...bence kume potasina dusme sebebi kadrolarin ZAYIF olmasidir...dolayisiyla bizim takim oynarsa o ZAYIF kadrolu takimlari 10 kere oynasa 9'unda yenmesi icab eder...ama tabii bu futbol...belli olmuyor :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

Cem Goren

o fıkstur avantajı denen seye artık inanmıyorum gercekten o olsaydı su an gs lider sivas 2. durumda olurdu ama gsnin esamesi bile okunmuyor sivasıda gorduk
zor bir fıksturumuz vardı herkes 2 deplasmanda(kocaeli-es-es) lige havlu atar dedi ama 6 puanı aldık ve lideriz şimdi
ne olacagı belli olmaz bu lıgde bakarsın hacettepe sivasa celme takar zor ama imkansız degil ibbnin yaptıgını neden yapmasın

tsye gelince onlar yapar bi lazlık yıne çalkalanırlar bu hafta bursa onunde
bence takılıp umutları avnı akere gomerlerdiger maçlarıda formalıte olur son hafta feneri yenerler ama o aradakı eses maçı sakat

bize gelince ankaragucu bıze dusman ama bizi ne zaman yendi o yuzden bu maçtan korkumuyorum 2-0 alırız rahatca
gs onunde zorlanırız hemde cok zorlanırız ama onlarda bizi inonude yenemıyor samıyende bizim onları yenemedigimiz gibi o yuzden 1-0da olsa alırız
denizli inş. son maç kumede kalmayı garantiler
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Tolgahan_BJK

Beşiktaş 3 maçtan 6 puan çıkarırsa şampyon olur !

sivasla trabzon da puan kaybedecekler...

sivas gs'yi yenemez. trabzon da fb'yi yenemez bence

Tabii kadromuza çok güvenemediğim için rakipleri düşünmek zorunda kalıyorum.

Yoksa çık son üç maçını da kazan şampiyon ol ! Onlar beklesin Beşiktaş puan kaybetcek diye, onlar düşünsün ;)