Ana Menü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Başlatan Simurg, Mart 08, 2009, 16:20:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Şu forumun her yerinde siyaset yapmayın artık ;D baydı

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

bosver büsra yapsinlar bi kac hafta daha
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

Kulüp başkanı Fikret Orman, yönetim kurulu üyesi Hakan Özköse, BJK Şirketler Grubu Genel Koordinatörü Gökhan Sarı, kadın basketbol ve atletizm takımlarının sporcuları, taraftarlar ve dernek temsilcileri, geliri şiddet mağdurları için Acil Yardım Hattı'na aktarılacak "Le Div4s" konserine gitti.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında başkan Orman, kampanyaya verdikleri destekle ilgili şunları söyledi:
"Şiddete maruz kalan kadınların seslerini duyurabilmesi ve haklarını arayabilmesi adına düzenlenen bu kampanyaya destek vermekten dolayı çok gururluyuz. Türkiye'de kadınlara yönelik fiziksel ve psikolojik şiddet maalesef çok. Bilinç düzeyinin artırılmasına yönelik yapılan çalışmalarda Beşiktaş camiasında üzerimize ne düşüyorsa yapmaya fazlasıyla hazırız."

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: Simurg - Mart 08, 2014, 17:08:51
Şu forumun her yerinde siyaset yapmayın artık ;D baydı

destekçilerisin, yandaşısın diye kötülükleri bile dile getirememen, hep bi çarpıtma, konuları farklı yöne çekmelerin baydı vallahi ;D ;D

bazen okurken gülmem geliyo tutamıyom ;D

ayrıca heryer diye bişe yok.. o yandaşı oldugun kişiler kadınlar hakkında bunları diyorsa; kadınlar gününde de bu dile getirilir! ve en cok güldüğüm şey ise; kadınlara bunları diyenlere 2 çift bişe demiyosunda böyle şeyler diyosun ya harbi komik.. ve komikliğin içinde daha büyük komiklikse seninde bir kadın olmana rağmen ;D ;D ;D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Karışmak gibi olmasın fakat Büşra'nın bunu söyleme sebebinin böyle güzel bir konuyu böyle güzel bir günün anlam ve önemini belirten konunun bu tarz siyasi içerikli mesajlarla değilde daha güzel cümlelerin kurulduğu bir konu olmasını istediğinden dolayı dediğini düşünüyorum.

Bu arada tüm kadınların öncelikle annelerin kadınlar günü kutlu olsun.
Bölünür senin için uykular!

El Maestro

Alıntı yapılan: keskinli - Mart 08, 2014, 17:34:47
bosver büsra yapsinlar bi kac hafta daha

Aşağılama yazısı olarak görüyorum ne yazık ki bu cümleyi o yüzden cevap verme zorunluluğu hissettim, her ne kadar bu konuya mesaj bile atmamama rağmen.. Ve bunun içine bir çok arkadaşımızda katılıyor benle beraber .

Okulda yapma, sokakta yapma,sosyal ağlarda yapma,işyerinde yapma,FORUMda yapma nerde yapılacak bu şey ben anlamadım.. Siz bare savunduğunuz DİKTATÖRÜNÜZ gibi olmayın ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

baska yerleri bilmem ama forumda özgürce siyaset yapiliyor
cokta iyi yapiliyo,bu konuda bi problem yok
tüm yasananlara ragmen bir kisi haric seviye oranida yüksek
forumun simdiye kadarki en seviyeli yorumlari diyebilirim
burada bi sorun yok
her ne kadar her bölümde siyaset olmasi gina getirsede son yasananlari düsününce normal karsiliyorum.
bu sürecinde bir kac hafta yani secime kadar sürecegini öngördügüm icin o cümleyi yazdim
nerede asagilama nerede yasak gördün veya nasil böyle bi hisse kapildin anlamadim
ki ben farkindaysan son zamanlarda siyasete girmiyorum
diyecek lafim olmadigindan degil,düsman resmi oldugumdan gerginligi önlemek icin

Banucan

günümüzü kutlayan herkese çok teşekkürler :D
bende bütün hem cinslerimin dünya kadınlar gününü kutluyorum
kadın hep emekçidir sadece çalışması gerekmez evlenene kadar annesine yardım ederek emek verir evlenir evliliğe eşine emek verir çocuğu olur çocuğuna emek verir sadece bu yüzden bile BÜTÜN KADINLARIN dünya kadınlar günü kutlu olsun :D
FEDA

Simurg

Kaan teşekkür ediyorum oncelikle sana telefondan yazıyorum alintilama olayini gerceklestiremiyorum.

Sercan beni iyi okumani temenni ediyorum.
Akpyi.asagilamak laf sokmak icin yeterli alaniniz ve bolgeniz var yandaslik yapacak olsam bu yazimi orada yazarim. Oncelikle bunu bir bil sabah sabah sinir ettin beni.
Ben öyle sizin gibi siyasetle hasirnesir degilim benim fanatizmimde yok bu konuda olsa zaten bende senin yaptigin gibi  karalama konulari acabilirim neden Sarıgül'ün yolsuzluk konusu yok ?
Akp hirsizda sarigul ne Sag duyulu arkadaşım.
Sen akp hirsiz deyip obur hirsizi destekliyorsun ben senin bu dusunceni sacma buluyomuyum ?
Nicin x partilinin kadinlara hakaret ettigi yazilar yok ?
Kadina kadin gozuyle bakmayi bilen adam carsaf giydirip rozet taktigi resimler neden yok ?
Niye tek tarafa calisiyosun ?
Objektif bakis açılı insanlarin yazilarini kendi egosuna gore okuyan arkadaşım ?
Nasıl bi seye donusuyorsunuz su siyasetle ilgili yazisirken taniyamiyorum cogunuzu
Her yerde siyaset yolda secim arabaları burda secim twitter siyaset baydi yazdim.
Buysa eger yandaslik oda senin hazimsizligin igneyi once kendine bi batir bakalim sonra ozellikle benimle yillardir sahsi olarak tanidigin sohbet ettigin kisi hakkinda bu tarz bi yorum yaz.
Burada hazir konu acilmisken yazayim ben ahmet abi gibi düşünmüyorum.
Burada hicte seviyeli bir tartisma ortami yok
Sen istediğini yaziyorsun özgürlük baskasi akpyi tutunca yalaka yandas bilmem ne..
Bu kafa baska bi kafa pazar sabahimin icine ettigin icin tesekkur ederim sercan cok buyuk basari yazikmis bu kadar bu nefret art niyet baydi lafimdan neleri cikardin helal olsun. Baska türlü boyle olmazdi. Bana bunu herkes yazabilirdi ama senin yazman cok agir oldu sercan ya da ben seni abartmisim galiba hic bu kadar kirabilecegini dusunmedim dusunmezdimde yazik
Ne zaman ki farkli dusunenlere tahammül edecek tum insanlık harbiden mertce ondan sonra problem kalmayacak

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

önce nefes almamız gerekiyor.ondan sonra Beşiktaşımızı düşünürüz 8 martı kutlarız.
nefes almamız içinde önce siyaset geliyor ne yazık ki.çünkü bir vatan meselemiz var.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Burada önceliğin Beşiktaş olması gerekiyor.

Tamam siyasette yapılsın fakat önce Beşiktaş sonra siyaset.

Aslında sevmem böyle şeyler söylemeyi fakat bazı arkadaşlar gerçekten sadece siyaset yapmak için burda sanırım yada en azından önceliğinin siyaset olduğunu düşünüyorum.

-Burası Beşiktaş forumu olduğundan dolayı böyle diyorum önceliğin siyaset olduğu forum siyaset forumudur Beşiktaş değil.

@Erdem

Sakın üstüne alınma ha genel olarak söyledim :D
Bölünür senin için uykular!

eRe

Kadına seçme-seçilme hakkı;

Fransa 1944
Japonya 1945
İtalya 1946
Çin 1947
İsviçre 1971
Kuveyt 2005
Türkiye 1930

teşekkürler ATAM
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

beckyZWICKY

Büşracım hala anlayamadın sen beni.. ben geçen haftalarda da dile getirmiştim.. hiç bir partiya mensup değilim, destekçide değilim.. Nerede kötülük varsa ben onun karşısındayım ve dile getiririm hangi parti olursa olsun diye.. şuan konumuz bunlar, kötülükler bunlar ve bende her kötülüğü oldugu gibi dile getiriyorum.. öyle görmemezlikten gelemiyorum..

chp miş sarıgulmuş inan ki BANANE onlardan yahu.. E aç yavrum sende onların kötülüklerini.. ben bilmiyorum.. aç ki öğreneyim onlarada yazayım çizeyim karalayım.. inan belkide cok daha ağır konusurum onlara.. yeter ki bileyim öyle oldugunu göreyim.. benim zoruma giden kötülükleri görmemezlikten gelmeler.. ve beni sinirlendiren öyle aşağılayıcı şekilde konuşman BAydı falan kelimeleri.. e sen böyle yapıyorsan öyle cevap almayı göze almışsındır demektir.. cunku benim mesajlarımdan sonra bunu diyorsun.. E bende cevap vermeyeyim mi? tek taraflı bakma büşra.. ve bir kötülük gördüğün zaman yer ve mekan gözetmeksizin dile getirin.. cunku sen,ben,bizler yapmassak, kötülükler hep devam eder...
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

[KralKartal]

secimlere ozel topic mi acalim, gun gelince acariz, konular dagilmamasi adina, ama simdilik ==> http://www.kralkartal.net/index.php?topic=38132.msg619134#new     :ok 

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi