Ana Menü

[23.Hafta] Hacettepe 2-3 BEŞİKTAŞ [Cumartesi 19:00]

Başlatan carsi52, Mart 05, 2009, 19:42:25

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZLataN

Yine, yeni, yeniden.
Bu takım adamı kanser eder.

NoPasaran

Stress her geçen maç dahada hissediliyor..

Yenmek çok güzel oldu Trabzon yenilgisinden sonra..

Yarında Fener listeden çıkar umarım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Bu dakikan sonra güzel futbol önemli değil bence daha çok gol atana 3 puanı veriyorlar iyi oynayana değil ayrıca bi takım tutuyorsan kanser de olursun fıtık da :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

Oynadığımız futbol 10 üzerinden 7..

Taraftar 10 üzerinden 10..

Kazanmak güzel..

Defans berbat..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

CiCi_KizZ

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Mart 07, 2009, 21:07:08
Bu dakikan sonra güzel futbol önemli değil bence daha çok gol atana 3 puanı veriyorlar iyi oynayana değil ayrıca bi takım tutuyorsan kanser de olursun fıtık da :)

KAtiliorum ozaman nie tutuolar takim dimi..

bence cok ii oynadik.. 2 gol attiktan sona geri cekildik.. son dkkalardan hacettepe saldirdi ama aldik..

Boyle bi tarafdtar gormedim.. evimizdeymis gibi oldu.. :bjk
Baska Sevdalara KApaliyiz..

Sampiyonluk icin SALDIR Besiktasim!!

pAscAliAnUmut

parmaklarımı yiye yiye bi hal oldum. Koltuktan kayıp kayıp doğruldum :D Bu nasıl takımdır ya ilk 10-15 dk süper bi takım sonra berbat anlam veremiyorum.. Ama 3 puanı almak güzel oldu :)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

eyup1903

berbat bi oyuna rağmen 3 puanı aldık daha önce de dediğim gibi oyundan çok kopuyoz lig sonuncusu bi takıma bu kadar çok pozzisyon verdiyorsak sonumuz vahim demektir

CiCi_KizZ

Alıntı yapılan: eyup1903 - Mart 07, 2009, 21:14:28
berbat bi oyuna rağmen 3 puanı aldık daha önce de dediğim gibi oyundan çok kopuyoz lig sonuncusu bi takıma bu kadar çok pozzisyon verdiyorsak sonumuz vahim demektir

Katiliyorum .. Trabzoda boleydi 1 sicradi2 sicradi 3 de konyaya yenildi =)
Baska Sevdalara KApaliyiz..

Sampiyonluk icin SALDIR Besiktasim!!

keskinli

lig sonuncusuna karsi bile yüzmeye basliyorsak,isimiz zor
futbol cok berbatti
bu futbolla,hic bi yere varamayiz
macin basinda coktandir ilk defa rahat bi mac izleyecegimi düsünüyordum ama yine olmadi
tek sevincimiz alinan 3 puan
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

GS dün çok kötüydü
TS de bugün
BJK zaten şampiyon olamaz
Kayseri Feneri yener Fenerde kopar yarıştan
Sivas şampiyon olamaz..

E kim olacak Şampiyonm..

Bu sene lig zorlu artık kabul edelim..

Alınan her puan çok kıymetli.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

yenerr17

gerilimi yüksek bi maçtan 3 puan aldık hayırlısıyla GELİYORUZ...(umarım geçen sene yaptığımız hataları tekrarlamayız)

husoeagle

delgadonun golü bobonun asisti çok güzeldi

carlito1903

Serdar Kurtuluş'un ayakta uyuması yüzünden yediğimiz 2. gol olmasa son dakikaları daha rahat izlerdik, Kayseri maçında da onun dalgınlığı yüzünden yemiştik golü, kendini hiç maça veremiyor...

İlk 20 dakikada oynadığımız oyun çok güzeldi keşke onu 90 dakikaya yayabilsek, biraz yorucu olur ancak oyunun belli dakikalarında aktif dinlenme yapılabilir...

Ernst'i çok yanlız bırakıyor hoca orta sahada, adam iki üç hafta sonra 'yeter lan her topa ben mi koşacağım' der isyan ederse hiç şaşırmam...

Cem Goren

defansif hatalar yuzunden yine kritik dakikalar yasadık ama kazandık onemli olanda bu zaten artık bu saaten sonra iyi futbol beklemiyorum bu tur maçlarda
yavas yavas geliyoruz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Sol üst baldırında ödem bulunan ve doktorların, "Oynayamaz" dediği Beşiktaşlı golcü, kendini dinledi, sahaya çıktı, golünü attı.

OYNAYAMAZ DENMİŞTİ
Kulüp doktorlarının "Kesinlikle oynayamaz" dediği Nobre, dün ilk 11'de yerini aldı. Kupadaki Ankaraspor maçından sonra sol üst baldırındaki ödem oluşan siyah-beyazlı oyuncunun bu karşılaşmaya yetişmesinin çok zor olduğu belirtilmişti. Ancak maçtan bir gün önce idmana çıkarak denenen ve kendini iyi hissettiğini söyleyen Nobre, "İlk 15 dakikada yakaladığımız fırsatları değerlendirdik. Daha sonra bocalamamıza rağmen üç puanı aldık" diye konuştu.

HER YERDE OYNAMALIYIZ
Brezilya asıllı oyuncu, suni çim konusunda ise şu yorumu yaptı: "Biz profesyoneliz, her yerde oynamalıyız. Ama bu saha yerine çamurlu sahayı tercih ederim." Oyuncunun futbol oynama azmini öven Teknik Direktör Mustafa Denizli, "Ekrem'in 4 haftada iyileştiği sakatlıktan çok kısa bir sürede kurtuldu" diye konuştu.

FİGER YARIN GELİYOR
Beşiktaş ile olan sözleşmesini bir türlü uzatmayan Nobre'nin Menajeri Figer'in de yarın İstanbul'da olacağı belirtildi. Uruguaylı menajerin Türkiye'ye gelmesiyle birlikte yaşanan imza krizinin de aşılması bekleniyor. Sözleşmenin yenilenmesindeki en büyük engel olan imza parasının indirilmeye çalışılacağı ifade edildi. (Milliyet)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.