Ana Menü

Yok böyle bir yer...

Başlatan kartalpenchesi, Mart 02, 2009, 18:53:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kartalpenchesi

Beşiktaş´ın Alman yıldızı Ernst, `Almanya´yla Dünya Kupası´nı kaldırsam, Schalke´de Şampiyonlar Ligi´ni kazansam böyle karşılanmazdım. Bu ilgiye şampiyonluklarla karşılık vermek istiyorum

Böylesi yaşanmaz
Transferi büyük olay yarattı, maliyeti dillerden düşmedi... Ancak sahaya çıktığında sergilediği futbolla tüm eleştirileri susturdu ve Beşiktaş'ın aradığı oyuncu olduğunu kanıtladı... Fabian Ernst : "Beni en çok etkileyen olay, İstanbul'a gelişimdeki karşılama oldu. İnanılmaz bir karşılamaydı. Almanya'yla Dünya Şampiyonu olsak ya da Schalke ile Şampiyonlar Ligi kazanıp Almanya'ya dönsek, böyle bir atmosfer olmazdı."

Süper Lig, Bundesliga gibi

"
Takım olarak maçın bazı bölümlerinde kopuk oynuyoruz. Bunun nedenlerini ben tam olarak bilemiyorum. Yeni olduğum için, 'Bizden kaynaklanıyor' diyemem. Bunu düzeltmemiz gerek. Ancak takım olarak oynadığımız bölümlerde büyük işler yapıyoruz. Bazı sıkıntıları aşarsak, yenilmez bir takım oluruz. Bundesliga ile buradaki lig birbirine çok benziyor. Beşiktaş, Almanya Ligi'nde de şampiyonluğa oynar. Bir takıma benzetmek güç, ancak Schalke'nin savunmasını, Hamburg'un forveti, Münih'in orta alanı gibiyiz..."

Denizli'nin isteğiyle
"
Transferimde teknik direktör Mustafa Denizli etkili olmuştur. İstendiğim bir yerde bulunmak bana gurur veriyor. Hocamız, 'Camia büyük beklentiler içerisinde. Başarı kriteri olarak, bu sene sadece şampiyonluğu düşünüyoruz. Ekibimiz bunun için hazır. Eksik yönlerimiz elbette var. En büyük katkıyı senin yapabileceğini düşündüm. Daha fazla söze gerek yok. Werder Bremen, Schalke gibi üst seviyede takımlarda şampiyonluk yarışının içerisinde olmuşsun. Ayrıca milli takımdaki maçların da ortada. Bunları sahada göster' dedi. Gurur duydum..."
Bir Giunti, bir ben!

"Doğrusu çok kaliteli oyunculara sahip bir takımız. Oynayan, oynamayan hafta boyunca büyük bir istekle çalışıyor. Önümüzde 12 maç kaldı. Takım arkadaşlarımızla oturduk ve konuştuk. Tüm maçlarımızı kazanabileceğimizi söyledik. Arada kayıplar da olsa, bunları en aza indirip, şampiyonluk yaşayacağız. Benim için bu bir ilk olacak. Ara transferde gelip, mutlu sona ulaşan bir Giunti varmış. Umarım ben de iki kupa birden kazanan oyuncu olarak, böylesine büyük bir kulübün tarihine geçerim."

Orhan YILDIRIM
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

keskinli

bizde böyle iste
görmeden bilmeden hemen sirtimiza aliriz
ama dikkat giderken sessiz sedasiz,kimsesiz gidebilirsin
türkiyede cok cabuk göge cikarilirsin ama cabucakda yerin dibine sokulursun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CiCi_KizZ

Katiliyorum.. iyi oynamassan nasil yere cakildinin farkina bile varmazsin =) o formanin hakkini verin..ama Allah'a sukur verion
Baska Sevdalara KApaliyiz..

Sampiyonluk icin SALDIR Besiktasim!!

NoPasaran

Ben başkan yada Hoca olsam zaetn en düşük kriterimi milli takımda oynamış olarak koyarım..

Ha başarısız olabilir ama en azından milli topçu almak lazım

Adı sanı duyuylmamış oyunculardan ne başarı elde edebilirsin nede tirbünlere insan çekebilirsin..

Keşke sene başında Ernst alınmış olsaydı şimdi herşey eminim daha farklı olurdu..

Hatta Sağlam bile çok daha başarılı olurdu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net