Ana Menü

Abdullah Avcı meselesi

Başlatan monetac, Şubat 28, 2009, 11:06:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Banucan

ben maçı izlerken yerde yatanlara kızdım hemde çok ama bizim futbolcularımıza daha çok kızdım
gol atmazsan yatar çünkü o belediye ve beraberlik amaçlı çıkmışlar sahaya zaten
ama benim en çok kızdığım konu hakem
yatanla iki saat konuşuyor
her faulden sonra iki saat konuşuyor
onla konuşuyor bunla konuşuyor
bitek oyuncular değil sanki hakemde zamandan çalıyordu
zaten bu yüzden herkesin tepkisini çekti Abdullah avcı,hakem,belediye oyuncuları
zamana bu kadar oynanmasaydı bu kadar tepkili olmazdı beşiktaş taraftarı
yoksa benim savunduğum görüşte zaten eğer bi takım sürekli yatıyorsa suç öteki takımındır at golünü bak nasıl at gibi koşuyorlar
"ve bencede tepkilerinde haklıydılar abartılı bi zaman çalma olduğu için"
FEDA

TurkishTank

ben o kadar abartili bisey gormedim, kaldiki mac 5 dk uzadi galiba yanlis hatirlamiyorsam... neyse... konu bos konu...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

eagle_penche

Daha 1. dakikadan itbaren zaman geçirmeye başladılar.A.A gerçektende cimbomun uşağıdır.

Cem Goren

a.avcı olanların hepsini haketmiştir yaptıkları ortada
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

ben yanlis takimami gönül verdim diye düsünmüyor degilim bazen,yada benim gibi taraftarlarin zamanimi gecti miatimmi doldu aceba?
anlasilan odurki taraftarimiz bize yatan,bize 3 puani hediye eden rakip istiyor,yani emeksiz cabasiz,bedavadan galibiyetler isteniyor
zamana oynamak futbolu cirkinlestiriyor bunu kabul ediyorum ama yeri geldiginde zamana oynamayan bi takim gösterinde sizlere hak vereyim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Adriano

Ahmet abi, bi' takım 11 kişi defans yapabilir. Oyunu kendi sahasında kabul edebilir.
Fakat İ.B.B her türlü çirkinliği yaptı maç boyunca.
Bi adam taç atarken sakatlanır mı ? veya top rakip sahadayken kaleci kendi kendine sakatlanabilir mi ?
Vur enseye al 3 puanı istemiyoruz tabiki, alnımızın akıyla almasını bilmeliyiz fakat yaptıkları "Olur böyle şeyler" dedirtecek cinsten değil. Toplasan yarım saat oyunda anca kalmıştır top.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

keskinli

kaleci sakatlandiki cikti,cikmasida bize galibiyeti getirdi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin