Ana Menü

Tello: Oynadığımız futbol şampiyonluğun habercisidir

Başlatan Simurg, Şubat 22, 2009, 16:38:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Son haftaların formda ismi Rodrigo Tello, sergilediği futbolla Gaziantepspor galibiyetinde önemli rol oynamıştı. Bir gol atıp, bir de asiste imzasını atan Şilili yıldız

Son haftaların formda ismi Rodrigo Tello, sergilediği futbolla Gaziantepspor galibiyetinde önemli rol oynamıştı. Bir gol atıp, bir de asiste imzasını atan Şilili yıldız, "Beşiktaş'a ilk geldiğimde, milli takımda yaşadığım olay ve aldığım haksız cezadan dolayı büyük çöküntü yaşamıştım. Daha sonra olayın aydınlanmasıyla birlikte rahatlamıştım. Bu süre içinde de çok iyi maçlar çıkardım. Milli takıma seçilmem, beni çok mutlu etti ve doping etkisi yarattı" diye konuştu.

'Zaferin habercisi'

Milli formaya büyük önem verdiğini belirten Tello, "Şili formasını giymek benim için çok önemli. Performansımı ileriye taşımak için, başarılı olmam gereken yer Beşiktaş'tır... Gol attıkça, asist yaptıkça kendime olan güvenim artıyor. Takım içinde çok iyi bir ortam var. Bu çıkış sürecek, bu sezon çifte kupa gelecek. Gaziantepspor gibi zorlu bir deplasmanı aşarken, sergilediğimiz futbol ve attığımız goller bu seneki şampiyonluğun habercisidir" ifadesini kullandı.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

gürol

işte bu tello konuşsun
beşiktaşın en iyi futbolcusu
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

eRe

bır kanat oyuncusu ama ılgınctır
tello ıyıyse besıktas ıyı
tello kotuyse besıktas ıyı degıl
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

gürol

o beşiktaşın herşeyi
delgado felan hikaye.
beşiktaşın kilit adamı tello
bazen hırsından ayakları patinaj yapıyor bayılıyorum ben telloya
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

burkayersoy

bana soracak olursanız bobo 1. adam derim 2. adam tello 3. adam ernst bobosuz hicbirsey yapamıorz atakta bobo aslında butun atacker adamları rahatlatıor belki gol atamadı ama antep macında gol den daha fazlasını yaptı hic yoqtan benim icin oyleydi

+18 !

bencede kiLit adamımız teLLo..

böyLe devam teLLo..

husoeagle

oynadığım futbol dememişki oynadığımız futbol demiş
herkes telloyu yorumlamış :)
bence oynanan futbol henüz şampiyonluk için yeterli değil

Guti ORÇ.

takımın en iyisi bence tello

ama daha iyi olmamız lazım.

aquilas

tello bu takımın kilit oyuncularından biridir sadece o değil fabian ernts bobo bunlar bizim için önemli ama şu konuda çok üzgünüm delgado ha patladı ha patlayacak derken elimizde patladı bence delgado bu takımdan sezon sonu iyi bir talip çıkarsa gönderilmeli

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

İnşallah Tello siz böyle iyi oynamaya devam edin şampiyonluk mutlaka gelir bu sezon
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

levent1903

bu haftaki futbola bakailirsa, tamam, ama birde o diger ruhsuz yönümüz yokmu, bizleri cileden cikaran...
umarim kalan maclarimizdada bu iyi futbol sergilenir ( antep 2. yari ), o zaman yolumuz acik....
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

djinonu

tello bey tamam cok iyi top oynuyorsun...takimi bu aralar sen sirtliyorsun gibi...neysede laf üretmeyin oynayin sadece beyler
antep ilk yari yine yoktunuz
senin ortandan gelen duran toptan gelen golden sonra mac rahatladi ikinci yari gelen ilk golden sonra rahatladik...

keskinli

telloyu övdügümüz maclardan sonra tello kötü oynadi aman ha fazla övüpte nazara getirmeyin
ayrica oynamadigi bi macta bile delgadoyu elestirmek haksizlik degilmi?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Senin oynadığın futbol yeter tello.
Bu gidişle takımı sen şampiyon yapıcaksın :)
Bölünür senin için uykular!